dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 16
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 302
  1. #181

    Domyślnie

    nic nie będę udowadniać mam wklejać zdjęcia, bo Ty tak chcesz? może kiedyś z własnej woli... pozdrawiam

  2. #182
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar duken
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    27
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał andziagandzia Zobacz post
    nic nie będę udowadniać mam wklejać zdjęcia, bo Ty tak chcesz? może kiedyś z własnej woli... pozdrawiam
    nie tylko on, lubimy oglądać ładne dachy, zwłaszcza z pięknymi właścicielkami
    Projekt HG-C3D

  3. #183
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar stam222
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    No to postanowione.
    Bedzie Titania czarny mat angoba (czy cos kolo tego).
    @andzia co tam w firmie na ten temat wiecie? Tylko bez sciemy. Jakies marudzenia, reklamacje? Wiem, ze dekarzom ciezko bo duza dachowka a mnie bardziej o jakies wady wrodzene/fabryczne chodzi.
    Opowiadaj i nie wstydz sie.

  4. #184
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar T0MII
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    powiat wołomiński
    Posty
    179

    Domyślnie

    Dziewczyno skończ już bo jesteś spalona...
    Jedyne czego chce to brak spamu jaki wrzucasz tu na forum.

  5. #185

    Domyślnie

    stam222 powiem Ci tylko tyle TITANIA w czerni super wybór!! dachówka miszcz

  6. #186
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar stam222
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał andziagandzia Zobacz post
    stam222 powiem Ci tylko tyle TITANIA w czerni super wybór!! dachówka miszcz
    Widze @andzia, ze dzien bez wazeliny to dzien stracony ......

  7. #187

    Domyślnie

    dzien bez krytyki dzien stracony, natomiast titania creatona jest swietna i godna polecenia zwłaszcza przy gwarancji na 50 lat

  8. #188

    Domyślnie

    dzięki mickow69 krytykowanie, to główne zajęcie niektórych na tym forum

  9. #189

    Domyślnie

    hahaha piekna wlascielka opalajaca sie na dachu creatona titania? to brzmi zachecajaco, piekna kobieta, na pieknym dachu

  10. #190

    Domyślnie

    nie będę się opalać na dachówkach... nawet od Creatona

  11. #191

    Domyślnie

    Witam, poniżej Mój dach: Titania czarny mat angoba. Kropki (otarcia) były ale już nie ma (po 2 tygodniach już nie było). Dachówka na dachu od 2 miesięcy, czyli nic więcej nie mogę powiedzieć oprócz tego że jest piękna. Odcień idealny jedna w jedną chociaż palety z różnych partii (nawet pół roku różnicy).
    https://drive.google.com/file/d/0B7D...ew?usp=sharing
    Pozdrawiam
    Dariusz
    Ostatnio edytowane przez Sielankowicz Dariusz ; 18-10-2014 o 12:03

  12. #192

    Domyślnie

    Dariuszu... twój dach z TITANIĄ w tym kolorze wygląda sielankowo odcień tak jak powiedziałeś "idealny" - jak dla mnie super, dzięki za zdjęcie, pozdrawiam

  13. #193

  14. #194

    Domyślnie

    jedna z lepiej wyglądających dachówek w kolorze czarnym. czy ona wystepuję też w wersji glazurowanej?

  15. #195

    Domyślnie

    nie wiem, ale sa wspaniale

  16. #196
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar T0MII
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    powiat wołomiński
    Posty
    179

    Domyślnie

    Czy ktoś może zrobić z tym porządek?
    Jak przejrzy się posty mickow69, elrow23 i andzigandzi można dojść tylko do jednego wniosku - agresywny marketing Creatona.

    Chyba sprzedaż Titani nie do końca zadowala producenta
    150 m2 PUM + przyklejony garaż, parter + poddasze użytkowe, dach dwuspadowy, gwc żwirowe pod budynkiem, 1 i 2 rząd pustaka zasypany perlitem, WM - centrala wykonanie własne (EBM + Klingenburg), V82 - Vetrex na foliach + ciepły parapet, ściany 20 cm grafitu 0,031; podłogi 16 cm 0,036; a w dachu jeszcze nie wiadomo co będzie. Podłogówka + kocioł gazowy.

  17. #197

    Domyślnie

    ooo następny jasnowidz się trafił, pozdrawiam ktoś wrzuca zdjęcie z danym produktem to co, już nikt nie może się wypowiedzieć? żal.pl
    zbiegiem okoliczności jest to, że to akurat dachówka firmy Creaton, czyli TITANIA sorry, ale drażni mnie taki gadanie...

  18. #198

    Domyślnie

    nie widzę nic agresywnego w pytaniu odnośnie tego, czy dachówka występuje w wersjii glazurowanej...

  19. #199

    Domyślnie

    kolego idz jezdzic z przyczepa, bo tam przynajmnie nie potrzebujesz dachowki a jak jestes takim swiatlym konsumentem to sie wypowiedz z mila checia poslucham ^^

  20. #200
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TyjesteśBasia

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Błonie
    Kod pocztowy
    05-870
    Posty
    35

    Domyślnie

    Creaton nie jest w porządku. Zapytaliśmy jak długo czeka się na Titanię noblesse glazurowaną. Powiedziano nam, że max tydzień. Biorąc pod uwagę, że jest produkowana w Polsce ten termin był realny. Nasz dekarz zrobił całe oblachowanie, położył rynny, łaty i kontrłaty. Przedstawiciel Creatona na woj. mazowieckie nas zwodzi teraz, mówi, że transport bedzie może po czterech tygodniach, ale niekompletny, bo nie mają dachówek bocznych i gąsiorów. Dekarz poszedł na inne budowy a drewno moknie na dachu. Gdybysmy wiedzieli, że czeka się cztery tygodnie inaczej umówilibyśmy się na prace z dekarzem, a może wybralibyśmy inną dachówkę. Ten przedstawiciel powiedzial, że nic nie poradzi, bo gdy pytaliśmy ile się czeka na dachówkę wszystko mieli, ale właśniew przeciągu tygodnia im się pokończyło. Jest to niepoważne.
    Ostatnio edytowane przez TyjesteśBasia ; 08-11-2014 o 17:54

Strona 10 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony