dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie oferta na budowe domu

    Witam zacnych grupowiczow
    ...pewnie pytanie stare jak ta grupa , ale pozwole sobie je zadac.
    Od dobrych 4 miesiecy szukamy z zona ekipy budowlanej, ktora
    podjelaby sie wybudowania naszego domu .
    ...Powiem Wam , ze co dostaniemy oferte - to "lepsza"
    Jedne maja postac wyswiechtanej kartki a4 z 5 - 6 pozycjami - i cena na koncu. Inne sa nieco bardziej rozbudowane - ale oczywiscie nie ma w nich podstawowowych informacji takich jak podzial oferty na czesc materialowa - ilosc potrzebnych materialow etc,etc.
    Powiedzcie jak Wy sobie z tym radziecie lub radziliscie.
    ...moze ktos ma kontakt do jakiejs ekipy budowlanej z okolic Poznania lub Konina - bo My juz zapas wiekszosci kontaktow wyczerpalismy.....
    Jak sadzicie Ilo moze kosztowac wybudowanie domu w statnie surowym
    otwartym w okolicach Poznania:
    technologia - porotherm 38 Cm
    parterowy z poddaszem do zagospodarowania
    parter powierchnia : 138 M2
    poddasze : 70 m2
    powierzchnia dachu : 330 m2
    /co do dachowki to sie jeszcze nie zdecydowalismy czy
    bedzie to dachowka ceramiczna czy cementowa.
    Dom - moze bedzie ocieplany.


    dzieki Wam za sugestie i rady
    podr.
    Lokos

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    daj ogłoszenie w dziale ogłoszenia drobne

    nie znajdziesz teraz dobrej i taniej ekipy, teraz to możesz szukać ekipy na następny rok. Jest pełnia sezonu, bezrobotne ekipy, albo zostały wyrzucone z budowy, albo są bardzo drogie. Szukać oczywiście zawsze możesz, może akurat ktoś zrezygnował z budowy.

    Ja szukałem ekipy w jesieni i na lato w następnym roku udało mi się znaleść
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  3. #3

    Domyślnie

    ....oki -post poszedl do dzialu OGLOSZENIA DROBNE ..
    dzieki

    pozdr
    Lokos

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    nie znajdziesz teraz dobrej i taniej ekipy, teraz to możesz szukać ekipy na następny rok. Jest pełnia sezonu, bezrobotne ekipy, albo zostały wyrzucone z budowy, albo są bardzo drogie. Szukać oczywiście zawsze możesz, może akurat ktoś zrezygnował z budowy.
    Nie do końca się z tym zgadzam. Są ekipy (firmy), które naprawde szybko budują i w jeden sezon robia po kilkanascie domów - tak mają ustawiony cykl budowlany. Robia prawie identyczne domy - bo to jest tańsze i moga wcisnać jeszcze kilka domów w tym roku.
    Jeżeli zalezy Ci na terminie to powinieneś może przegladnąć oferte domów prefabrykowanych - może obecnie będzie to najlepsze rozwiązanie.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  5. #5

    Domyślnie

    .....tak nie bardzo - poniewaz projekt juz mamy - pozwolenie
    na budowe juz mamy i reszte niezbednych formalnosci tez mamy
    zalatwione - teraz tylko kwestia ekipy.
    Mamy swiadmosc , ze nic na sile - jesli w tym roku nie wyjdzie
    - no coz szkoda - ale nie chcemy popelnic bledu z pospiechem -
    bo to zawsze sie zle konczy.
    Inna sprawa - , ze pewnie masz racje - co do mocy
    przerobowych pewnych ekip - tyle , ze ja juz za bardzo nie wiem
    gdzie szukac. Ot co .....

    pozdr
    Lokos

  6. #6

    Domyślnie

    ja złoże swoją oferte w kwestii wykonania dachu.
    tanio i solidnie.

    pozdrawiam
    tel.0880926689

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał REMIGIUSZ
    ja złoże swoją oferte w kwestii wykonania dachu.
    A nie możesz im podrzucić kogoś , kto przygotywywał ci siany pod dach ? Z poprzednich budów - powinieneś mieć wiele znajomości jeśli obracasz sie w tym światku - oni Tobie Ty im
    Spróbuj numer 607 636 016 .... budowali domek znajomemu. Czysto, szybko .... wiecej nie powiem bo nie byłem tam zbyt czesto.
    Miałem z nimi budować ... ale kupiłem uzywke
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  8. #8

    Domyślnie

    ja mam swojego murarza. i podjelibyśmy sie wybudowania ale my budujemy troche dłuzej niz inne ekipy więc jeżeli zależy panstwu na czasie to sie nie polecamy. robimy solidnie w miare tanio i dlatego troche wolniej.
    jeśli mogło by to być stawiane w wolniejszym tempie to polecam również usługi w zakresie postawienia tego domu.

    pozdrawiam

    tel.0880926689

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał REMIGIUSZ
    ja mam swojego murarza. i podjelibyśmy sie wybudowania ale my budujemy troche dłuzej niz inne ekipy więc jeżeli zależy panstwu na czasie to sie nie polecamy. robimy solidnie w miare tanio i dlatego troche wolniej.
    jeśli mogło by to być stawiane w wolniejszym tempie to polecam również usługi w zakresie postawienia tego domu.
    Trzeba było tak od razu ....
    Jak bedziecie razem budować to proszę o zdjęcia z kolejnych etapów.
    To dobra reklama i pociecha że na forum można coś zdziałać
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  10. #10

    Domyślnie

    Moim zdaniem to teraz bedzie bardzo ciężko znaleśc ekipę budowlana. Ja robię hydraulikę i co dzwonię po znajomych ekipach to mają terminy pozajmowane do końca września.
    Myślę że trzeba wyposrodkować taniość i fachowość ekipy. Jeżęli ma być super tania i super dobra..... to mam obawy że że nie prędko się wybudujecie.
    Bardzo tania..... prosze bardzo: przed Błoniem codziennie rano stoją Ukraincy.... robia za śmieszne pieniądze ale i ich robota jest smieszna.
    Pozdrawiam
    hydraulik.net.pl

  11. #11

    Domyślnie

    witam
    Jeśli chce się kupić coś naprawdę dobrego to napewno za to trzeba zapłacić odpowiednią cenę . więc czy można kupić dobrą usługę jak najtaniej i być z niej zadowolonym ?
    Pozdrawiam
    Polecam swoje usługi
    liczne referencje

  12. #12

    Domyślnie

    ...witam.
    Mam racjonalizm - tzn. wiem , ze za grosze dobrze sie nie da wubudowac domu , jednak kiedy dostaje oferte np:~/hipotetycznie/ na 180 TYS
    a jadac do firmy budowlanej - W Warszawie - dostalem od nich wycene i oferte na okolo 90-110 to juz jest chyba powod do negowania bzdor ktore otrzymalem od wczesniejszych oferentow.
    Jak Pan sadzi ??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony