dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 104 z 116
Pokaż wyniki od 2.061 do 2.080 z 2303
  1. #2061

    Domyślnie

    Witamy serdecznie Aleksandrowiczów, inwestycję planujemy zacząć na wiosnę, budując Aleksandrę wersję B (powiększona).
    Moja prośba, czy mógłby ktoś przesłać nam na priv [email protected] w miarę aktualny kosztorys? Szczególnie zależy nami na ilości poszczególnych materiałów na podstawie których uaktualnimy sobie kwoty bazując na cenach w naszej okolicy. Przed rozpoczęciem budowy chcemy zaplanować wydatki tak by potem nie zatrzymać się z niedokończona budową.
    Z góry dziękujemy.

  2. #2062
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rzesz13

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-036
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Bardzo nam się podoba wasza elewacja. Czy można wiedzieć z jakich materiałów jest wykonana oraz jaki był koszt wykonania. Z góry dziękuję.

  3. #2063
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kaasiaa252

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Koźle
    Kod pocztowy
    95-011
    Posty
    15

    Domyślnie Budowa zakończona :)

    Czy ktoś tu jeszcze zaglada??? U nas budowa dobiega końca, teraz SSO, wiosną ruszamy dalej. Jeżeli ktoś planuje budowę Oli mogę pochwalić się jak "pozmienialiśmy" sobie piętro, podyskutować o kosztach...... Budujemy w okolicacg Łodzi

  4. #2064

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaasiaa252 Zobacz post
    Czy ktoś tu jeszcze zaglada??? U nas budowa dobiega końca, teraz SSO, wiosną ruszamy dalej. Jeżeli ktoś planuje budowę Oli mogę pochwalić się jak "pozmienialiśmy" sobie piętro, podyskutować o kosztach...... Budujemy w okolicacg Łodzi
    Dzień dobry,
    tak, z chęcią zerknąłbym na waszą adaptację zmian i koszty robocizny oraz materiałów. Inwestycję zamierzamy rozpocząć na wiosnę. Jak można to z chęcią poprosiłbym kosztorysowy spis materiałów to bym sobie dopasował lokalne ceny, priv: [email protected].

  5. #2065

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo, osobom które odpowiedziały mi na priv odnośnie materiałów.
    Zastanawiam się czy ktoś z forumowiczów budował taki projekt z wersją podpiwniczoną i gdzie umieszczał schody do piwnicy oraz czy podpiwniczał całość czy połowę budynku?

  6. #2066
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kaasiaa252

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Koźle
    Kod pocztowy
    95-011
    Posty
    15

    Domyślnie Nasza Aleksandra

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20141024-WA0004.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	286208

    Nasza Aleksandra, końcowy etap prac przy dachu

  7. #2067
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tola1986

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam, my na ta chwilę mamy wybudowany parter, w tym roku chcielibyśmy jeszcze strop zalać. Jak i zima będzie łaskawa to może ruszymy dalej, jeśli nie to cała reszta w przyszłym roku

  8. #2068
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kaasiaa252

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Koźle
    Kod pocztowy
    95-011
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witaj Tola1986!!!! Myślałam, że już nikt tu nie zagląda a przecież domki ciągle się budują. U nas już na ten rok koniec, dach położony, teraz tylko zabezpieczenie okien i oczekiwanie na wiosnę. Gdzie budujecie???

  9. #2069
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dirk01

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-101
    Posty
    35

    Domyślnie

    Witajcie. Planuję budowę domu wg. projektu Aleksandra. Czy mógłby odezwać się ktoś kto buduje ten dom lub zamierza w województwie podkarpackim? Zależy mi na kontakcie. Pozdrawiam wszystkich

  10. #2070
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tallia

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Okolice Legionowa
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam Forumowiczów,
    cieszę się, ze tyle osób byduje swoją Olę. Ja właśnie przymierzam się do zakupu projektu. Przeglądałam forum i znalazłam wiele ciekawych informacji, które skłaniają mnie do zakupu projektu. Chciałabym zobaczyć dom na żywo, czy ktoś z okolic Warszawy byłby na tyle uprzejmy by podzielić się swoim domem w realu? Bardzo proszę o informację, mój mail: [email protected] Jeśli można prosić również o podzielenie się spisem materiałów potrzebnych do budowy, chciałabym dopasować lokalne ceny. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Wiem, że wiele osób jest już na etapie wykańczania więc będę wdzięczna za wszelkie wskazówki dla "świeżaków".

  11. #2071

    Domyślnie

    Witaj Mati_23,
    przystępując do adaptacji rozważamy podobną wersję piętra tj. eliminacje jednego z korytarzy i poszerzenie sypialni. Czy mógłbyś podesłać na priv Wasze rzuty góry i dołu w lepszej rozdzielczości na adres [email protected]
    Czy mieszkając coś byście już zmienili w projekcie?

    Z góry dziękuję
    Jacek
    Ostatnio edytowane przez jacekpo ; 11-11-2014 o 23:22

  12. #2072

    Domyślnie elewacja, alternatywa dla HPL

    Hej,
    gdyby ktos szukla innego rozwiazania niz HPL
    konczymy wlasnie elewacje. Wentylowana, na ruszcie aluminiowym (konsole pasywne z PSB) welna 15cm, sklejka marenti, lakier sikkens.
    Wychodzi sporo taniej od HPL, wyglada fajnie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141115_13_36_29_Pro.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	290106

  13. #2073

    Domyślnie

    Fajnie to wygląda, macie może więcej foto? Jakie macie rozmieszczenie pomieszczeń wewnątrz? Pytam bo jesteśmy na etapie adaptacji.

  14. #2074

    Domyślnie Elewacja ze sklejki

    Cytat Napisał gr8 Zobacz post
    Hej,
    gdyby ktos szukla innego rozwiazania niz HPL
    konczymy wlasnie elewacje. Wentylowana, na ruszcie aluminiowym (konsole pasywne z PSB) welna 15cm, sklejka marenti, lakier sikkens.
    Wychodzi sporo taniej od HPL, wyglada fajnie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141115_13_36_29_Pro.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	290106
    Mam prośbę do gr8.
    Zainteresowała mnie bardzo twoja elewacja ze sklejki.
    Może macie więcej zdjęć i jaki jest koszt sklejki i rusztu aluminiowego.
    Mam jeszcze pytanie jak mocowałeś sklejkę do rusztu
    Zależy mi na szybkiej odpowiedzi

  15. #2075
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Didusss

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Czarków
    Kod pocztowy
    43-211
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam ja buduję Aleksandre ns śląsku. Projekt domu: ALEKSANDRA KLASYK wersja A. Na stan surowy zamkniięty wydałem już 150 tys. przy czym wszystko robiłem sam z ojcemi teściem, jedynie dach robiła mi firma robocizna 15tys, licze ze spokojnie jeszcze pójdzie z 160-180 tys. na gotowo z brukiem, tarasam roletami przy wiekszości robociźnie własnej... Zaznaczam ze dom z dobrych materiałów i wykończony na dobrym poziomie. Nie wspomne o umeblowaniu. Myślę że wykonanie takiego domku firmą na dobrych materiałach i fachowo to 500 tys min.

  16. #2076
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar innabajka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa okolice
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    205

    Domyślnie

    myślę że nawet więcej - 650tyś to chyba standard bez zbędnych przepychów dla takiego domu

  17. #2077
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    gr8 - jakiej grubosci zastosowales sklejke Marenti? Oferuja od 3,6 do chyba 18mm. Jaki to jest u Ciebie kolor? Robiles sam czy ekipa od elewacji kompleksowo robila?

  18. #2078
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tola1986

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Budujemy w poblizu Katowic, strop juz zalany, teraz wyciągamy piętro

  19. #2079
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tola1986

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gr8--- fajny pomysł, proszę o więcej zdjęć oraz namiary na firmę która wykonywała Ci elewacje oraz miejsca skąd brałeś materiał. Pozdrawiam

  20. #2080

    Domyślnie

    Hej,
    Ostatnio rzadko tu zagladam..
    Sklejka marenti grubosci 12mm, dostepna w necie, ja kupowalem w DLH. Warto ja zobaczyc przed kupnem bo sa duze roznice w wyslojeniach I kolorach.
    Malowalem sam przed montazem sikensem od zewnatrz (kolor J077) I lakierem technicznym (sadolin base) od srodka. Ten lakier od srodka jest b. wazny bo musi chemicznie pasowac do podkladu do konsol.
    Konsole I kleje do konsol od bspsystem, wybralem te pasywne, drozsze od zwyklych ale "cieplejsze"

    Zrobila mi to moja ekipa od styropianu. Robili pierwszy raz, ale mialem takie szczescie ze do elewacji trafili mi sie naprawde solidni fachowcy.

    Zaleta tego rozwiazania jest to ze jest sporo tansze od HPL I jesli nawet kiedys cos by sie z taka sklejka stalo (w co raczej watpie bo w przypadku tego domu to ani ona nie zamieka w czasie wiekszosci opadow ani nie swieci na nia slonce gdy swieci najmocniej) to mozna bedzie ja latwo zdjac I zamontowac cos innego.



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141002_006.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	55,3 KB
ID:	293773

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141119_08_17_20_Pro.jpg
Wyświetleń:	486
Rozmiar:	45,8 KB
ID:	293771

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20141119_08_28_41_Pro.jpg
Wyświetleń:	348
Rozmiar:	29,9 KB
ID:	293772

Strona 104 z 116

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony