dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 267
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 5336
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilmax Zobacz post
    Chyba tylko wg R&K,
    wczytaj się w PIERWSZY post na tym wątku:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...l=1#post147038

    A watek ściśle kablarski już jest tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...lami-Grzejnymi

    Wątek elektryczny traktował o całości,był jak pisałem wcześniej dla inwestorów nie chcących miec gazu i paliwa stałych w domu i traktował ogólnie o wykorzystaniu prądu do ogrzewania.
    [

    Traktowal dopoki zescie z niego nie zrobily bagna.

    Ma byc o grzaniu kablami, kospelem czy tez elektrycznymi grzejnikami.

    Po to powstaly liczne watki o PC zeby tam o nich dyskutowac.

    Zrozumiales juz?

    Nawet nie negujesz, ze to Twoj kolejny nick, w zywe oczy lamiesz regulamin i jeszcze smiesz innych instruowac jak powinni forum prowadzic.

    Taka wielokrotna recydywa powinna dawno skonczyc sie dozywotnim bananem, jak widac poblazliwosc tylko powoduje wasza bezkarnosc.

    Ile juz miales tu bytow? Uwazasz, ze to uczciwe? Tak sie marwisz o inych nie respektujac zadnych zasad?

    ZENADA.
    Wybudowalem: 120 m2, OZC:55 kWh/m2rok, GAZ, 100% podlogowka + klimatyzator z PC: LG P09RL.

    Sezon 12/13 (3 osoby), CO/CWU: 2200 zl/920 m3
    Sezon 13/14 (3 osoby), CO/CWU: 1620 zl/648 m3 +klimatyzator LG P09RL: ok 80 kWh = 45 zł
    Sezon 14/15 (3 osoby), CO/CWU: 1350 zl/413 m3, CWU: 157 m3, CO: 1860 kWh z gazu + 773 kWh z klimy
    Sezon 15/16 (4 osoby), CO/CWU: 1950 zl/731 m3, CWU: 220 m3, CO: 5550 kWh z gazu + 437 kWh z klimy

  2. #182

    Domyślnie

    Cytat Napisał miloszenko Zobacz post
    [
    Traktowal dopoki zescie z niego nie zrobily bagna.
    Ma byc o grzaniu kablami, kospelem czy tez elektrycznymi grzejnikami.
    Tak ?
    Post z 2011r a więc kawałek czasu temu o zaadaptowaniu pompy do cwu za 3tys.zł do ogrzewania:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5057316
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5062441
    To jest to co dla dobra inwestorów robi teraz qubic podpinając tanią Julę pod podłogówkę a myśmy sie nad tym zastanawiali tam już 3 lata temu.
    I ktoś chce z tego wątku czynić wątek kablarski z dopiskiem COP=1 bo w inny sposób nie może ogarnąc porządku na watku ??
    No chyba,że jest inny cel zmiany watku...


    qubic-a(kablarza) R&K wyklął już z grona kablarskiego za to że śmiał grzac pompą ciepła zamiast kablami ? Ciebie też ? Ty grzejesz też przeciez pompą to czemu mozesz sie wypowiadać bez konsekwencji na tamtym watku ?
    Dziecinada poprostu...
    Ostatnio edytowane przez wilmax ; 21-11-2014 o 21:20

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilmax Zobacz post
    Tak ?
    Post z 2011r a więc kawałek czasu temu o zaadaptowaniu pompy do cwu za 3tys.zł do ogrzewania:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5057316
    To jest to co dla dobra inwestorów robi teraz qubic podpinając tanią Julę pod podłogówkę a myśmy sie nad tym zastanawiali tam już 3 lata temu.
    I ktoś chce z tego watku czynić wątek kablarski ??

    qubic-a(kablarza) R&K wyklął już z grona kablarskiego za to że śmiał grzac pompą ciepła zamiast kablami ? Ciebie też ? Ty grzejesz też przeciez pompą to czemu mozesz sie wypowiadać bez konsekwencji na tamtym watku ?
    Dziecinada poprostu...
    Arturo, czy ktos gdzies zabrania komus pisac?

    czy moze chodzi o to o czym sie pisze a nie kto?

    Czy mnie ktos kiedys z jakiegos watku wywalal bo grzeje gazem i klima?

    Jest dedykowany watep o grzaniu Jula? No jest. Mozna? Mozna.

    Dziecinada jest wchodzenie w polemike co mozna a co nie z osoba taka jak Ty, ktora ma w "pompce" wszelkie zasady.

    Nad czym Ty sie zastanawiales i co wybrales i dlaczego to dobrze wszyscy wiemy. EOT.
    Wybudowalem: 120 m2, OZC:55 kWh/m2rok, GAZ, 100% podlogowka + klimatyzator z PC: LG P09RL.

    Sezon 12/13 (3 osoby), CO/CWU: 2200 zl/920 m3
    Sezon 13/14 (3 osoby), CO/CWU: 1620 zl/648 m3 +klimatyzator LG P09RL: ok 80 kWh = 45 zł
    Sezon 14/15 (3 osoby), CO/CWU: 1350 zl/413 m3, CWU: 157 m3, CO: 1860 kWh z gazu + 773 kWh z klimy
    Sezon 15/16 (4 osoby), CO/CWU: 1950 zl/731 m3, CWU: 220 m3, CO: 5550 kWh z gazu + 437 kWh z klimy

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Napisał miloszenko Zobacz post
    Arturo, czy ktos gdzies zabrania komus pisac?
    Tak,sam R&K zmieniając tytuł wątku na "grzejący z COP=1" czyli wątek nie jest dla ciebie i nie dla samego R&K bo jak sam sam pisał że w nowym domu będzie grzał splitem czyli pompą ciepła czyli COP>1.

    Ale malux będzie mógł tam bywać bo jego COP jest poniżej 1.

    Nie mam zielonego pojęcia co miała na celu zmiana tytułu watku po 11 latach istnienia skoro kazdy może sie tam wypowiadać i bywać,Ty,R&K,malux i inni z pompami ciepła poniżej COP1.
    Są inne i lepsze sposoby na zaprowadzenie porządku na wątku.
    I to nie jest tylko moja opinia a także innych z długim stażem zasłużonych dla forum forumowiczów,którzy ten wątek tworzyli.
    Ostatnio edytowane przez wilmax ; 21-11-2014 o 21:38

  5. #185
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilmax Zobacz post
    Są inne i lepsze sposoby na zaprowadzenie porządku na wątku.
    Czasem niestety nie ma się co rozczulać i trzeba pojechać po całości. Podkreślam, po całości, a nie jak moderatorowi "serduszko" podpowiada i postanowi nie krzywdzić kolegów z podwórka. Pozamykać dla dyskusji (zostawiając tylko do odczytu) wątki gdzie są już tylko przepychanki, jałowe trollowanie. Za dwa tygodnie otworzyć i sprawdzić co się będzie działo, itd.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  6. #186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Czasem niestety nie ma się co rozczulać i trzeba pojechać po całości. Podkreślam, po całości, a nie jak moderatorowi "serduszko" podpowiada i postanowi nie krzywdzić kolegów z podwórka. Pozamykać dla dyskusji (zostawiając tylko do odczytu) wątki gdzie są już tylko przepychanki, jałowe trollowanie. Za dwa tygodnie otworzyć i sprawdzić co się będzie działo, itd.
    No oczywiście.
    Widząc co się tam dzieje faktycznie nie chciało się tam nic pisać ale jest to wina Moda,który widział co się dzieje i nawet sam uczestniczył w tych dyskusjach i wymianach zdań bo był jednym z nich.

  7. #187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilmax Zobacz post
    Tak ?
    Post z 2011r a więc kawałek czasu temu o zaadaptowaniu pompy do cwu za 3tys.zł do ogrzewania:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5057316
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5062441
    latwo jest sie polowylac na posty nieobecnego bittera , ktory nigy PC do CWU nie zalozyl
    dodajmy ze CWU nie jest sposobem na ogrzeanie w bysl CO a jedynie ogrzewaniem CWU

    Cytat Napisał wilmax Zobacz post
    To jest to co dla dobra inwestorów robi teraz qubic podpinając tanią Julę pod podłogówkę a myśmy sie nad tym zastanawiali tam już 3 lata temu.
    I ktoś chce z tego wątku czynić wątek kablarski z dopiskiem COP=1 bo w inny sposób nie może ogarnąc porządku na watku ??
    No chyba,że jest inny cel zmiany watku...
    to nie jest watek kablarski - to jest watek dla wszystkich rodzajow ogrzewania w ktorych COP=1 - dla przypomnienia - sprawnosc wszystkich urzadzen gdzewczych / elektrycznych nie wynosci 100% a ok 97 czyli tak naprawde COP = 0,97

    Cytat Napisał wilmax Zobacz post
    qubic-a(kablarza) R&K wyklął już z grona kablarskiego za to że śmiał grzac pompą ciepła zamiast kablami ? Ciebie też ? Ty grzejesz też przeciez pompą to czemu mozesz sie wypowiadać bez konsekwencji na tamtym watku ?
    Dziecinada poprostu...
    decyduje glowny sposob ogrzewania ktory w przypadku qubika jest w postaci kabli - czyli COP =1, jesli nawet dogrzewa sie w sezonach przejsciowych PC to nikt mu nie zabrania pisac w tym watku
    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    zabieg jest celowy - chodzi o niedopuszczanie do glupich romow i wymiany zdan miedzy kablarzami a wlascicielami PC
    watek jest otwarty dla wszytskich i wszyscy moga w nim pisac tak jak kablarze udzielaja sie w watkach o PC
    ale nie bedzie tlumaczenia gdy znow zacznie sie nawracanie przez pompiarzy kogos kto dopiero chce podac decyzje o sposobie ogrzewania
    moga go zaprosic do swojego watku

    jak widac tylko wlascicielom PC to nie pasuje , mimo ze maja swoj wlasny watek
    po zmianie tematu wielu powrocilo i napisalo "w koncu"
    (....)
    w tym miejscu nalezy zaznaczyc ze COP=1 to nie tylko kable , to rowniez maty, piece akumulacyjne , panele czy piece elektryczne "suche" z grzałkami czy olejowe oraz przepływowe ala kospel
    ---------------------------------------

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Czasem niestety nie ma się co rozczulać i trzeba pojechać po całości. Podkreślam, po całości, a nie jak moderatorowi "serduszko" podpowiada i postanowi nie krzywdzić kolegów z podwórka. Pozamykać dla dyskusji (zostawiając tylko do odczytu) wątki gdzie są już tylko przepychanki, jałowe trollowanie. Za dwa tygodnie otworzyć i sprawdzić co się będzie działo, itd.
    serduszko mi podpowiada ze powolanie moderatora z posrod osob posiadajacych PC jest Wam nie na reke i wciagniecie dzialu PC z watku o instalacjach do dzialu "ogrzewanie " rowniez Was nie satysfakcjonuje - dlaczego ?? bo jestescie we dwóch najlepszymi przykladami tzw zadymiarzy - jak by nie bylo i tak bedzie zle - bo nie po Waszemu - najelpeij rozpier.... watek i wszytskie w ktorzych osoby "nie wodniacy" sie udzielaja

    Cytat Napisał wilmax Zobacz post
    No oczywiście.
    Widząc co się tam dzieje faktycznie nie chciało się tam nic pisać ale jest to wina Moda,który widział co się dzieje i nawet sam uczestniczył w tych dyskusjach i wymianach zdań bo był jednym z nich.
    od 2 dni panuje lad i porzadek , a dyskuse sa merytoryczne - wszystko sie toczy wokol COP=1 , wspomaganych w mysl ustawy innymi "alteratywnymi i naturalnymi sposobami pozyskiwania energi tak by dom glownie ogrzewany za pomoca COP=1 (czystego pradu) mogl uzyskac swiadectwo energetyczne i byc legalnie ekslopatowany - to wcale nie oznacza ze osoby ktore grzeja kablami chca grzac PC, dla nich glowana funkcja jest klimatyzator, jego funckaj grzania pomaga w okresach przejsciowych i pozwala uzyskac swiadectwo energetyczne , a w zasadniczym sezonie grzeja z COP=1 glownym sposobem ogrzewania

  8. #188

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    latwo jest sie polowylac na posty nieobecnego bittera , ktory nigy PC do CWU nie zalozyl
    dodajmy ze CWU nie jest sposobem na ogrzeanie w bysl CO a jedynie ogrzewaniem CWU
    Piszę tak ponieważ uniemozliwiłeś mi odpowiedź na brednie które wypisałeś.
    No właśnie,dlatego nie jest to wątek prywatny i tak jak Ty byś chciał "kablarski' tylko od lat elektryczny i dla wszystkich sposobów grzania prądem,być może nie rozumiesz tekstu pisanego,co po wypowiedziach się nie dziwię ale właśnie ta pompa była przewidziana u bittera i u mnie do CO a nie do cwu.
    Wczytaj się w post bittera a jak masz problem to cytat:
    Cytat Napisał bitter Zobacz post
    pomysł zaadaptowania PC do grzania wody do ogrzewania domu.
    Ogrzewanie domu,to powinieneś przyswoić...
    Wiem,że masz przed oczami kable=kasa i odwrotnie ale bitter miał wodną podłogówkę i w nią chcial zapodać tą pompę.

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    to nie jest watek kablarski - to jest watek dla wszystkich rodzajow ogrzewania w ktorych COP=1 - dla przypomnienia - sprawnosc wszystkich urzadzen gdzewczych / elektrycznych nie wynosci 100% a ok 97 czyli tak naprawde COP = 0,97
    Panie Moderator,zatem czemu się wypowiadasz jak będziesz miał urządzenie grzewcze z COP>1 ? Mam zacytowac czy sam posypiesz głowę popiołem ?Czemu miloszenka z COP>1 jest twoim druchem a Pyxis i Liwko również z COP>1 nie ? I przestań Pan udawać...
    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    decyduje glowny sposob ogrzewania ktory w przypadku qubika jest w postaci kabli - czyli COP =1, jesli nawet dogrzewa sie w sezonach przejsciowych PC to nikt mu nie zabrania pisac w tym watku
    Na dodatek kłamiesz...


    Kończ Waść wstydu sobie oszczędź

    P.S.

    Posty są kopiowane w razie czego żeby był dowód na manipiulacje
    także możesz ciąć usuwać,edytować itp
    ten z wątku elektrycznego również i o jego się upomnę bo przeciez usuwane są w wersji soft...

    P.S
    Jednak zacytuje dla Pana red.Paplińskiego(to pisałem ja Jarząbek) niech zobaczy jakiego mamy na forum "wiarygodnego" Moderatora:
    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    mam 3 opcje w nowym domu
    1. kable + tani split
    "tani split" to COP>1 i z tym Moderator rządzi na tym wątku gdzie jak sam napisał w tytule COP=1.
    ale zestaw wodna podłogówka +"tani split" z COP>1 to jest już zakazany wg tegoż Pana Moderatora na tym wątku i banuje z tym zestawem wszystkich.

    słowo klucz dla inteligentnych to "kable" dla mało inteligentnych nie będe wyjasniał o co biega.

    Po takich zabiegach nie powążnych gości forum naprawdę się stacza...to nie to co było 3-4 lata temu
    Ostatnio edytowane przez kal1 ; 22-11-2014 o 03:34

  9. #189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    po 1 Artur - wszystkie Twoje wcielenia byly i beda blokowane

    po 2 Twoj oficjalny nick zostal odblokowany - nie ja Ciebie zbanowalem ale wiem ze 3 dni tu juz niczego nie zmienia - wole zebys tak pisal i Wszyscy wiedzieli - niz zeby byly to kolejne nowe loginy

    po 3

    Cytat Napisał kal1
    Człowieku,nie wiesz co cię czeka.
    Chłopaki zberają na ciebie haki i powiązania nawet tymi poza forumowymi i z tego co wiem mają moce dowody i to przedstawią Redakcji forum,o jasku nie wspomne.
    Także nawet za późni na rehabilitację bo niektórzy powiedzieli dośc
    nie mam wiecej pytań

    po 4
    grzac bede przedwszystki kablami lub wodka podlogowka , a przepisy uniemozliwiaja uzyskanie w takim domu swiadectwa energetycznego - do tego wiec panele PV , solary lub tani klimatyzator na lato z funkcja grzania - TY tego nie rozumiesz
    dla kazdego kto wybiera glowne ogrzewanie z COP-1 tani kimatyzator jest tylko dodatkiem by zmiescic sie w normach, by wszytsko bylo zgodne z przepisami

    to ze chce kupic taniego splita nie oznacza ze u mnie bedzie Pompa ciepla glownym urzadzeniem grzewczym! to ze kupie sobie chpcby nawet PC do CWU nie oznacza ze moj sposob OGRZEWANIA DOMU bedzie inny nic COP-1

    po 5 poniewz jest to moj watek prywatny - kablarski po dlugiej nieobecnosci znow pisze w nim budowlany_laik - najwiekszy kablarz na tym forum ktory notorycznie zasmiecal ten watek jak i watek o PC
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 22-11-2014 o 09:06

  10. #190
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    No proszę, ktoś się zlitował i objął mnie amnestią. Bana miałem do 9.12.
    A teraz do rzeczy.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Nie jestem kablarzem ani węglowcem - ale podzielam pogląd, że pompiarze spamowali wątki, które ich nie dotyczyły i ode mnie też miewali urlopy na kilka dni z tego powodu.
    Na prawdę uważasz, że temat nas nie dotyczy??????????? A kto tobie kopci prosto w okna?

    A teraz o tym za co zostałem zbanowany, sami oceńcie czy słusznie.

    W wątku "Ranking kotłów na ekogroszek" (tam nikt nie pisze na temat, ponieważ żadnego rankingu tam nie uświadczysz) koleś poprosił żeby mu dobrać kocioł do swojego domu. Zaczęła się przepychanka pomiędzy sprzedawcami kotłów. Jeden chciał dać mu kocioł 7kW, inny 10kW, a jeszcze inny 15kW. Na jakiej zasadzie dobierali? A no ślinili palec i wystawiali na wiatr, jednoczesnie zerkając co im na składzie zalega. Nie wytrzymałem i wtrąciłem, że od tego są przecież obliczenia OZC! No i się zaczęło. Po kilku stronach przepychanki przybył jarecki, zwyzywał mnie od idiotów, chamów i debili i wezwał na pomoc swojego kolegę moderatora. Oczywiście mu za te odzywki włos z głowy nie spadł, ale to inna para kaloszy. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że tutaj na forum nie jest ważna merytoryka i podstawy dobierania systemów grzewczych, tu liczy się to jakie masz plecy (pamiętna sprawa mikiego). Nawet nie masz szans na obronę!
    Czy uważam, że należał mi się ban? Ja uważam że absolutnie, a wy oceńcie sami.

    A na koniec chce coś dodać.
    Jako że nie mam ciepłomierza i nie mam pojęcia z jakim COP-em grzeje moja PC stwierdzam, że grzeje z COP-em 0,97
    Teraz proszę udowodnijcie mi że ma wyższy.

    To co się tutaj ostatnio wyrabiało to jakiś absurd. 11 lat to szmat czasu i dużo się w tym czasie wydarzyło (PC, fotowoltaika), a poza tym ustalilismy przeciez, że wszyscy grzejemy z COP-1, a tylko braki ciepła uzupełniamy na inne sposoby. Na przykład PC o nazwie klimatyzator
    Gdyby w domu pasywnym założyć kable i dodać klimę, to może się okazać, że klima pracuje częściej od kabli (i jestem niemal pewien że tak będzie), to czym taki dom jest wtedy ogrzewany, kablami czy PC?

    Powstał nowy watek, dla ogrzewających kablami i ok, tam sobie niech piszą ci, którzy nie mają nic innego do zaoferowania, i wara od tego wątku, TU WSZYSCY JEDZIEMY NA WÓZKU ENERGETYKI!!!

    Witam państwa

  11. #191
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    decyduje glowny sposob ogrzewania ktory w przypadku qubika jest w postaci kabli - czyli COP =1, jesli nawet dogrzewa sie w sezonach przejsciowych PC to nikt mu nie zabrania pisac w tym watku
    Zaraz, zaraz. To TY bedziesz decydowal kto i w jakich watkach ma pisac? Jesli faktycznie tak myslisz, to chyba cos Ci sie poprzewracalo w glowce (atakuje Cie modowy pirdolec o ktorym juz fighterowi wspominalem).
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

  12. #192
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    serduszko mi podpowiada ze powolanie moderatora z posrod osob posiadajacych PC jest Wam nie na reke i wciagniecie dzialu PC z watku o instalacjach do dzialu "ogrzewanie " rowniez Was nie satysfakcjonuje - dlaczego ??
    Serduszko ZNOWU źle ci podpowiada. Wiedziałbyś to gdybyś tylko czytał co się tutaj pisze.

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    bo jestescie we dwóch najlepszymi przykladami tzw zadymiarzy
    Odnoszę nieodparte wrażenie, że nawet nie czytasz komu odpisujesz. Wystarczyło tylko, że zobaczyłeś w moim poście skrót PC i już wylądowałem w odpowiedniej szufladzie i jestem twoim wrogiem -- a ja się tak nie czuję.

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    - jak by nie bylo i tak bedzie zle - bo nie po Waszemu - najelpeij rozpier.... watek i wszytskie w ktorzych osoby "nie wodniacy" sie udzielaja
    Znowu się zastanawiam czy aby na pewno nie pomyliłeś osób. Do momentu jak nie strzeliłeś dziecinnego focha i nie skasowałeś swojego DB okraszając to rozżalonym tekstem, a następnie nie zacząłeś kasować niepochlebnych opinii o sobie, w ogóle się nie mieszałem i nie "rozpier...." wątków. To są perfidne insynuacje w twoim wydaniu i się zastanawiam po co to robisz.... Z drugiej strony, gdy już skasowałeś swój DB, a ja odnosiłem się do Twoich żali i postępowania, to trudno moje komentarze nazwać tam "offtopami" i "rozpier..." wątku -- bo co miałem komentować, pozostawiony sam spis treści? Oczywiście że odnosiłem się do Twojego tupnięcia nóżką -- bo nie spodobało mi się, że skasowałeś PRAWIE wszystkie wypowiedzi użytkowników (zostawiając te najbardziej pochlebne).

    Po raz kolejny powtarzam jako osoba patrząca na to z boku, problemem tej sytuacji jesteś Ty sam. Ewidentnie brakuje ci pokory, spokoju i spojrzenia na sytuację z innej perspektywy.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 22-11-2014 o 10:29
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  13. #193
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jak już pisałem modów jest za mało. Jest to sytuacja nienormalna i nawet jakby zaczęli chodzić na uszach nie dadzą rady.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  14. #194
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Jak już pisałem modów jest za mało. Jest to sytuacja nienormalna i nawet jakby zaczęli chodzić na uszach nie dadzą rady.
    Nie da się ukryć. Ja tylko nadal nie rozumiem jak można być moderatorem bez wyraźnego podziału na działy i ograniczać się tylko "do własnego podwórka".
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  15. #195
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kabel

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wa-wa
    Kod pocztowy
    00-999
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał 33of55 Zobacz post
    Nie jesteś odosobniony, ja mam takie samo zdanie


    Czy REDAKCJA może zabrać głos w kwestiach które są tutaj poruszane??


    Może by i dali, ale nie w sytuacji, gdy moderator sam jest źródłem konfliktów, nagina regulamin itd.
    Pan prezes w soboty pracuje?
    ile dziś węgla wydobyły kopalnie?

  16. #196
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kabel

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wa-wa
    Kod pocztowy
    00-999
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Nie da się ukryć. Ja tylko nadal nie rozumiem jak można być moderatorem bez wyraźnego podziału na działy i ograniczać się tylko "do własnego podwórka".
    czy płaci im ktoś za to?
    czy maja na to wystarcząjąco czasu

    robią to za free , z czystej nieprzymuszonej woli , podczas czytania to co ich interesuje

  17. #197
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał kabel Zobacz post
    czy płaci im ktoś za to?
    czy maja na to wystarcząjąco czasu
    Panie kabel, nikt im (zapewne) za to nie płaci. Czy mają wystarczająco dużo czasu, Panie kabel, to muszą sami ocenić w momencie przyjmowania "posady". Przecież nikt im pistoletu do głowy nie przystawia, albo nie grozi usunięciem z forum i nie nakazuje tym samym moderować. Dobrze, tym samym to stwierdzając czekam na kolejnego focha, rzucanie łopatką i grabkami.

    Cytat Napisał kabel Zobacz post
    robią to za free , z czystej nieprzymuszonej woli , podczas czytania to co ich interesuje
    Przejęli na siebie, Panie kabel, z własnej nieprzymuszonej woli pewną funkcję i od tego momentu, Panie kabel, nie ma znaczenia czy robią to za kokosy, siano czy inną kapustę. Mają wypełniać, Panie kabel, postawione przed nimi zadania najlepiej jak potrafią, a nie sprzątać tylko "swoje podwórko" i to dodatkowo wg własnego uznania. Panie kabel.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  18. #198
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.192
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Värmepumpsägare - NIE ROZUMIESZ, DO DIABŁA, ŻE WY OD NIEOBIEKYWYNYCH WYZWACIE KAŻDEGO, NAWET JAK NIE MA POJĘCIA O OGRZEWANIU i chce moderować off topy?

    BO JEDNYNYMI NIEOBIEKTYWNYMI, SAMOLUBNYMI , ZAPATRZONYMI W SWOJ TYŁEK LUDZMI NA FORUM JESTEŚCIE WY? a dokładnie jakieś 10 osób, które rozwala cały dział, bo nie wyrosło z poziomu smarkaterii.

  19. #199
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A ja myślę, że jak by przybyło jeszcze 2x tyle to by było lepiej. Czasem jak tyram za dwóch to mi nerwy puszczają.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  20. #200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.192
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Na prawdę uważasz, że temat nas nie dotyczy??????????? A kto tobie kopci prosto w okna?
    Tak i jesli jeszcze raz będziesz uprawiał reklamę PC w tematach węglarzy dostaniesz już bana pernamentnego.
    Macie teraz swój temat.
    Przegoniliście R&K z forum waszą dziecinadą ale wku**liście mnie.


    A chamskie odzywki prosze zgłaszać do moderacji a nie bawić się w dyskusję.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-11-2014 o 14:23

Strona 10 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony