dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Wiertarka do żelbetu

    Witam

    Chcę zamontować sobie drążek w ścianie z betonu i problem w tym, że moja wiertarka jest słaba firmy renner ( dość wiekowa) zwłaszcza, że muszę zrobić otwór fi 10 mm oraz na głębokość około 50-60 mm. Jakie wiertarki mi polecicie, bo w ogóle się na tym nie znam mój budżet 200-250 ...max 300 zł.

    Znalazłem taką wiertareczkę http://www.bricomarche.pl/wiertarki-...inhell,id-2886

    Co sądzicie ? Czy wiertarka musi być tylko z bosha, aby była dobra ?
    Ostatnio edytowane przez Barnabasz ; 09-01-2015 o 18:51

  2. #2

    Domyślnie

    Skil, Makita, Hitachi, Bosch (może być zielony, bo niebieskie to inna kasa), Metabo, Hilti - to chyba sama góra

    Einhell, B&D (przynajmniej kiedyś), Lidowe Parkside - to chyba można niżej ustawić?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kater-acme Zobacz post
    Skil, Makita, Hitachi, Bosch (może być zielony, bo niebieskie to inna kasa), Metabo, Hilti - to chyba sama góra

    Einhell, B&D (przynajmniej kiedyś), Lidowe Parkside - to chyba można niżej ustawić?

    Jeżeli chodzi o te pierwsze trzy tj. hitachi,makita,skill to każdy model od 180 zł wzwyż poradzi sobie z betonem ? Są jakieś modele, które poleca się w ciemno jeżeli chodzi o te firmy ?

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kalaf5

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Poddębice
    Kod pocztowy
    99-200
    Posty
    175

    Domyślnie

    Kolego
    jka chcesz zamontować drążek to najtaniej pożyczyć od kogoś znajomego wiertarki z sds-em (udar pneumatyczny)
    jak nie masz nikogo znajomego z tak ową wiertarką to wypożyczalnie mają taki sprzęt za nie wielkie pieniądze.

  5. #5

    Domyślnie

    No tak, ale za jakiś czas będę montował również meble i wiertarka zawsze się przyda. Gdybym ktoś ze znajomych miał to bym tutaj nie pisał.Czy od razu trzeba kupować do domowych robótek tj. kilka otworów jakieś wiertarki z sdsem za 600 zł no ludzie...

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kalaf5

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Poddębice
    Kod pocztowy
    99-200
    Posty
    175

    Domyślnie

    Do prac w domu tzn obrazek ,karnisz itp wystarczy taniocha z marketu z sds-em za 200 zł i da rade byle jej nie przeciążyć.
    A wiercić będzie i to całkiem nie źle.
    Wpisz na allegro wiertarka sds i jest tego nie mało.
    A tak na marginesie firmowy sprzęt do domu jak poszukasz to za 400 zł znajdziesz
    Ostatnio edytowane przez kalaf5 ; 09-01-2015 o 20:13

  7. #7

    Domyślnie

    No przecież są firmowe hitachi,skille i te boshe za 250 zł . Jutro pojadę do bricomarshe może coś tam będzie.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    http://www.leroymerlin.pl/elektronar...66.html#!oceny takiego używam .. sprzęt dobry.
    Tylko trzeba od razu śruby na kleju do gwintów zamocować, po za tym działa proste to jak budowa cepa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony