dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 31
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 616
  1. #561

    Domyślnie

    Wklejam swój
    Teraz problem, co na okna, jaki kolor na ściany itd.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	^5B2C847C6FC35FD5904C5021D097B845F1C9D9018B40975416^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Wyświetleń:	515
Rozmiar:	100,6 KB
ID:	302029  
    Ostatnio edytowane przez JACUŚ ; 31-01-2015 o 17:23

  2. #562
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał sweethomeshop Zobacz post
    Mnie też się coś w tym stylu podoba - na wysokich nóżkach, żeby roomba mogła pod niego wjechać.

    http://www.furnite.pl/5520-thickbox_...nik-trendy.jpg

  3. #563

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiolek_lp Zobacz post
    honer a ja mam pytanie co masz na ścianie ? bo ja za swoją kanapą chcę położyć cegłopodobne Stegu Pharma czy coś podobnego innej firmy i zastanawiam się czy poradzę sobie sama z kładzeniem żeby nie zwiększać kosztów robotników.
    I jeszcze pytanie odnoście materiału mustang, parę postów wyżej pisałam, czy da się go w ogóle jakoś czyścić ?
    i ten kolor 4 też super, nie wiem na który bym się zdecydowała muszę zamówić próbki
    1. Na ścianie mamy płytki cegłopodobne. Kładliśmy je razem z żoną, ogólnie szybko szło i nawet nie tak ciężko. Nam sie te płytki Stegu nie podobały bo one miały od razu fugę i z bliska widać szczeliny. My z kolei chcieliśmy mieć taki efekt starej cegły, aby płytki nie były równe jak od linijki. Cenowo też wyszły zdecydowanie taniej niż te z marketów.
    My położyliśmy te płytki: http://allegro.pl/stara-cegla-biala-...037306190.html
    A tutaj "poradnik" jak położyć cegłe: http://www.imindesign.pl/stara-cegla...a-jak-polozyc/

    2. Co do czyszczenia tkaniny to jeszcze nie wiem, bo narożnik mamy kilka dni i plamy jeszcze nie ma

    3. Jeśli chodzi o wybór materiału, to my pojechaliśmy do zwykłego sklepu meblowego gdzie mieli mnóstwo próbek tkanin Fargotex i sobie na większych kawałkach porównaliśmy kolory, więc obeszło się bez malutkich próbników

  4. #564
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kolo100

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam,
    Ja ze swojej strony polecam systemy modułowe, tym bardziej jak ktoś ma problem z konkretnymi rozmiarami narożnika. Do tego rewelacyjny materiał (tkanina) carabu...
    Nobla temu kto to wymyślił. Przy dwójce dzieci, 3 i 6 lat na narożniku lądowały soki, ketchup, czekolada itp. Wszystko schodzi i nie ma śladu...
    Ja zakupiłem narożnik Capri firmy Elegante. Bardzo dobra jakość wykonania (dzieci sobie skaczą), wzornictwo to oczywiście rzecz gustu.

    P.S. Nie wiem czemu zdjęcia są do góry nogami....
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	302034   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	302035  
    Ostatnio edytowane przez kolo100 ; 31-01-2015 o 17:42

  5. #565

    Domyślnie

    Cytat Napisał honer Zobacz post
    1. Na ścianie mamy płytki cegłopodobne. Kładliśmy je razem z żoną, ogólnie szybko szło i nawet nie tak ciężko. Nam sie te płytki Stegu nie podobały bo one miały od razu fugę i z bliska widać szczeliny. My z kolei chcieliśmy mieć taki efekt starej cegły, aby płytki nie były równe jak od linijki. Cenowo też wyszły zdecydowanie taniej niż te z marketów.
    My położyliśmy te płytki: http://allegro.pl/stara-cegla-biala-...037306190.html
    A tutaj "poradnik" jak położyć cegłe: http://www.imindesign.pl/stara-cegla...a-jak-polozyc/

    2. Co do czyszczenia tkaniny to jeszcze nie wiem, bo narożnik mamy kilka dni i plamy jeszcze nie ma

    3. Jeśli chodzi o wybór materiału, to my pojechaliśmy do zwykłego sklepu meblowego gdzie mieli mnóstwo próbek tkanin Fargotex i sobie na większych kawałkach porównaliśmy kolory, więc obeszło się bez malutkich próbników
    Dzięki za odp i masz rację w stegu z bliska widać łączenia ale myślałam wybrać je właśnie z powodu fug bo nie wiedziałam czy sprostam kładzeniu a co dopiero fugowaniu. Ale faktycznie nie wydaje się to skomplikowane Co do ceny myślę, że jednak może wyjść podobnie biorąc pod uwagę dodatkowo białą farbę ( bo stegu już od 33 zł można znaleźć ) ale chyba zrobię tak jak Ty i skuszę się na tą samą. Rozumiem, że wy z żoną kładliście wg tej instrukcji ? I jeszcze ile więcej trzeba zamówić płytek ( chodzi mi nie o zapas na przycięcia ale ile z nich jest uszkodzona czy nie nadaje się do położenia )

    Sorki za OFF

  6. #566

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiolek_lp Zobacz post

    Sorki za OFF
    Żeby nie zaśmiecać wątku wysłałem ci Priv

  7. #567
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    GosiaSwarzędz

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja kupiłam ostatnio piękny narożniczek z zakładu w moim mieście. Jest krwistoczerwony, bo salon utrzymany mam w czerni i bieli, a dodatki właśnie w odcieniach czerwieni. Pięknie dopełnia całość. Ja osobiście wolę, kiedy siedzisko jest twarde. Im twardsze tym lepiej. Mi duzo lepiej się śpi na twrdszyc powierzchniach, tak samo jak mojemu mężowi. A wiadomo przecież, że to zawsze po jakimś czasie lekko "siądzie", czytaj wyrobi się i będzie miękcej. Chodzilam swego czasu trochę za meblemi i jest coś takiego jak pianka wysokoelastyczna, która mi osobiście kojarzy się z jakąś watą w środku i raczej nie chciałabym mieć takiego zastosowania w domu. Narożnik co prawda funkcję spania ma praktycznie nieużywaną, bo przede wszystkim z myślą o gościach, ale jak kupiliśmy, to dwa dni spaliśmy w salonie w celu przetestowania ;p
    A tu moja wielka krowa w wersji granatowej (2 godziny męczylismy się z wniesieniem, panowie musieli go trochę porozkręcać, bo był powiększany, sorrki panowie ;p ) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	duży naroznik venus bez pampersów copy.jpg
Wyświetleń:	306
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	303464 sochackymeble.com

  8. #568

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo100 Zobacz post
    Witam,
    Ja ze swojej strony polecam systemy modułowe, tym bardziej jak ktoś ma problem z konkretnymi rozmiarami narożnika. Do tego rewelacyjny materiał (tkanina) carabu...
    Nobla temu kto to wymyślił. Przy dwójce dzieci, 3 i 6 lat na narożniku lądowały soki, ketchup, czekolada itp. Wszystko schodzi i nie ma śladu...
    Ja zakupiłem narożnik Capri firmy Elegante. Bardzo dobra jakość wykonania (dzieci sobie skaczą), wzornictwo to oczywiście rzecz gustu.

    P.S. Nie wiem czemu zdjęcia są do góry nogami....
    Piękna!
    Napisz mi na priw gdzie kupiłaś i jaka cena oraz wymiary. Z góry dziękuję
    BEWA

  9. #569
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dancerrina

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-192
    Posty
    3

    Domyślnie Rosini Divani Sofy

    Czesc Azusa, czy udalo Ci sie zebrac jakies informacje nt Rosini Divani? Ja tez od kilku m-cy szukam cos na ich temat, jestem w kontakcie z ich przedstawicielem handlowym, ale nadal nie wiem czy to dobra firma i jak wygodne sa ich sofy. Co sadzisz? Pozdrawiam


    Cytat Napisał azusa Zobacz post
    Słuchajcie, czy ktoś ma jakieś opinie o włoskiej firmie Rosini Divani?

    Trafiłam na ich narożnik, który spełnia w jakiejś części moje wymagania, a od polskiej firmy importera dostałam stosunkowo tanią ofertę na wykonanie tej sofy w skórze. Nie mam jednak możliwości obejrzenia tego w naturze, nie trafiłam też w necie na informacje o tym producencie, więc trochę się obawiam....

    http://www.rosinidivani.it/2012/ENG/argentario.html

  10. #570
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dancerrina

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-192
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czesc forumowicze.
    Czy udalo sie komus zebrac jakies informacje nt Rosini Divani? Ja tez od kilku m-cy szukam cos na ich temat, jestem w kontakcie z ich przedstawicielem handlowym, ale nadal nie wiem czy to dobra firma i jak wygodne sa ich sofy. Co sadzicie? Pozdrawiam

  11. #571
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kredka007

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zamosc
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    79

    Domyślnie

    Widze, ze szare narozniki kroluja prawie u wszystkich I nic dziwnego, pieknie wygladaja i do wszystkiego pasuja, sama bylam zdecydowana, zeby sobie taki sprawic... prosty, jasnoszary o przyjemnym dla oka odcieniu i na to jakies fajne poduchy w bardziej zdecydowanych kolorach. Teraz mam metlik w glowie i zmienia mi sie cala koncepcja bo zakochalam sie w turkusowych naroznikach, boje sie tylko czy to nie bedzie chwilowe zauroczenie i czy nie znudzi mi sie szybko, czy bedzie pasowal do wnetrza (na scianie za naroznikiem biala cegla, boczna sciane moglabym zostawic biala lub pomalowac na szaro, podloga - cieply, sredni dab). Doradzcie cos, czy fajne tez narozniki czy jednak nie? Ponizej wklejam zdjecia tych, ktore najbardziej wpadly mi w oko...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dolce-poziom_1601131.jpg
Wyświetleń:	370
Rozmiar:	44,1 KB
ID:	311140Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	360
Rozmiar:	3,1 KB
ID:	311141Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	indeks.jpg
Wyświetleń:	259
Rozmiar:	5,5 KB
ID:	311142

  12. #572

    Domyślnie

    Z bielą, szarościami i jasną podłoga + paroma dodatkami stworzy bardzo fajny kontrast. Mi bardzo podoba się takie przełamywanie monotonii. Nie wiem jaki masz odcień podłogi, od tego na pewno sporo zależy.

  13. #573
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kredka007

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zamosc
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    79

    Domyślnie

    Podloga ma cieply odcien, bardzo duzo zalezy od aktualnego swiatla dziennego, tak sie mniej wiecej prezentuje w sloneczny dzien, nie wiem czy to odpowiedni odcien do turkusowej tapicerki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	77.jpg
Wyświetleń:	501
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	311150

  14. #574

    Domyślnie

    Cytat Napisał kredka007 Zobacz post
    Podloga ma cieply odcien, bardzo duzo zalezy od aktualnego swiatla dziennego, tak sie mniej wiecej prezentuje w sloneczny dzien, nie wiem czy to odpowiedni odcien do turkusowej tapicerki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	77.jpg
Wyświetleń:	501
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	311150
    To oczywiscie kwestia oswietlenia, zdjecia, monitora i roznych czynnikow, ale mi osobiscie ta podloga wydaje sie dosc zolta, dlatego uwazam, ze kanapa jesli mialaby byc turkusowa, to jednak w odcieniu wpadajacym raczej w blekit. Inaczej moze sie tak zdarzyc, ze osiagniesz efekt 'brudku'.


  15. #575

    Domyślnie

    Cytat Napisał kredka007 Zobacz post
    Widze, ze szare narozniki kroluja prawie u wszystkich I nic dziwnego, pieknie wygladaja i do wszystkiego pasuja, sama bylam zdecydowana, zeby sobie taki sprawic... prosty, jasnoszary o przyjemnym dla oka odcieniu i na to jakies fajne poduchy w bardziej zdecydowanych kolorach.
    Właśnie, szare pasują do wszystkiego, są neutralne, można zmieniać dodatkami całe wnętrze. Turkusowy czy inny zdecydowany kolor już są bardziej zobowiązujące, nie poszalejesz z kolorami zasłon itp..
    Ale wiesz co, ja swoich kanap w kolorze bordo/fuksja nie zamieniłabym za nic. Dodają pazura, ożywiają beżowate wnętrze, zdecydowanie się wyróżniają. Na razie mi się nie znudziły. A jak tak się stanie, to parenaście domów ode mnie mam tapicera, wymienimy kolor

  16. #576

    Domyślnie

    Cytat Napisał kredka007 Zobacz post
    Podloga ma cieply odcien, bardzo duzo zalezy od aktualnego swiatla dziennego, tak sie mniej wiecej prezentuje w sloneczny dzien, nie wiem czy to odpowiedni odcien do turkusowej tapicerki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	77.jpg
Wyświetleń:	501
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	311150
    Turkusowe kolory nie będą przy tej podłodze jedynym kontrastem we wnętrzu, a takie było moje założenie. Zastanowiłbym się nad innym rozwiązaniem

  17. #577

    Domyślnie

    Kredko, nie obawiaj sie turkusowych kanap. Wnetrze moze byc pelne kontrastow. Postaw na kanape wpadajaca bardziej w blekit niz zielen, a do tego poduchy moga byc biale i szare, plus jakis mocniejszy akcent kolorystyczny, np. czerwony czy pomaranczowy.

  18. #578
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał kredka007 Zobacz post
    Podloga ma cieply odcien, bardzo duzo zalezy od aktualnego swiatla dziennego, tak sie mniej wiecej prezentuje w sloneczny dzien, nie wiem czy to odpowiedni odcien do turkusowej tapicerki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	77.jpg
Wyświetleń:	501
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	311150
    Kredka

    osobiście uwielbiam kolory, a turkusowy należy do moich ulubionych (patrz mój wątek w stopce ), ale u Ciebie wyjątkowo nie szłabym w zdecydowane i kontrastowe barwy Masz przepiękną, ciepłą podłogę, w której słoje są dosyć wyraziste i do tego ta śliczna, strukturalna, ceglana ściana... Moim zdaniem te dwa elementy wystarczą, by nadać wnętrzu charakteru. Dałabym spokojne, neutralne, naturalne barwy, coś jak w tym salonie IKEA



    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/living_room/tools/coli/roomset/20133_cols46a/


    Jeśli turkusy i zielenie, to pastelowe, delikatne, w dodatkach (np. poduszki, szkło, fotel)


    Ładnie by tu też wyglądał szarobeżowy, lniany kolor...








    Większość firm szyje z tkanin Fargotexu, bez problemu znajdziesz właściwy odcień, matowy albo mieniący się w świetle ..http://fargotex.pl/fargotex/cameleon-magic-home/

  19. #579

    Domyślnie

    A ja bym jednak namawiala Kredke do zaryzykowania, skoro ten turkus jej sie podoba. Znalazlam taka aranzacje. Cegla byla wprawdzie pobielona, a ja ja dodatkowo rozjasnilam, ale uwazam, ze wyglada to cudownie.
    Szary jest piekny, ale czasem trzeba isc za glosem serca .

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2015-04-03 at 5.56.04 PM.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	9,3 KB
ID:	311391

  20. #580
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    MTI





Strona 29 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony