dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 96 z 96
  1. #81

    Domyślnie

    Sezon budowlany w tym roku przesunął nam się dwa miesiące. Po mokrej wiośnie i tak samo mokrym lecie, piękna ciepła i słoneczna polska jesień. Postanowiliśmy więc kontynuować dalej i wzieliśmy się na finiszu sezonu za ocieplenie budynku, zobaczcie sami:









    ciąg dalszy nastąpi...

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez szpenio ; 15-11-2010 o 13:07

  2. #82

    Domyślnie

    No i staramy się wykorzystać każdy dzień dobrej pogody i wygląda na to, że damy radę z tym ociepleniem, a struktura zostanie na przyszły rok.
    Zobaczcie:








    cdn....

    Pozdrawiam

  3. #83

    Domyślnie

    Iście syberyjka aura i takie też widoki:










    My jednak nie odpuszczamy: jak nie na zewnątrz to wewnątrz.
    Wykorzystując każdą chwilę, wzieliśmy się za ocieplenie dachu, później profile:










    pełna determinacja!


    cdn....


    Pozdrawiam

  4. #84

    Domyślnie

    Wełna już położona na całości między krokwiami i pod sufitami, a na to oczywiście folia. Wydeskujemy też całość strychu i póżniej profile i karton gips.
    Popatrzcie:










    ciąg dalszy nastąpi....


    Pozdrawiam

  5. #85

    Domyślnie

    Ambitnie działamy dalej, chłopaki sprężaja się, że aż miło.
    Karton gipsy już lądują na profilach i właz na strych będzie dzisiaj zainstalowany.
    Zobaczcie:












    No i zapomniałbym, a tu już ŚWIĘTA, więc czas na życzenia:








    ciąg dalszy nastąpi....

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez szpenio ; 22-12-2010 o 12:36

  6. #86

    Domyślnie

    Chyba już tak zostanie ja cały czas myślę o tej budowie nawet w święta. Buduje też we śnie ale do rzeczy chciałem wam pokazać schody strychowe które wybraliśmy:

    Schody LTK Thermo to schody supertermoizolacyjne przeznaczone do budynków, w których występuje duża różnica temperatur pomiędzy pomieszczeniem użytkowym na poddaszu, a nieużytkowym strychem. Zbudowane są podobnie jak schody LWK Komfort natomiast standardowo posiadają supertermoizolacyjną białą klapę o grubości 6,6 cm oraz skrzynkę o wysokości 22 cm.

    Dane techniczne: LTK
    maksymalne obciążenie: 160 kg
    wsp. przenikania ciepła USCHODÓW: 0,76 W/m2K
    grubość izolacji termicznej: 6 cm
    grubość klapy: 6,6 cm







    Więcej informacji pod adresem: http://fakro.pl/schody_strychowe/index.php

    ciąg dalszy nastąpi....

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez szpenio ; 25-12-2010 o 12:53

  7. #87

    Domyślnie

    Nowy Rok 2011 dobrze byłoby przywitać w takiej aurze:



    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z NOWYM ROKIEM !!!

    Pozdrawiam

  8. #88

    Domyślnie

    Nowy rok za nami, więc bierzemy się ostro do roboty i lada moment łazienka oraz pokoje na górze będą przygotowane do szpachlowania, zobaczcie:





    ciąg dalszy nastąpi....


    Pozdrawiam

  9. #89

    Domyślnie

    Chęci nie brakuje, ale kasy tak. Robimy kotłownie i myślę, że damy radę. Ustaliśmy też lokalizację kominka.
    Popatrzcie:










    cdn.....

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez szpenio ; 18-02-2011 o 15:17

  10. #90

    Domyślnie

    Dosyć długa przerwa dlatego, że rozpoczęte prace trwają dosyć długo i tak na dobrą sprawę nie było co pokazać. Na tą chwilę może podbitka:




    cdn...

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez szpenio ; 05-02-2015 o 16:11

  11. #91

    Domyślnie

    W okresie wzmożonych opadów śniegu i deszczu wyłonił się problem, który wymaga też szybkiego rozwiązania. Słabo przepuszczalny teren, który ma tłustą i gliniastą glębę niesie zagrożenie przy utrzymującej się dużej ilości wody, zawilgoceniu fundanetów i ścian przylegających. Szperając po necie i w moich okolicach znalezłem coś takiego i przymierzam się do tego:



    Głównie chodzi mi o to:





    Przygotowanie gruntu:





    Plus odzysk wody deszczowej:



    Strona producenta:

    http://www1.pipelife.com/web/pl_new/...25728300610201

    ciąg dalszy nastąpi...

    Pozdrawiam

  12. #92

    Domyślnie

    wow witam , chciałam ponowić pytanie o ogrodzenie i le metrów i jaki jest koszt przesłya i betonu, bardzo mi się podoba, ale nie wiem ile kasy muszę uzbierać. a podłogówka na całym domku??
    zaczęło się

  13. #93

    Domyślnie

    Ogrodzenie to sam wiesz zależy jak się będzie robić. Ja mam fundament pod ogrodzeniem w koło na głębokości 50cm (lany z gruchy - 12metrów sześciennych), a z przodu zbrojenie na całej długości i zbrojone słupki klinkierowe. Całkowita długość ogrodzenia 128 metrów. Tył i boki, przęsła zimno gięte w cenie 145 zł. za sztukę z montażem (spawane), z przodu zagęszczone 90 zł.za metr bieżący.Przód długość 37 metrów. To ogrodzenie w tej formie z wszystkimi kosztami (materiały+robocizna+transport) 35 tysięcy.

    Producent przęseł: http://restalmet.pl/main.html?src=%2F

    Pozdrawiam

  14. #94

    Domyślnie

    Wielkie dzieki za szybką i dokładną odp i za namiary
    zaczęło się

  15. #95

    Domyślnie

    a co z podłogówką, jest rozprowadzona po całym domu??
    zaczęło się

  16. #96

    Domyślnie

    Lata mijają, a my wciąż na starych śmieciach, wstyd o tym nawet pisać, ale jest światełko nadzieji, zapraszam do galerii pod adresem: http://szpenio.extradom.pl

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony