Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
i tu jest samoodpowiedź.
O ile ja ratując drewno i wkładając w to trochę pracy, ale nie wydając żywej gotówki zbyt wiele na ten cel.
Dach trzeba położyć samemu, szczególnie Twój jest prosty jak cep. O ile nie masz lęku wysokości.
Pierwsze co to pchanie się w podłą główkę, bez sens. Dokładanie roboty do wykończenia.
Położenie płytek itp, podłóg. Wszystko wiedza, wiedza i kombinowanie, ja bez heblarki i grubościówy nawet nie zabieram się za roboty.
Pierwsze to skuteczne narzędzia, aby szybko tani surowiec przerobić na konkretną formę.
Deska dębowa 30x120cm kosztuje w markecie 150 zł taką samą mogę mieć za ile ? 12 zł ? jeśli się chce.
Dużo rzeczy to praca pod dachem. Na wyżyny stolarstwa trzeba się wznieść, aby mieć w rozsądnych pieniądzach bardzo dobre wykończenie.
Wiem że dach prosty i lęku wysokości nie miałem ale już dawno na wysokościach nie byłem i nie wiem co będzie. Raczej myślę że z braćmi i szwagrem to w weekend byśmy przykryli ale nie jestem pewny. W środku to z sąsiadem będziemy działać. Na pewno w domu nie będę wykańczał jakby to miałby być pałac. Będę wybierał raczej proste, dobre i tanie rozwiązania.