dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 78 z 93
Pokaż wyniki od 1.541 do 1.560 z 1848
  1. #1541

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gabrielab Zobacz post
    Witam

    Poszukujemy z mężem architekta który wykonałby nam projekt domu indywidualny lub zaadoptowałby nam projekt domu murowanego na dom szkieletowy. Czy macie może Państwo kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić?
    http://www.polanz-dom.pl/ korzystałem (mam dom szkieletowy) - powiem od razu, że chyba prościej jest zrobić nowy projekt, niż przerabiać projekt domu murowanego (technologia szkieletowa ma pewne ograniczenia) - a tak przynajmniej dostaniecie taki projekt jaki chcecie w 100%.

  2. #1542

    Domyślnie

    poszukuję sprawdzonej firmy montującej rolety wewnętrzne i żaluzje. Macie jakieś godne polecenia?

  3. #1543
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pasqud
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jestem właśnie w trakcie tworzenia projektu. Zrobiłem "kasting" na architekta prosząc kilku aby przedstawili mi swoją wizję.
    Tych którzy nie pojechali nawet obejrzeć działki i otoczenia skreślałem z miejsca.
    Ostatecznie "wygrał" Ryszard Nawrot. I współpraca z nim jest (jak dotychczas) bardzo przyjemna.
    Cena płacona po uzyskaniu przez niego pozwolenia na budowę.

  4. #1544
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lsylwia

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gabrielab Zobacz post
    Witam

    Poszukujemy z mężem architekta który wykonałby nam projekt domu indywidualny lub zaadoptowałby nam projekt domu murowanego na dom szkieletowy. Czy macie może Państwo kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić?
    Polecam pracownie z Gdyni R3D3 Grzegorz Ziętek cena przystępna, czas oczekiwania jak na projek indywidualny przystępny, architekt słucha co się do niego mówi sam proponuje wiele dobrych rozwiązań. Pilnuje aby projekt był rzetelnie wykonany wg mpzp i poprawia wszystko póki klient nie jest zadowolony. My na dniach oczekujemy już pozytywnej decyzji pozwolenia na budowę i w marcu ruszamy z budową. Długo szukaliśmy projektu gotowego niestety wszystkie poprawki adaptacje itp kosztowaly nie wiele mniej jak gotowy projek. Z efektów jestesmy zadowoleni jak dom będzie stał pewnie będzie jeszcze wększe zadowolenie

  5. #1545
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JOANNA I JUŻ

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    ,

  6. #1546
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JOANNA I JUŻ

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Hydraulika - Pan Tomek 798198919. Instalacja wodno kanalizacyjna. Ogrzewanie na piecu na eko-groszek na dwóch obiegach grzewczych, grzejnikowy i ogrzewane podłogowe. Hydrofornia wody ze studni. Wszystko sprawnie, dokładnie,fachowo i na czas a przy tym w miłej atmosferze. Człowiek z bogatą wiedzą techniczną, którą umie przekazać. Dziękujemy za współpracę Joanna i Tomasz. Uczciwie możemy polecić.

  7. #1547
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Fioloxxx

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-589
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam,
    chciałbym polecić Panią Hanię Duszyńską, przygotowuje super aranżacje pomieszczeń, bardzo nowoczesne i na czasie. (beton strukturalny, białe drewno itd).
    Można się też dogadać na nadzór budowlany od projektu po wykończenie. Cenowo bardzo przyzwoicie. Korzystaliśmy ze zniżek które Pani Hania ma w salonach łazienkowych, tak więc cena za projekt praktycznie wyszła na zero. Jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. Okolice Trójmiasta.
    tel. 502-356-701, www.papla.com.pl

    Pozdrawiam,
    Paweł z Gdyni

  8. #1548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fioloxxx Zobacz post
    Witam,
    chciałbym polecić Panią Hanię Duszyńską, przygotowuje super aranżacje pomieszczeń, bardzo nowoczesne i na czasie. (beton strukturalny, białe drewno itd).
    Można się też dogadać na nadzór budowlany od projektu po wykończenie. Cenowo bardzo przyzwoicie. Korzystaliśmy ze zniżek które Pani Hania ma w salonach łazienkowych, tak więc cena za projekt praktycznie wyszła na zero. Jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. Okolice Trójmiasta.
    tel. 502-356-701, www.papla.com.pl

    Pozdrawiam,
    Paweł z Gdyni

    W 100% zgadzam się ze słowami poprzednika! Pani Hania, mega profesjonalna i na czasie!
    pozdrawiam

  9. #1549
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karcz3

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-034
    Posty
    52
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Może mi ktoś poda namiary na zgrana solidna ekipe brukarska z okolic żukowa
    Z góry dziekuje

  10. #1550

    Domyślnie

    Witam
    szukam sprawdzonej firmy montującej rolety zewnętrzne,kogo polecacie?

  11. #1551
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarKam

    Zarejestrowany
    May 2013
    Kod pocztowy
    83-300
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał karcz3 Zobacz post
    Może mi ktoś poda namiary na zgrana solidna ekipe brukarska z okolic żukowa
    Z góry dziekuje
    Witam mogę polecić 100% zadowoleniem pana Radka z Wilanowa koło Przodkowa radek-bruk.pl Tel.783-751-472 fachowiec który ma pojecie o swojej pracy.
    U mnie kładł 500m2 kostki z materiałem ,bardzo dobrze przygotowane podłoże pod kostkę,wszystkie spady super wyprowadzone.
    Nic mnie nie interesowało koparka,żwir ,cement,itd tylko kolor wybrałem i wzór ułożenia.
    Jestem mega zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić pana Radka i jego ekipę
    pozdrawiam

  12. #1552
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mari1981

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-290
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mam nietypowe pytanie. Korzystałem z usług elektryka Grzegorz Walkusz.( chyba na forum Walkmen) Niestety z początkiem roku 2015 nr Pana Grzegorza jest odłączony, adres mailowy nieaktywny oraz strona internetowa nie działa www.instalgw.pl. Czy ktoś może korzystał z firmy Pana Walkusza InstalGW i wie może co się dzieje z tym Panem? Niestety zostałem z pewnymi pracami niedokończonymi( elektryka zewnętrzna) a wiadomo że nikt nie lub przejmować takich rzeczy po innym instalatorze.

  13. #1553
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    s2weczka

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników tego forum. Czy ktoś z Was miał lub ma doświadczenia ze współpracy z firmą budowlaną GREBA której właścicielem jest pan Marcin Laskowski. Jest to w zasadzie osoba polecona ale warto jeszcze poszukać innych opinii które potwierdzą (lub nie) że dokonuję właściwego wyboru. Będę budował w Redzie i z pewnością nie raz jeszcze zwrócę się z różnymi pytaniami odnośnie lokalnych wykonawców na różnych etapach budowy.
    Ostatnio edytowane przez s2weczka ; 27-02-2015 o 16:59

  14. #1554
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pasqud
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Posty
    134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    s2weczka Jak miło zobaczyć, że na Pomorzu jednak ktoś ma zamiar się budować. Wszelkie informacje o firmach budowlanych śmiało mi także podsyłaj kolego!

  15. #1555
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    plimare

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wejherowo
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum muratora!
    Chciałbym polecić Pana Krasowskiego z Rumi do wykonania wszelkiego rodzaju tynków.Pan Krasowski robił u mnie tynki gipsowe w okresie zimowym.Zastanawiałem się nad wykonaniem tynków w okresie zimowym ze względu na pogodę.Ale po rozmowie z Panem Radosławem nic mnie nie zatrzymało do podjęcia decyzji na prace.Jego wiedza na temat tynków jest bardzo wszechstronna.Można zauważyć jak się udziela na forum muratora.Tynki gipsowe u mnie wyglądają jak po cekolowaniu,nic nie trzeba szlifować tylko od razu malować!!Wszystko równe gładkie i wykończone w standardzie bardzo wymagających inwestorów.Bardzo dużo mi podpowiedział i zaproponował abym w przyszłości nie miał jakich kolwiek problemów z tynkami.Materiał i sprzęt swój,nic mnie nie interesowało.Wszystko wykonane tak jak chciałem za nie wielka cenę i do tego 2 letnia gwarancja gdzie jest to mało spotykane u wykonawców.Ład i porządek to standard u Pana Krasowskiego po każdym dniu pracy wszystko wyglądało jak przed rozpoczęciem prac.Jakie kolwiek pytania natychmiast kierowane były do mnie jako inwestora.Po zakończeniu wykonanych robót wszystkie worki,śmieci spakowane w jedno miejsce przygotowane to wywozu.Posprzątane,żadnych śladów pozostawionych po sobie.Nie jest to zwykły budowlaniec,tylko wykonawca jakiego każdy by chciał,nie pije nie pali tylko robi tak aby inwestor był zadowolony.Polecam z czystym sumieniem.Więcej takich wykonawców jak Pan Radosław Krasowski!!Można go znaleźć w internecie na forum muratora i necie.Pozdrawiam Marcin z Gowina

  16. #1556
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar cormac
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice 3city
    Posty
    233

    Domyślnie

    Potwierdzam powyższą opinię o panu Krasowskim z Rumi. Tynki gipsowe kladziane miałam w listopadzie, wszystko w porządku, jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Pan Radosław na wszyskie pytania odpowiadał cierpliwie, a zaracałam mu głowę jeszcze kilka raz po skończonej robocie. Polecam.

  17. #1557
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Radosław Krasowski
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Dzielnica
    Trójmiasto :)
    Posty
    819

    Domyślnie

    Pani Jolanto , Panie Marcinie bardzo dziękuję za pozytywna opinię.
    Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące tynków wewnętrznych zadaj je TU

  18. #1558

    Domyślnie

    Mogę polecić do SSO mega - giga firmę Pana Michała Pranczk ze Strzebielina Morskiego. Firma bardzo solidna, uczciwa, słowna i przede wszystkim szef ma głowę na karku, cały czas trzyma rękę na pulsie, uratował kilka razy mój dom od błędów projektowych. Firma samograj - sami kupują materiały, dzielą się zniżkami z inwestorem, ogromnie dbają o jakość prac i o portfel klienta. Trzeba się umawiać kilka miesięcy wcześniej, bo przez polecenia mają kalendarz już teraz zapchany do końca roku. Pan Michał poleca ekipy współpracujące z nim od lat do dalszych etapów budowy.
    Telefon - 605 120 460.

    Geodeta - Pan Marcin Matczak - młody prężny, bardzo solidny - telefon 690 006 001
    Ostatnio edytowane przez Kejt_R ; 01-03-2015 o 07:41

  19. #1559
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sezrg
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    3miasto
    Posty
    11
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam. Prośba o polecenie firmy wykonującej przyłącza gazowe, wodne, kanalizacyjne jak również instalacje odprowadzenia deszczówki oraz wykonania drenażu fundamentów piwnicy.

    Z góy dziękuję.

  20. #1560
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anilib

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Banino
    Kod pocztowy
    80-297
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam po dłuższym czasie

    Chciałabym polecić kafelkarza, wykończeniowca itp. p. Krzysztof 537-301-630 , łazienka, podłogi, kuchnia- kafelki i ine listwy itp. - dokładnie i bardzo solidnie
    Polecam również hydraulika p. Tomka, 798-198-919, podłączył piec, przerobił rury i podłączył podłogówkę - trafione porady, dobry fachowiec
    Ostatnio edytowane przez anilib ; 05-03-2015 o 19:59 Powód: błąd :)

Strona 78 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony