dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Banned
    MarekWrocław

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-429
    Dzielnica
    Klecina
    Posty
    40

    Domyślnie Montaż drzwi na starej ościeżnicy Wrocław

    Szukam we Wrocławiu firmy która mi zamontuje drzwi na starej ościeżnicy, nie chcę żeby mi pół ściany demolowali bo niedawno wszystko było remontowane. Chodzi o sam montaż bo drzwi mam już zakupione. Będę wdzięczny za namiary na jakiś fachowców.

    pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    ważne aby stare ościeżnice były proste bo później może być problem!
    pewnie chodzi o zamontowanie osłon na starą ościeżnice bo chyba nie załozenie skrzydeł na zawiasy?

  3. #3

    Domyślnie

    też mieliśmy problem tego typu, większość firm doradza wymianę ościeżnicy, ale u nas był by to spory problem. w końcu znalazłam jedną firmę, mają salon na ul zielonogórskiej niedaleko TGG. nazwy nie pamiętam ale mam tel kontaktowy do nich jak chcesz to mogę Ci wysłać.

  4. #4
    Banned
    MarekWrocław

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-429
    Dzielnica
    Klecina
    Posty
    40

    Domyślnie

    Był bym wdzięczny gdybyś podał/podała nr do tej firmy.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.127

    Domyślnie

    Forum to nie sklep z adresami firm. Chyba ze chodzi o to by ta nazwa firmy mieszczącej się obok TGG tu padła? Telefon ma poprzedni użytkownik - bez problemu poda Ci go poprzez prywatną wiadomość.

    Masz dość prostą sprawę. Powiedziałbym że nawet błahą, dlatego może być Ci trudno znaleźć firmę która się podejmie powieszenia takiego skrzydła. Po pierwsze: zarobek mierny a potencjalnych problemów dużo (znaczące krzywizny futryn są normą)
    Ale ja zacząłbym od pytania w sklepie, gdzie kupiłem drzwi. Jesli oni nikogo nie proponują to pozostaje wycieczka po kilku firmach drzwiowych. Ktoś się w końcu zgodzi.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.127

    Domyślnie

    Ps. Gdyby ktoś polecił w podobnym przypadku nazwę mojej firmy to wcale bym się nie ucieszył - to takie wepchnięcie na pole minowe
    Ale próbuj - najlepiej osobiście!

  7. #7

    Domyślnie

    Nie będę tu robić darmowej reklamy i podawać nazy, jak się minimalnie wysilisz to znajdziesz adres w google. nr tel to: (071) 355 36 57 powodzenia.

  8. #8
    Banned
    MarekWrocław

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-429
    Dzielnica
    Klecina
    Posty
    40

    Domyślnie

    Dzięki za info karola, firma wydaje się ok.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    molen10

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-440
    Posty
    9

    Domyślnie Czy się udało ?

    Witam
    Czy udało się zamontować te nowe ościeżnice na starych. Proszę o informację, bo zależy mi na czasie i opinii czy całe przedsięwzięcie się w ogóle opłaca i czy efekt jest zadawalający.

  10. #10
    Banned
    MarekWrocław

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-429
    Dzielnica
    Klecina
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał molen10 Zobacz post
    Witam
    Czy udało się zamontować te nowe ościeżnice na starych. Proszę o informację, bo zależy mi na czasie i opinii czy całe przedsięwzięcie się w ogóle opłaca i czy efekt jest zadawalający.
    Witam, udało się, firma miała z tym trochę roboty, siedzieli u mnie w domu pół dnia ale efekt zadowalający; wizualnie wygląda to ładnie a i działa bez zarzutu. Ogólnie wolałbym żeby wszystko było montowane na nowych ale nie było wyjścia bo żeby wymontować starą ościeżnicę trzeba by kłuć ścianę a ja świeżo po remoncie byłem.

  11. #11
    Banned
    MarekWrocław

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-429
    Dzielnica
    Klecina
    Posty
    40

    Domyślnie

    Dodam jeszcze że firma posprzątała po sobie dosyć dokładnie, za co także dostają + .

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maksymilianos

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    4

    Domyślnie drzwi na stare ościeżnice

    Cytat Napisał MarekWrocław Zobacz post
    Dodam jeszcze że firma posprzątała po sobie dosyć dokładnie, za co także dostają + .
    Odświeżam trochę temat, bo też znalazłem firmę, która robi to aktualnie, przyjechali do mnie na pomiar, wszystko dokładnie obmierzyli i długo rozmawialiśmy na ten temat, bo nie jest to prosta sprawa i jest tak jak pisaliście "troche" zabawy . Ostatecznie się zdecydowałem no i efekt jest bardzo dobry. Firma jest na... MODEROWANO, powodzonka
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 05-03-2015 o 21:28 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  13. #13
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maksymilianos

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksymilianos Zobacz post
    Odświeżam trochę temat, bo też znalazłem firmę, która robi to aktualnie, przyjechali do mnie na pomiar, wszystko dokładnie obmierzyli i długo rozmawialiśmy na ten temat, bo nie jest to prosta sprawa i jest tak jak pisaliście "troche" zabawy . Ostatecznie się zdecydowałem no i efekt jest bardzo dobry. Firma jest na... MODEROWANO, powodzonka
    Przepraszam finlandia, ale w takim razie skoro temat dotyczy pomocy innym, to jak tą pomoc przekazać? ja uważam, że firma zasługuje na polecenie, jak mam to według Ciebie tutaj przekazać innym? Proszę Cie zatem o pomoc nie chcę robić nic niezgodnego z forum, chcę tylko pomoć innym, bo i też od nich pomoc otrzymałem i przez to remont mieszkania przeszedł gładko

  14. #14

    Domyślnie

    to być nie posądzonym o lobbing jest coś takiego jak wiadomość prywatna - z niej skorzystaj by komuś pomóc choć wątpię by od 2012 roku klient sobie nei poradził
    Odgrzewasz starego kotleta i oczekujesz że zostaniesz inaczej potraktowany ? Żartujesz. A jak nie rozumiesz co Fin miał na myśli - trudno
    Ostatnio edytowane przez nikt ważny ; 09-03-2015 o 14:19

  15. #15
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maksymilianos

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    to być nie posądzonym o lobbing jest coś takiego jak wiadomość prywatna - z niej skorzystaj by komuś pomóc choć wątpię by od 2012 roku klient sobie nei poradził
    Odgrzewasz starego kotleta i oczekujesz że zostaniesz inaczej potraktowany ? Żartujesz. A jak nie rozumiesz co Fin miał na myśli - trudno
    nie pomyślałem nawet o o tym, głupio zrobiłem, no ale tak to jest jak człowiek nie ma troszkę o tym pojęcia, że robi źle dziękuje CI nikt ważny za wyjaśnienie i w takim razie jakby ktoś potrzebował pomocy proszę o wiadomość prywatną

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony