dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 267
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.460 z 5336
  1. #1441
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    jak juz to temat brzmi Forum Muratora-uwagi..
    wiec chcialam zwrocic Wam "uwage", ze jest watek z licytacja dla dzieci, gdzie kazdy chetny moze pomoc
    nie chcesz, nie musisz.. ale "nie wytykaj" , ze posty powinny byc usuniete, bo TO akurat nie jest na miejscu.
    https://www.youtube.com/watch?v=uSvJaYxRoB4
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  2. #1442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    To forum to takie miejsce gdzie moderatorka chwaliła się szczegółami anatomicznymi i tym jakie kto lubi z jej otoczenia... To da się p.
    Czy mógłbyś to przytoczyć?
    Bo prawda jest taka, że kto inny a nie ja wspominał o moich szczegółach anatomicznych i w kontekście "matkowania" niedojrzałym emocjonalnie osobnikom z forum.
    Sprostowała to nawet osoba, która zaczęła ten temat.

    A powtarzanie oszczerstw i idiotycznych plotek nie świadczy dobrze o człowieku.

    ***
    Ciebie nie interesuje prawda, wystarczą plotki. Dlatego dałeś się wkręcić w hejtowanie mojej osoby. Bo to łatwiejsze, bardziej bezrefleksyjne i ma się poczucie solidarności.
    Bo po co sprawdzać, czy mpoplaw pisze prawdę o "tajemniczym" znikaniu postów na temat sterowania podłogówką. A to, że posty są na swoim miejscu, kogo to obchodzi? Liczy się, że ustawiłeś się po jednej stronie barykady - z tymi od teorii spiskowych.

    Najśmieszniejsze, że niedługo zabraknie wam forum do pisania, bo z tego co widzę, to konkurencyjne forum budowlane też właśnie zostało oskarżone o "tajemnicze znikanie bardzo ważnych postów" (które dla całego reszty świata są trollingiem, off-topem i nic nie wnoszącymi przepychankami). A oskarżenia wypływają od tych samych osób, co i tutaj się wypowiadali negatywnie.

    Może to jednak nie wina forum a wina charakteru?

    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-03-2015 o 23:15

  3. #1443

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Nie chodzi o słowa. Chodzi o różnicę między wypowiedzią naładowaną emocjami, ale odnoszącą się do konkretnego problemu
    nie bardzo ciebie rozumiem, co ty właściwie sugerujesz ?? jeśli napluję komuś w twarz z uśmiechem na ustach to automatem jestem wartościowym składnikiem forum a jeśli napluję komuś w twarz z grymasem na ustach to automatem jestem pieniaczem do moderacji i zbanowania ?? to jest ten tajny niepisany regulamin ??

    PS poniżej specjalnie dla Elfir na dowód tego jak beszczelnie kłamie, kolejny user któremu tajemniczo znikają posty w dyskusji z PP
    Cytat Napisał noc Zobacz post
    Polemika z bogusławem nie ma żadnego sensu. Już to pisałem we wcześniejszym poście ale mi wycięli. Płatny profil pomaga nieuczciwym. Nikogo nie obrażałem, nie lżyłem, ani w żaden inny sposób się nie naraziłem na anihilację
    Ostatnio edytowane przez mxxxx ; 12-03-2015 o 04:29

  4. #1444
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    mpoplaw - ponawiam swoją prośbę z postu 1499.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #1445
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    nie bardzo ciebie rozumiem, co ty właściwie sugerujesz ?? jeśli napluję komuś w twarz z uśmiechem na ustach to automatem jestem wartościowym składnikiem forum a jeśli napluję komuś w twarz z grymasem na ustach to automatem jestem pieniaczem do moderacji i zbanowania ?? to jest ten tajny niepisany regulamin ??
    Tak, widzę, że nie rozumiesz. Cóż, trudno. Jeśli naprawdę nie widzisz różnicy między cytowanymi wypowiedziami, to nie podejmuję się tego wytłumaczyć, bo chyba należałoby sięgnąć do podstaw, które zwykle się z domu wynosi.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  6. #1446

    Domyślnie

    to może inaczej zapytam:
    czy celowe i świadome rozsiewanie bezpodstawnych kłamstw i plotek na forum przez Elfir jest w pełni akceptowalne przez ciebie osobiście, i czy identyczne postępowanie przez inne osoby również będzie w pełni przez ciebie akceptowalne ??

  7. #1447
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Jak pisałem wcześniej: "a czy jest on zasadny, czy nie, to już zupełnie inna sprawa i nie ze mną o tym dyskutuj".

    Jesteś dorosłym człowiekiem, zachowuj się jak dorosły. Twierdzisz, że ktoś kłamie, przedstaw to w formie faktów. Elfir, o ile dobrze pamiętam, przedstawiła ci konkretny zarzut (manipulowania wypowiedziami), o ile pamiętam, również nie raz dokumentowała te zarzuty linkami i cytatami. na tym się skup, jeśli uważasz, że nie ma racji - wykaż to. Kłócicie się o jakies skasowane posty: powiedz konkretnie, gdzie zostały one skasowane, w jakim wątku i gdzie mniej więcej one były (choćby datę podaj). Elfir twierdzi, że te posty cały czas tam są i mają się dobrze, więc możliwości są trzy: ktoś z was kłamie świadomie, ktoś z was nie zadał sobie trudu, żeby sprawdzić jaki jest stan faktyczny i wreszcie trzecia możliwość: każde z was myśli o zupełnie innych postach. To się da ustalić w pięć minut kto ma rację, bez wycieczek osobistych i tekstów poniżej pasa. Spuść parę, zacznij dyskutować mniej nerwowo, a bardziej rzeczowo, wszystkim na zdrowie wyjdzie.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  8. #1448

    Domyślnie

    pytanie retoryczne mam, ty jesteś poważny dorosły człowiek ?? ta wymiana zdań zaczęła się 24 lutego, z mojej strony wpadło już parędziesiąt linków i cytatów na dowód tego jak perfidnie Elfir kłamie, ze strony Elfir jak na razie nic nie wpadło, ona broni się argumentami że ma rację bo musi mieć racje bo przecież jest modem więc z automatu ma rację i jest nietykalna

    i parę razy jeszcze dodała że nie wie, albo nie pamięta, albo nie była wtedy modem

    poniżej masz bezpośredni link do samego początku dyskusji, przejrzyj sobie z łaski swojej co tam się działo, sam sobie naocznie sprawdź ile moich pytań pozostało bez odpowiedzi
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6786107

  9. #1449
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    na razie moje pytanie pozostaje bez odpowiedzi.
    Więc może powtórzę bo mniemam że go nie zauważyłeś:

    mpoplaw - czy dać link do postu w którym Elfir nazwała Cię :
    kłamca oszust perfidny matacz]
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #1450
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Ok, prześledźmy. Skupię się na konkretach, ok?

    Cytat Napisał Elfir
    "mpoplaw - zostały usunięte twoje posty, w których przytaczałeś w cytatach oderwane wypowiedzi mata, a które dotyczyły kompletnie innego elementu konstrukcyjnego (balkon) niż ten o którym toczyła się dyskusja. "
    Cytat Napisał mpoplaw
    "ad1. o piance na balkonie to ja osobiście pisałem jeden raz i ten post nigdy nie został skasowany
    ad2. przywróć posty które wyleciały, pośmiejemy się wspólnie, zaraz będzie czarno na białym ile tam było o balkonach a ile o demaskowaniu kłamstw branży natryskującej piankę
    ad3. cytuję zawsze na dowód swoich słów, nienawidzę gołosłownych oskarżeń i ludzi którym się wydaje że można bezkarnie obrażać bez podania dowodów"
    Cytat Napisał mpoplaw
    "w temacie bezczelnych i perfidnych manipulacji cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy) za co zostałem bezpodstawnie pomówiony przez Elfir to poniżej oryginalny cytat którego powielanie jak się okazuje zostało zabronione na tym forum

    Cytat Napisał Elfir
    Co do lobbingu na forach - Regulus jest stałym reklamodawcą papierowego Muratora, dlatego, pomimo bezpłatnego profilu, możesz się reklamować na forum bezkarnie (co w zasadzie narusza regulamin forum).
    cytatu tego użyłem w wątku o podłogówce który Bogusław zdążył już przerobić na swoją modłę

    Liwko konia z rzędem dla ciebie jak rozszyfrujesz mi zawikłaną kobiecą logikę, i wskażesz który wyraz z powyższego cytatu był według Elfir bezczelną manipulacją"
    Cytat Napisał Elfir
    Użyłeś tej konkretnej mojej wypowiedzi jako dowodu na stanowisko Redakcji w sprawie płatnych nicków.
    A ja nie reprezentuję Redakcji. Redakcja nota bene zamieściła sprostowanie.
    Dlatego jesteś manipulantem.
    Cytat Napisał mpoplaw
    podsumujmy:
    napisałem na tym forum prawie 11 tyś postów i według ciebie wszystkie o balkonach co kategorycznie wiąże się z moderacją
    fighter1983 i sSiwy12 bardzo podobnie coś napisał a ty w pijanym widzie coś tam zobaczyłaś, coś ci się zdawało i poleciały posty
    Liwko to już nawet do komputera nie musi siadać i już mu bana wlepiasz

    Gratuluję mościa panno, bardzo skutecznie to forum rozwaliłaś
    Cytat Napisał Elfir
    Ta wypowiedzi jest właśnie pięknym przykładem manipulanctwa z twojej strony
    Ewentualnie totalnego braku umiejętności zrozumienia pisanego tekstu.

    Wiem, że to dla ciebie trudne do zrozumienia, ale Liwko nie dostaje banów tylko ode mnie i nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum.
    I tak dalej. "Parudziesięciu linków" o których piszesz nie znalazłem, podobie jak nie znalazłem nic, co by uzasadniało twe zarzuty wobec Elfir. Może źle szukałem, może jestem ślepy. Możesz w takim razie dać kilka przykładowych linków raz jeszcze? Konkretnych jednoznacznie dowodzących, że Elfir kłamie? Ewentualnie, bo umknęło ci jakoś, możesz napisać dokładniej, gdzie wyleciały posty, w jakim wątku i którego dnia? Jako moderator mogę je znaleźć, chętnie sprawdzę, czy i kto je skasował i jako został wpisany powód ich skasowania. Choćby dla własnej informacji, żeby wiedziec, czy po dobrej stronie barykady stoję. Bo póki co, oceniając po samej dyskusji między wami, ot choćby po powyższych cytatach raczej nie mam wątpliwości co do tego, kto miesza i kto "bardzo skutecznie to forum rozwala".
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  11. #1451

    Domyślnie

    Ale piaskownica...

    Jakos mnie nie dziwi, ze ciagle chodzi o te same osoby, setki tysiecy potrafia jakos korzystac z forum i nie wdawac sie w zadne przepychani.

    Wspolczuje moderatorom, no ale w czynie spolecznym to tylko mozna ewentualnie zbierac OPR...
    Wybudowalem: 120 m2, OZC:55 kWh/m2rok, GAZ, 100% podlogowka + klimatyzator z PC: LG P09RL.

    Sezon 12/13 (3 osoby), CO/CWU: 2200 zl/920 m3
    Sezon 13/14 (3 osoby), CO/CWU: 1620 zl/648 m3 +klimatyzator LG P09RL: ok 80 kWh = 45 zł
    Sezon 14/15 (3 osoby), CO/CWU: 1350 zl/413 m3, CWU: 157 m3, CO: 1860 kWh z gazu + 773 kWh z klimy
    Sezon 15/16 (4 osoby), CO/CWU: 1950 zl/731 m3, CWU: 220 m3, CO: 5550 kWh z gazu + 437 kWh z klimy

  12. #1452
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał miloszenko Zobacz post
    Wspolczuje moderatorom, no ale w czynie spolecznym to tylko mozna ewentualnie zbierac OPR...
    Dokładnie tak. Często wkur.... mnie niezrozumiałe działania Redakcji (patrz temat pompy Danfoss) ale jak widzę taką dziecinadę i postawę "na Rejtana" (odchodzę i żądam usunięcia moich 11 tys postów) pretensje do całego świata bo coś tam, obrażanie się, manipulacje wypowiedziami to też mnie rzuca.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  13. #1453
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Ok, prześledźmy. Skupię się na konkretach, ok?













    I tak dalej. "Parudziesięciu linków" o których piszesz nie znalazłem, podobie jak nie znalazłem nic, co by uzasadniało twe zarzuty wobec Elfir. Może źle szukałem, może jestem ślepy. Możesz w takim razie dać kilka przykładowych linków raz jeszcze? Konkretnych jednoznacznie dowodzących, że Elfir kłamie? Ewentualnie, bo umknęło ci jakoś, możesz napisać dokładniej, gdzie wyleciały posty, w jakim wątku i którego dnia? Jako moderator mogę je znaleźć, chętnie sprawdzę, czy i kto je skasował i jako został wpisany powód ich skasowania. Choćby dla własnej informacji, żeby wiedziec, czy po dobrej stronie barykady stoję. Bo póki co, oceniając po samej dyskusji między wami, ot choćby po powyższych cytatach raczej nie mam wątpliwości co do tego, kto miesza i kto "bardzo skutecznie to forum rozwala".
    Jarek P. ze tez Tobie się chce.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  14. #1454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał miloszenko Zobacz post
    Ale piaskownica...
    Dokładnie. Tak to jest jak nie ma jasno określonych reguł. Moderatorzy i redakcja nie przestrzegają regulaminu, a tego żądają od nas. Lecą bany, znikają posty i za nic nie można się dowiedzieć kto i za co. Gdy prosimy o wyjaśnienia i traktowanie wszystkich równo, po redakcji spływa jak po kaczce.

  15. #1455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Dokładnie. Tak to jest jak nie ma jasno określonych reguł. Moderatorzy i redakcja nie przestrzegają regulaminu, a tego żądają od nas. Lecą bany, znikają posty i za nic nie można się dowiedzieć kto i za co. Gdy prosimy o wyjaśnienia i traktowanie wszystkich równo, po redakcji spływa jak po kaczce.
    Liwko, niech pierwszy rzuci kamieniem ten co bez winy

    To jest forum a nie czyjas prywatna krucjata.

    Czemu setki tysiecy userow banow nie dostaja?

    Odpusc ta rozszczeniowa i dochodzeniowa postawe i badz pomocny na forum tak zeby po prostu "nie przeginac".

    I zaden MOD nie bedzie Ci nigdy bliski
    Wybudowalem: 120 m2, OZC:55 kWh/m2rok, GAZ, 100% podlogowka + klimatyzator z PC: LG P09RL.

    Sezon 12/13 (3 osoby), CO/CWU: 2200 zl/920 m3
    Sezon 13/14 (3 osoby), CO/CWU: 1620 zl/648 m3 +klimatyzator LG P09RL: ok 80 kWh = 45 zł
    Sezon 14/15 (3 osoby), CO/CWU: 1350 zl/413 m3, CWU: 157 m3, CO: 1860 kWh z gazu + 773 kWh z klimy
    Sezon 15/16 (4 osoby), CO/CWU: 1950 zl/731 m3, CWU: 220 m3, CO: 5550 kWh z gazu + 437 kWh z klimy

  16. #1456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał miloszenko Zobacz post
    Liwko, niech pierwszy rzuci kamieniem ten co bez winy

    To jest forum a nie czyjas prywatna krucjata.

    Czemu setki tysiecy userow banow nie dostaja?

    Odpusc ta rozszczeniowa i dochodzeniowa postawe i badz pomocny na forum tak zeby po prostu "nie przeginac".

    I zaden MOD nie bedzie Ci nigdy bliski
    Po pierwsze żaden mod nie jest mi bliski

    Po drugie, ciągle zadaję redakcji to samo pytanie, dlaczego i za co dostałem np. ostatniego bana i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. To tak jakbyś za darmo dostał kopa w doopę. Lubisz? Pytam się redakcji dlaczego usunęła moja stopkę, w której też nie było nic nieregulaminowego i też bez echa. Zresztą tą stopkę usunęła dwa razy!

    Mówisz mam podkulić ogon bo nie jestem np. PP? Żartujesz prawda?

  17. #1457

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Dokładnie. Tak to jest jak nie ma jasno określonych reguł. Moderatorzy i redakcja nie przestrzegają regulaminu, a tego żądają od nas. Lecą bany, znikają posty i za nic nie można się dowiedzieć kto i za co. Gdy prosimy o wyjaśnienia i traktowanie wszystkich równo, po redakcji spływa jak po kaczce.
    nie ma i nie będzie - bo tak jest najwidoczniej redakcji na rękę
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  18. #1458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post

    Najśmieszniejsze, że niedługo zabraknie wam forum do pisania, bo z tego co widzę, to konkurencyjne forum budowlane też właśnie zostało oskarżone o "tajemnicze znikanie bardzo ważnych postów" (które dla całego reszty świata są trollingiem, off-topem i nic nie wnoszącymi przepychankami). A oskarżenia wypływają od tych samych osób, co i tutaj się wypowiadali negatywnie.

    Może to jednak nie wina forum a wina charakteru?

    Jakby napisać, aby zbytnio nie urazić - wiem.

    Łżesz Pani, jak Myszowaty.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  19. #1459
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.136

    Domyślnie

    Zarzut kłamstwa kierowany pod adresem innego użytkownika jest ciężką kategorią oskarżenia /sam to tu odczułem/ wiecc kategorycznie powinien być poparty konkretnymi dowodami by można było się do nich odnieść. W innym wypadku powinien bycu z automatu wstrzymywany.
    Zbyt swobodnie sobie taką obelga poczynamy i jest to bardzo odpychajace.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #1460
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Elfir: w kwestii tego, czy mod sam opisywał detale czy się włączył w radosną zabawę - skutek jest jeden. Zamiast trzymać porządek i prawo sam dołączył do tych co mają go w nosie. Na normalnym forum ktoś gadający takie teksty - wyleciałby z ostrzeżeniem, że o tym i o owym to my sobie na p.w. możemy, nawet ze szczegółami i filmikami, jak kto lubi. Ale forum to jest forum. A nie Chałupy...

Strona 73 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony