dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 65 z 66
Pokaż wyniki od 1.281 do 1.300 z 1320
  1. #1281

    Domyślnie

    jak zawsze piekna i olsniewajaca dachowka bardzo mi sie podoba

  2. #1282
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    artur45tt

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-834
    Posty
    14

    Domyślnie

    mnie urzekła dachówka ceramiczna i widząc tyle pozytywnych opinii skłaniam się właśnie ku dachówce Creatona, mnie czeka dopiero na wiosnę to wyzwanie, ale chce wiedzieć już teraz jak najwięcej rzeczy na temat dachówki tej firmy

  3. #1283

    Domyślnie

    tez bede kladl dach na wiosne i podoba mi sie creaton titania, fajny design i opinie, wiec chyba cos w niej jest

  4. #1284

    Domyślnie

    to poszukajcie promocji przez zimę! ostatnio nawet widziałem na titanię, ale dość szybko się rozeszła (w sumie nic dziwnego). cos jest jescze tutaj - http://builder.com.pl/26,promocja--d...a-creaton.html

  5. #1285

    Domyślnie

    Titania Creatona rozchodzi się w moment, u mnie w składzie tez było tak, a jak jeszcze promocje zrobili, to po kilku godzinach zabrakło

  6. #1286

    Domyślnie

    Witam u mnie jest Creaton Titania czarny mat, położona w czerwcu zeszłego roku możesz podejrzeć, my jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru

  7. #1287
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Cytat Napisał janusz79 Zobacz post
    Titania Creatona rozchodzi się w moment, u mnie w składzie tez było tak, a jak jeszcze promocje zrobili, to po kilku godzinach zabrakło
    Co Ty za bzdury wypisujesz? Wszystkie Twoje wypowiedzi w różnych wątkach to spamy. Czy Creatona nie stać już na przyzwoitą reklamę? Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  8. #1288

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Co Ty za bzdury wypisujesz? Wszystkie Twoje wypowiedzi w różnych wątkach to spamy. Czy Creatona nie stać już na przyzwoitą reklamę? Pozdrawiam.
    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Co Ty za bzdury wypisujesz? Wszystkie Twoje wypowiedzi w różnych wątkach to spamy. Czy Creatona nie stać już na przyzwoitą reklamę? Pozdrawiam.
    potwierdzam wypowiedz pana Andrzeja
    Bieda.
    Ostatnio przerabiałem szczegółowo gwarancje tego producenta. na titanie
    to 50lat jest na piekno i nic poza tym
    Radze sie zastanowic nad wyborem producenta dachowki.
    U nas w pomorskim to jest taki przedstawiciel ( M. Miodowski ) ze praktycznie nie uznaje wiekszosci przypadkow reklamacji.
    Do kilku firm handlowych nie ma juz wstepu. Przez takich pracownikow psuja opinie i renome , no ale to chyba jest ich polityka ( oszczednosc , oszczednosc i jeszcze raz oszczednosc)
    Jeszcze raz RADZE BRAC FAKTURE NA ZAKUPIONY MATERIAŁ I KARTE GWARANCYJNA oraz WARUNKI GWARANCJI na dzien zakupu dachowki

    Pozdrawiam

  9. #1289

    Domyślnie

    Mam pytanie, zakupiliśmy sobie dachówkę creatona domino, kolor szary. Czy te dodatki takie jak wróblówka, taśma kominowa, taśma kalenicy nie powinna być w kolorze również szarym? bo dali nam je w kolorze czarnym :/

  10. #1290

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:) Zobacz post
    Mam pytanie, zakupiliśmy sobie dachówkę creatona domino, kolor szary. Czy te dodatki takie jak wróblówka, taśma kominowa, taśma kalenicy nie powinna być w kolorze również szarym? bo dali nam je w kolorze czarnym :/
    witam
    wroblówka w czarnym jest ok
    tasma kominowa i kalenicowa pytac o kolor antracyt .
    pozdrawiam
    p.s.
    a to wasze domino wogóle jest " proste"?
    bo te partie od kilku lat sa wygiete jak chleb czy kołyska ( kontyngent na polske )

  11. #1291

    Domyślnie

    Cytat Napisał macek10 Zobacz post
    witam
    wroblówka w czarnym jest ok
    tasma kominowa i kalenicowa pytac o kolor antracyt .
    pozdrawiam
    p.s.
    a to wasze domino wogóle jest " proste"?
    bo te partie od kilku lat sa wygiete jak chleb czy kołyska ( kontyngent na polske )
    Wcześniej mieliśmy na ofercie kolor antracyt, a oni dali czarne ehh, trzeba wymienić.

    No właśnie widziałam domino pofalowane w sklepie, w innym, nie w tym co braliśmy, a ta co do nas przyjechała nas zaskoczyła, bo jest prosta, gładka, na niektórych widać zgrubienia, ale to n niektórych, zobaczymy jak na dachu będzie się prezentować, ale jest piękna, zakochałam się w tej dachówce

  12. #1292

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:) Zobacz post
    Wcześniej mieliśmy na ofercie kolor antracyt, a oni dali czarne ehh, trzeba wymienić.

    No właśnie widziałam domino pofalowane w sklepie, w innym, nie w tym co braliśmy, a ta co do nas przyjechała nas zaskoczyła, bo jest prosta, gładka, na niektórych widać zgrubienia, ale to n niektórych, zobaczymy jak na dachu będzie się prezentować, ale jest piękna, zakochałam się w tej dachówce
    życze pieknego dachu.

  13. #1293

    Domyślnie

    Widzę że tu panuje taka moda "mi się podoba polecam creatona" zero rzeczowej opini
    Ostatnio zrobiłem wycenę w polecanej tutaj firmie B.....r cena jak zobaczyłem cenę mało się nie przewróciłem, podziękowałem serdecznie za creatona
    i zrobiłem wycenę (oczywiście w innej firmie) na B..a Rubin V9 i jakę było moje zdziwienie jak różnica wynosiła zaledwie 2 k na całym dachu a mam tego 220 metrów. Po miesiącu intensywnych poszukiwań dyskusji oraz niezależnych opinii ( oczywiście nie w tym wątku bo tak jak już wspomniałem " ja kupiłem i polecam jest cudna ale że krzywa, przecież nie ja ją będę układał) zdecydowałem się na B,,,a i już jedzie jeszcze ciepła prosto z fabryki z DE
    pozdrawiam miłośników creatona

  14. #1294

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Volke Zobacz post
    Widzę że tu panuje taka moda "mi się podoba polecam creatona" zero rzeczowej opini
    Ostatnio zrobiłem wycenę w polecanej tutaj firmie B.....r cena jak zobaczyłem cenę mało się nie przewróciłem, podziękowałem serdecznie za creatona
    i zrobiłem wycenę (oczywiście w innej firmie) na B..a Rubin V9 i jakę było moje zdziwienie jak różnica wynosiła zaledwie 2 k na całym dachu a mam tego 220 metrów. Po miesiącu intensywnych poszukiwań dyskusji oraz niezależnych opinii ( oczywiście nie w tym wątku bo tak jak już wspomniałem " ja kupiłem i polecam jest cudna ale że krzywa, przecież nie ja ją będę układał) zdecydowałem się na B,,,a i już jedzie jeszcze ciepła prosto z fabryki z DE
    pozdrawiam miłośników creatona
    Bardzo dobry wybór
    BRAAS po nauczce z syriuszem i amberem robionym w Polsce , produkuje ceramike tylko w niemczech ( najnowsze technologie i bardzo dobra glina ) , czysta i jasna gwarancja , brak kontyngentow na polske ( nie tak jak creaton ) .
    sam wziałem na swój dach BRAAS model SMARAGD, jak ułoze dodam fotki.

  15. #1295

    Domyślnie

    Braasa też mam na obecnym dachu tylko nie płaską (ale chyba nie robią płaskiej) Mi od dawna podobna się płaska, zawsze chciałam mieć tę oryginalną domino creatona Moja dachówka jest prosta, zobaczymy na dachu jak będzie się prezentować, po świętach, jak ułożą, pokażę zdjęcia

  16. #1296

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:) Zobacz post
    Braasa też mam na obecnym dachu tylko nie płaską (ale chyba nie robią płaskiej) Mi od dawna podobna się płaska, zawsze chciałam mieć tę oryginalną domino creatona Moja dachówka jest prosta, zobaczymy na dachu jak będzie się prezentować, po świętach, jak ułożą, pokażę zdjęcia
    BRAAS w swojej ofercie ma płaskie dachowki
    ceramiczna to TURMALIN , i w kształcie rombu SMARAGD
    betonowa to TEGALIT , oraz wersja developerska TEVIVA

  17. #1297

    Domyślnie

    oczywiscie , ze wzgledu na duze descze radze układac płaska dachówke na mijanke

  18. #1298
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    A co mają deszcze do sposobu układania? Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  19. #1299

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    A co mają deszcze do sposobu układania? Pozdrawiam.
    No Panie Andrzeju nie spodziewalem sie z pana strony takiego pytania,
    Po prostu jak nie jest na mijanke to woda leci jednym ciagiem , no i w tym miejscu lubi podciekac., analogicyna sytuacja do duzego deszczu jest spust wody np. z lukarny na dachowke itp.
    Takze gust i tak zrobi swoje , ale lepiej poinformowac klienta o takich sztuacjach.
    poydr

  20. #1300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Woda niczego nie lubi! Woda jest neutralna. Twierdzenie, że będzie przeciekać to czysta demagogia. Jak będzie na mijankę to tej wody będzie tyle samo! Zawsze ilość wody zależy od intensywności deszczu bo ona spływa z połaci intensywnie i nie można tego zjawiska porównać z rynną, która zbiera i spadek ma w większości przypadków 0,5%. Kolejny raz powtórzę za szczelność dachu odpowiada krycie wstępne a nie pokrycie. Więcej wody jest od nawianego śniegu niż od ewentualnego przecieku z deszczu. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Strona 65 z 66

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony