dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Unhappy zakamieniony perlator

    Chciałam wymienić perlator w mieszkaniu, do którego się wprowadzam. Natrafiłam jednak na pewien problem, o ile w kuchni udało mi się odkręcić stary kluczem francuskim o tyle w łazience nie chce on nawet drgnąć. Zauważyłam, że tuż przy gwincie jest spora ilość kamienia. Na reszcie perlatora również był ale skruszył się przy próbach odkręcania. Czy macie może jakąś radę/metodę aby go odkręcić?

  2. #2

    Domyślnie

    ocet, kwasek cytrynowy - oczywiście w pewnym rozcieńczeniu, albo inny odkamieniacz - kupiony w sklepach z agd lub inne środki odkamieniające - znajdziesz na pewno w sklepach z tego typu chemią.

  3. #3

    Domyślnie

    A technicznie, to owijasz końcówkę wylewki wraz z perlatorem grubo papierem toaletowym, polewasz octem, zakładasz na to torebkę foliową, łapiesz jakąś gumką i zostawiasz na dwie godziny.
    A jak odkręcisz ten perlator, to weź jakąś szklankę, nalej trochę wrzątku, drugie trochę octu, wrzuć perlator, co pewien czas zamieszaj. Jak nie weszła rdza, to masz dużą szansę, że perlator nie będzie wymagał wymiany.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony