dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jaqb23

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Grybów
    Kod pocztowy
    33-330
    Posty
    1

    Domyślnie Drzwi - niestandardowy wymiar

    Witam,
    mam nadzieję, że ktoś poratuje. Planujemy z żoną mały remont piwnicy i pojawił się pewien problem. Chcemy wymienić drzwi, ale niestety mają one nietypową wysokość (stare budownictwo...). Wynosi ona 175 cm na 80 cm szerokości. Myśleliśmy nad kupnem gotowych drzwi i skróceniem ich, ale wydaje mi się, że wtedy klamka będzie sporo za nisko :/ Rozglądaliśmy się w okolicy za jakąś firmą, która zajmuje się czymś takim, ale ceny mają kosmiczne więc chyba ta opcja odpada... Macie pomysł na jakieś inne rozwiązanie? W ostateczności polecacie kogoś kto wykonuje takie zlecenia w miarę przystępnej cenie?
    Pozdrawiam.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika23

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Nie sprecyzowałeś z czego mają być te drzwi. Drewniane, stalowe? Jesli drewniane to może zapytaj u stolarza czy nie zrobił by czegoś takiego, a jeśli druga opcja to polecam MODEROWANO Mam u siebie już dwa lata i złego słowa nie powiem.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 23-04-2015 o 05:54 Powód: Reklama jest niezgodna z regulaminem

  3. #3

    Domyślnie

    Popytaj producentów drzwi stalowych. Nie każdy wzór można skracać lub raczej produkować na taką wysokość.
    Jeśli masz potrzebę montażu tak niskich drzwi to zaznacz producentowi to aby później klamka nie wyszła Ci na wysokości kolan.

    Inna opcja jak pisano wyżej - pogadaj ze stolarzem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony