dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pucan

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Władysławowo
    Kod pocztowy
    84-120
    Posty
    17

    Domyślnie

    pozostałe zdjęciaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6d.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	83,6 KB
ID:	288791Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7d.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	288792Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9d.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	288793Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10d.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	60,6 KB
ID:	288794

  2. #22

    Domyślnie

    Hmmm... zdradź tajemnicę - co spowodowało, że wybrałeś dostawcę ? Szczerze jako przestrogę dla innych

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pucan

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Władysławowo
    Kod pocztowy
    84-120
    Posty
    17

    Domyślnie

    wiesz w październiku 2013 stałem przed decyzją szybkiego zamknięcia budowy, odwiedziłem kilka firm w terenie a na GFO nakierował mnie mój dobry przyjaciel. Zadecydował wtedy głównie termin którym mnie skusił handlowiec (przekroczony ostatecznie o miesiąc). Powiem że to była najgorsza decyzja z całej budowy. Ostrzegam wszystkich przed tym wykonawcą zwłaszcza że równica w cenie w stosunku do pozostałych marna jak na rok problemów, stresu , rozwalonej budowy terminów itd

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.134

    Domyślnie

    Dobrze ze wrzuciles fotki bo bym nie uwierzyl. To co zobaczylem jest zalosne. Dobrze ze chociaz po wszysykim szybko zacząłeś działać.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Hmmm... zdradź tajemnicę - co spowodowało, że wybrałeś dostawcę ? Szczerze jako przestrogę dla innych
    Hmm, mimo że też nie lubię szukających i robiących cenę to nie przesadzałbym z potępianiem każdego przypadku kichy okienno-montażowej. Nie wziął facet Druta czy innego Sonarola, Alphaline ma (fakt, nie do końca uzasadnioną) opinię bardzo dobrego profilu więc laik okienny musiałby się naprawdę doktoryzować z parametrów, technik montażu i innych tajników żeby nie wdepnąć. Ja "tylko" remontuję i udoskonalam chałupę i wiem ile czasu trzeba żeby zgłębić temat drobnego wycinka tego co muszą przejść budujący od podstaw. Po prostu się nie da chyba że ktoś weźmie 2 lata urlopu od pracy i rodziny i poświęci się budowie.
    A cena nie musi być wyznacznikiem. Parę dni temu 2,5 godziny zajęło mi z kolegą doprowadzenie do stanu używalności jednego balkonu z ruchomym słupkiem. Fakt, WK2, P4, klejone listwy, niski próg , same atrakcje Kilka lat temu chyba najdroższa linia produktowa drogiego i będącego (pewnie niesłusznie) synonimem jakości okiennej producenta. I co, też można by skomentować że właściciel szukał ceny....
    Pucan, kopa w dupsko temu kto ci obiecał poszerzenia a ich nie dostałeś a drugiego montażystom za tą fantazyjną konstrukcję z listew. To listwa podparapetowa a nie transportowa ale w razie konieczności można 2 złożyć i dobrze skręcić ale taką piramidkę pod balkony?? Kopa w dupsko.

  6. #26

    Domyślnie

    ja pierniczę, takie podparcie HSa to maksimum rok użytkowania a później ponowne przemontowanie
    Horror !!!

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pucan

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Władysławowo
    Kod pocztowy
    84-120
    Posty
    17

    Domyślnie

    no i prawie rok pochodził bo zamontowany 18.12.2013

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pucan

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Władysławowo
    Kod pocztowy
    84-120
    Posty
    17

    Domyślnie

    z całej tej przygody pozostanie mi sporo zdjęć , filmików i wspomnień ale dla poprawnie suwającego sie HSa było warto w końcu wiem jak powinno otwierać się to okno i juz nie mogę doczekać się wychodzenia na taras wiecie uważam że wszystko dobre co się dobrze kończy, jednak wku...a mnie ilu ludzi kolesie wyrolowali na pseudo poszerzeniach, ciepłych ramkach itd. no ale mam nadzieję że pociągnę firmę do zwrotu pieniędzy bo na razie okna GFO stoją w garażu

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.134

    Domyślnie

    Jesli wczesniej nie prowadziles odpowiednio procedury reklamacyjnej to nie wiem czy tak latwo CI bedzie z odzyskaniem kasy.
    Zasiegnalbym rady prawnika..
    Ogolnie rzecz biorąc -Twoje zdjecia moglyby posluzyc za wzorcowy przypadek zle pojetej oszczednsci producenta.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pucan

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Władysławowo
    Kod pocztowy
    84-120
    Posty
    17

    Domyślnie

    w wyniku reklamacji odkształceń firma zjawiła się na przełomie lipca i sierpnia na budowie uznając jej zasadność wówczas zapadła ich decyzja o wymianie 4 dużych okien w terminie określonym przez samych siebie. Ponieważ firma całkowicie olała mnie nie dotrzymując terminu, nie informując o niczym zdecydowałem się odstąpić od umowy. wszystko oczywiście szczegółowo omówiłem z prawnikiem który mnie reprezentuje, z rzecznikiem powiatowym konsumenta oraz izbą handlową. wszyscy mnie zapewnili o prawidłowości odstąpienia jednak firma Gdańska Fabryka Okien jest mądrzejsza od wszystkich i stwierdzili że oni jednak wymienią okna. niestety o wiele za późno bo terminy upłynęły, budowa rozwalona, kredyt do zamknięcia do końca roku więc zdecydowałem się zaraz po odstąpieniu zamówić okna u poważnego producenta. Dzisiaj wiem że przy stanowisku prezesa GFO jakie prezentuje ze swoim prawnikiem sprawa skończy się w sądzie który oceni wszystko według prawa. na pewno poinformuję wsa jak to dalej będzie wyglądać. Zdjęć i filmów mam sporo które też kiedyś tu zamieszczę muszę tylko znaleźć czas. pozdrawiam

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    piotraudi

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    3-MIASTO
    Posty
    125

    Domyślnie

    oooo a ja właśnie ugaduję sie z nimi co do okien i montażu i proponują ciepły montaż
    wydawało mi sie ,ze takiej maniany w takiej firmie podczas produkcji okien jak i samego montażu być nie może
    najbardziej dziwi mnie fakt ich prostackiego montażu!!!
    Po tym wszystkim wiem ,że podczas montażu okien będe sie bacznie przyglądał jak montują oraz ustawiają regulują każde okno!!!
    Ponieważ zależy mi na tz ciepłym montażu z folii
    Dobrze chociaż ,ze GFO przyznała ze wady okien sa z ich winy i postanowili je wymienić
    byś mógł na priv wysłać nr telefonu bym chciał z tobą porozmawiać w sprawie tej firmy

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony