Cytat Napisał silnor3ki Zobacz post
dziękuję za szybka odpowiedź

Tam trawy nie mam i nie miałem to jest, że tak powiem nie ogarnięta działka na budowie gdzie trawę to planuję może za 3-5 lat Jakąś tam trawę może i widać na zdjęciach ale to ja jej nigdy nie siałem. Na działkę było zwożone dość sporo ziemi do wyrównania terenu. Nawet nie jestem teraz w stanie powiedzieć skąd ta ziemia pochodziła.
Chcę poprostu aby mi tam nie rosło za wiele i za szybko tego wszystkiego skoro mam możliwość koszenia tylko co 3 miesiące.

A mogę prosić o nazwę jakiegoś Roundup'owo podobnego środka, o którym wspomniałeś co działa tak samo jak on ?

pozdrawiam.
Zamiast Roundopu jest Kosmiks. To samo co rundop tylko w innym opakowaniu.
Koszt 30 zl za litr.
Nie zapomnij dodac do tego kosmiksu chwastoxu, bo sam rundop czy kosmiks dzialaja powierzchniowo.
Dodani chwastoxu powoduje dzialanie wglebne i niszczy rownierz korznie.
Dawka 300-350 ml jednego i drugiego na opryskiwacz plecakowy 15 litrowy.
Ja dziele litr na 3 i daje po 330 ml na opr skiwacz.
Po 2 godzinach wszystko lez y a potem zaczyna zolknac i usychac.
Bez dodania chwastoxu nie zniszczysz np. Mniszka lekarskiego czy tez chrzanu.
Chwastox ok 30 zl litr.
Sa jeszcze inne srodki jak kosmix posiadajace a sama substancje czynna co roundop.
Czyli Glifosa w czystej postaci.
Dla najlepszego efektu mozna dodac jeszcze do opr sku siarczek amonu granulowany.
Jes akurat tani 5 kg ok 10 zl.
Spokuj z chwastami na dlugi czas.
Musisz pamietac by po oprysku nie sadzc nic przez 6-8 tygodni, gdyz opryskprzez ten czas zalega w glebie.
Mam 2h sadu chobbistycznego pzy nowym domu wiec moge cos powiedziec na temat opryskow.
Dziadek byl sadownikiem.
Zylka mi pozostala po nim