dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 729 z 763
Pokaż wyniki od 14.561 do 14.580 z 15251
  1. #14561
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    mam (w obecnym mieszkaniu) czarna podloge w lazience jak i w korytarzu i nie przeklinam jej
    pomysl z 3kolorami na podlodze jest bardzo ciekawy
    natomiast nie podoba mi sie sposob oblozenia wanny

    na zdjeciu nizej widac ze za duzo sie dzieje (po co na sciance pod oknem dawac drewnopodobne plytki?)


    ================================================== =====




    Szkoda, ze pod zlewem sa wykorzystane drewnopodobne kafle.. wolalabym zamowic u stolarza drewniane...bo przez to traci ona swoj urok..

  2. #14562
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pati&Kuba
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Nowy Sącz
    Posty
    17
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mozaika drewniana będzie zmieniona, też uważam, że jest niepotrzebna i wprowadza chaos.
    Na ścianie pod oknem musi coś być, gdyż jest tam duży skos, który musimy zabudować.
    Jakieś propozycje czym to zrobić?

  3. #14563
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pati&Kuba Zobacz post
    Mozaika drewniana będzie zmieniona, też uważam, że jest niepotrzebna i wprowadza chaos.
    Na ścianie pod oknem musi coś być, gdyż jest tam duży skos, który musimy zabudować.
    Jakieś propozycje czym to zrobić?
    Skoro cos musi byc, to moze tym samym co sciana z lustrem, jasna plytka

  4. #14564

    Domyślnie

    Jesli musi byc to tylko biala plytka. Podloga bedzie tak mocnym akcentem, ze nie am sensu robic jej konkurencji.

  5. #14565

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    mam (w obecnym mieszkaniu) czarna podloge w lazience jak i w korytarzu i nie przeklinam jej
    pomysl z 3kolorami na podlodze jest bardzo ciekawy
    natomiast nie podoba mi sie sposob oblozenia wanny

    na zdjeciu nizej widac ze za duzo sie dzieje (po co na sciance pod oknem dawac drewnopodobne plytki?)


    ================================================== =====




    Szkoda, ze pod zlewem sa wykorzystane drewnopodobne kafle.. wolalabym zamowic u stolarza drewniane...bo przez to traci ona swoj urok..
    Na etapie projektowania bałem się drewna w łazience i ewentualnych problemów z wilgocią i wypaczaniem, teraz już za późno bo chetnie bym to zmienił
    Plus płytek jest taki że mamy jednolita kolorystykę blatu i ściany

  6. #14566
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Arekp55

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Truskolas
    Kod pocztowy
    42-134
    Posty
    17

    Domyślnie

    Pati&Kuba myślę, że ta drobna biała mozaika odpada - podłoga i wanna w plaster miodu - wg mnie to za dużo

  7. #14567
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pati&Kuba Zobacz post
    Witam wszystkich !
    Mam ogromną prośbę o pomoc - jutro muszę zamówić płytki, a nie mogę sie zdecydować na kolor:
    CZARNE;
    Załącznik 316098
    Załącznik 316099
    czy SZARE:
    Załącznik 316100Załącznik 316101

    a tutaj zdjęcie płytek:
    Załącznik 316102

    Obawiam się, że czarne mogą być trudniejsze w utrzymaniu czystości.
    Jak myślicie?
    My też chyba zdecydujemy się na heksagonalne płytki. I pójdziemy w szarości.
    Z jakiej firmy będziecie brać kafle?

  8. #14568

    Domyślnie

    Balearic1985 super łazienka Co to za miska Wc?

  9. #14569

    Domyślnie

    Cytat Napisał abunia Zobacz post
    Balearic1985 super łazienka Co to za miska Wc?

    Miska WC to GSI TRACCICA

    http://aquaarte.pl/gsi-traccica-musz...la-691611.html

  10. #14570
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pati&Kuba
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Nowy Sącz
    Posty
    17
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał fenix2 Zobacz post
    My też chyba zdecydujemy się na heksagonalne płytki. I pójdziemy w szarości.
    Z jakiej firmy będziecie brać kafle?
    Wybraliśmy EQUIPE - Hexatile

  11. #14571

    Domyślnie

    Pomocy, zauroczyły mnie płytki Tubądzin Timbre, ale tylko te białe z widocznymi liniami drewna, chce je położyć na ścianie dużej łazienki, tylko podłoga z tej kolekcji mi się nie podoba zupełnie. Szukam czegoś co by do nich pasowało, przy założeniu że za wanną będzie kawał drewna, lub jeśli sie nie wyrobimy to wąskie płytki drewnopodobne. Wannę musimy troszkę odsunąć od ściany bo ma straszny skos.

  12. #14572
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    mam (w obecnym mieszkaniu) czarna podloge w lazience jak i w korytarzu i nie przeklinam jej
    pomysl z 3kolorami na podlodze jest bardzo ciekawy
    natomiast nie podoba mi sie sposob oblozenia wanny

    na zdjeciu nizej widac ze za duzo sie dzieje (po co na sciance pod oknem dawac drewnopodobne plytki?)


    ================================================== =====




    Szkoda, ze pod zlewem sa wykorzystane drewnopodobne kafle.. wolalabym zamowic u stolarza drewniane...bo przez to traci ona swoj urok..

    szafka jest zbyt duża w proporcji do malutkiej umywalki, stąd wrażenie ciężkości, ale i tak łazienka pierwsza klasa, a zdjęcie wygląda jak rendering

  13. #14573

    Domyślnie

    Łazieneczka faktycznie bardzo ładna tez sie przyczepie do blatu,mógłby byc drewniany.

  14. #14574

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balearic1985 Zobacz post
    Jezeli macie jeszcze jakies pytania to smialo bo cala lazienka jest wymyslona przeze mnie od poczatku do konca
    No to ja mam pytanie : szafka pod zlew a w zasadzie płytki na czym były kładzione? Stelaż z gk?
    Dziennik budowy wariacji "Heliosa" - zapraszam wszystkich udzielający dobrych rad

    Dom piętrowy 220 m2 (w tym nieogrzewany garaż 32 m2), ściany silikat drążony, EPS 20 cm 0,031, strop nad piętrem 25 cm EPS 0,40, podłoga 15 cm EPS 0,38, PC PPC C10 inverterowa, Dz spiralne 720 mb rury na obszarze ok 500m2, okna 3szybowe Avante, Rekuperator Thessla Green 400, PV 5,08 kWp grunt, wystawa prawie południowa

  15. #14575

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ifarrg Zobacz post
    No to ja mam pytanie : szafka pod zlew a w zasadzie płytki na czym były kładzione? Stelaż z gk?
    są dostępne takie szafki jako mebel - ostatnio gdzieś mi mignęła; ale nazwy ani producenta nie zapamiętałem; wtedy nie trzeba rzeźbić ze stelażem z gk

  16. #14576

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    szafka jest zbyt duża w proporcji do malutkiej umywalki, stąd wrażenie ciężkości, ale i tak łazienka pierwsza klasa, a zdjęcie wygląda jak rendering
    Zdjęcie robiłem aparatem z obiektywem szerokokątnym i z niskiego poziomu a on ma tendencje do zniekształcania wymiarów i proporcji. W rzeczywistości umywalka jest większa niż na zdjęciach i masywniejsza(65cmx38cm) bo po Twojej uwadze przyjrzałem się temu zdjęciu i faktycznie wygląda ona na nim jakaś mała.

    Co do samej półki pod umywalkę to była ona robiona ze stelaża gk + wzmocnienie, bo jednak trochę to wszystko waży.

    Przesyłam jeszcze zdęcia umywalki z innej perspektywy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2241.jpg
Wyświetleń:	1137
Rozmiar:	78,9 KB
ID:	317026Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2239.jpg
Wyświetleń:	1059
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	317027Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2254.jpg
Wyświetleń:	875
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	317028Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2253.jpg
Wyświetleń:	774
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	317029

  17. #14577
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kamka

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balearic1985 Zobacz post
    Zdjęcie robiłem aparatem z obiektywem szerokokątnym i z niskiego poziomu a on ma tendencje do zniekształcania wymiarów i proporcji. W rzeczywistości umywalka jest większa niż na zdjęciach i masywniejsza(65cmx38cm) bo po Twojej uwadze przyjrzałem się temu zdjęciu i faktycznie wygląda ona na nim jakaś mała.

    Co do samej półki pod umywalkę to była ona robiona ze stelaża gk + wzmocnienie, bo jednak trochę to wszystko waży.

    Przesyłam jeszcze zdęcia umywalki z innej perspektywy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2241.jpg
Wyświetleń:	1137
Rozmiar:	78,9 KB
ID:	317026Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2239.jpg
Wyświetleń:	1059
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	317027Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2254.jpg
Wyświetleń:	875
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	317028Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2253.jpg
Wyświetleń:	774
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	317029
    Bardzo ladna lazienka, jakiej firmy sa kafle (szare?) i jakie maja wymiary

  18. #14578

    Domyślnie

    @aaniaaz: ja też mam ceramikę od nich z maxi clean - niestety, ale aby tę powłokę oszczędzać trzeba używać delikatnych środków myjących. Da się wysprzątać, a powłoka też robi swoje - tj. czyszczenie idzie łatwiej niż jakby nie było tej powłoki. Domestos tak jak sama stwierdziłaś to dość ostry środek czyszczący. można użyć czegoś uniwersalniejszego. Pozdrawiam.

  19. #14579

    Domyślnie

    gdzie zaopatrywaliscie się w płytki i sprzęt do łazienek? macie jakieś zaufane sklepy internetowe?

  20. #14580
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał qwerty21 Zobacz post
    gdzie zaopatrywaliscie się w płytki i sprzęt do łazienek? macie jakieś zaufane sklepy internetowe?
    wystarczy poszukac na fm, zanim sie zada pytanie

    raz
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ie-p%C5%82ytki

    dwa
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-korzystacie!!

Strona 729 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony