dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Nasze wymarzone miejsce na ziemi :)

    Ostatnio edytowane przez mdorotka ; 26-08-2015 o 13:10

  2. #2

    Domyślnie

    Widok nr 2


    Tak, jak widzicie uczę się wrzucać zdjęcia Dążę do tego, aby zdjęcia były widoczne w treści posta anie w odnośniku, cierpliwości
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0165.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	268101  

  3. #3

    Domyślnie

    Stan budowy na dziś: zaczynamy planować naszego bliźniaka i jednocześnie gromadzić środki na budowę. Budowa potrwa zapewne kilka lat. W miarę rozwoju sytuacji, projekt będzie się zmieniał, gdyż trudno na dzień dzisiejszy stworzyć projekt na tyle abstrakcyjny, aby mógł przewidzieć potrzeby rodzin, których jeszcze nie ma
    Ostatnio edytowane przez mdorotka ; 26-08-2015 o 13:11

  4. #4

    Domyślnie

    Wstępnie zainteresowaliśmy się tym projektem:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	38186f1025ac379e824fe14eacc2c550.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	268108   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0deb7f0e95370223568126b474c19f28.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	268109  

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Dom robi duże wrażenie. Podobny model mijam podczas codziennej wędrówki do pracy i przyznam, że sama chciałabym w takim mieszkać .

  6. #6

    Domyślnie

    W okolicach Warszawy znajduje się całe osiedle takich bliźniaków. Jeżeli zdecydujemy się na zakup projektu, na pewno skoczymy zerknąć jak to wygląda w rzeczywistości. Gdzieś w internecie znalazłam zdjęcia połówki na sprzedaż-wrzucam.
    Często zdarza się tak, że projekt wygląda jak z naszych snów a po zrealizowaniu inwestor od razu ma ochotę wystawić go na allegro No, może częściej inwestorka
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13755434642013-06-1613.42.31.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	268267  

  7. #7

    Domyślnie

    Krok po kroczku, plan jest w trakcie realizacji Mamy wstępny projekt. Baaaardzo wstępny. Czeka nas teraz burza mózgów Nie chcę wrzucać rzutów, ponieważ nie pytałam architekta czy mogę Jeśli zgodę uzyskam, poproszę o konstruktywną krytykę Pozdrawiam

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bliźniaki są fajne. Sama chciałam tylko nie mam z kim rodzeństwa brak a reszta rodziny raczej jest przeciwieństwem twojej
    Raczej nie bardzo wiem co ma architekt do pokazania projektu? To twoja własność a jeśli by się nie zgodził to bym się zaczęła zastanawiać czy chce ukryć jakieś fuszerki

  9. #9

    Domyślnie

    Znalezienie fajnego sąsiada jest najważniejszą sprawą przy budowie bliźniaka. Umiejętność dojścia do kompromisu jest w tym przypadku podstawą. My już na etapie omawiania wstępnego projektu mamy ciśnienie podniesione ale mi to nie przeszkadza. Jestem niskociśnieniowcem

    Wrzucam wstępne rzuty. I czekam na uwagi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu1.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	318176   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu2.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	318177  
    Ostatnio edytowane przez mdorotka ; 23-05-2015 o 10:20

  10. #10

    Domyślnie

    I dodatek. Piwniczka
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu4.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	318385  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony