dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BenedyktM

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-757
    Posty
    3

    Domyślnie Programy lojalnościowe producentów dla instalatora

    Witajcie,
    Jestem instalatorem syst. grzewczych i zastanawiam się przed sezonem, którego producenta promować przy montażach
    Nie ukrywam,że głównym czynnikiem wyboru bedzie dla mnie atrakcyjny program lojalnościowy. Czy macie doświadczenie, który producent ma najciekawszy program? Widzę,że takie programy ma Viessmann, Immergas, Wolf, a co z resztą? Junkers, Buderus, Vaillant, deDietrich? czy możecie podzielić się informacją który producent ma najlpesze warunki?
    Dziei za pomoc

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    BrodowskiG

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Wilda
    Posty
    2.350

    Domyślnie

    Termet przy kotłach umieszcza bony dla instalatora, program trwa ileś miesięcy w roku, tylko że termet jest tańszy w internecie i stąd byś musiał kupować a nie u dystrybutora, chyba że kupisz kotłów jak na blok to wtedy może coś załatwią. No i nie dostaniesz uprawnien serwisowych.
    Buders nie ma takiego programu, po prostu jak wyrobisz obrób to masz korzystniejsze warunki zakupu.
    Junkers nie wiem ale razem z Buderusem należą do Boscha wiec może być podobnie

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BenedyktM

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-757
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki.
    Ktoś jeszcze jakieś informacje? bo ogólnie to widzę,że szału nie ma. Firmy oszczędzają na instalatorach Myślałem,że każdy duży gracz ma jakiś program.

  4. #4

    Domyślnie

    Zmień podejście. Firmy mają dbać o klienta i produkt. jakbyś mi wciskał jakiś syf, tylko dlatego, że masz tam "kupony" to kopnąłbym Cię tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BenedyktM

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-757
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał scruffty Zobacz post
    Zmień podejście. Firmy mają dbać o klienta i produkt. jakbyś mi wciskał jakiś syf, tylko dlatego, że masz tam "kupony" to kopnąłbym Cię tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.
    Dzieki za opinie. Oczywiście nie jest to priorytet, ale przy głównych graczach jakość jest zbliżona, więc czemu nie miałbym przy okazji coś dla sibie ugrać

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    BrodowskiG

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Wilda
    Posty
    2.350

    Domyślnie

    wybierz jedną dobrą firmę, taką żebyś miał blisko po części i się skup na niej. ewentualnie jakaś tańsza alternatywa jak ktoś nie będzie miał kasy na te najlepsze firmy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony