dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 228 z 290
Pokaż wyniki od 4.541 do 4.560 z 5785
  1. #4541
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    combo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Dzielnica
    Szczęsne
    Posty
    127

    Domyślnie

    witam szukam wykonawcy balustrady na balkony. nie interesuje mnie kowalstwo artystyczne czy barierka z kwasówki tylko malowane proszkowo barierki w stylu nowoczesnym ala drabinka.

  2. #4542
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tonek1

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Robert Jeżewski, kamieniarstwo budowalne. Jak by ktoś chciał podam numer na priv, mogę też pokazać zdjęcia, mamy półki i kominek z marmuru. Pełna profeska

  3. #4543

    Domyślnie

    Cytat Napisał combo Zobacz post
    witam szukam wykonawcy balustrady na balkony. nie interesuje mnie kowalstwo artystyczne czy barierka z kwasówki tylko malowane proszkowo barierki w stylu nowoczesnym ala drabinka.
    popatrz na produkty Konsport i jeśli ok to np dystrybutor Widar

  4. #4544
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał B&T Zobacz post
    Dzień dobry forumowicze! Potrzebna pomoc, mianowicie szukam glazurnika który dokończyć układanie płytek w domu, nic wymyslnego. Okolice Błonia. Termin: jak najszybciej.
    Pozdrawiam b&t

    Poszukuje rowniez stolarza do wykonania futryn i drzwi wewnetrznych w domu oraz innej zabudowy.
    Mogę z czystym sumieniem polecić stolarza, Rafała Kozieł 606 334 362. Bardzo sympatyczny, cierpliwy, a co najważniejsze bardzo dokładny fachowiec. Robił mi całą zabudowę kuchni i łazienki. Wszystko jest wykonane co do milimetra, bardzo starannie.
    Pozdrawiam

  5. #4545

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    tynki Anatak, podłogi Teka
    jak zwykle dziękujemy za pamięć

  6. #4546

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiasad Zobacz post
    tynki Anatak, wylewki Grzegorz tel. 889 391 929 (nie z FM, ale wart polecenia)
    dziękujemy i pozdrawiamy

  7. #4547

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Nie ma
    Jak chcesz mieć ładne gładkie tynki to Anatak jest dobrym wyborem. Jak chcesz tanio to spokojnie znajdziesz tynki za 25zł/m2
    Ja tam dla paru groszy wolałem nie szukać dziury w całym. Szkoda nerwów. W moim dzienniku budowy wrzuciłem kilka fotek. Tynki świeżutkie, jeszcze schną. Przyznam, że codziennie patrzyłem jak Anatak i jego ekipa pracują. Kontrola jest w końcu najwyższą formą zaufania
    Wszystko zagruntowane odpowiednimi gruntami do danego podłoża, metalowe zbrojenia wystające np z podciągów czy nadproży zabezpieczone antykorozyjnie dziury w ścianach gdzie ida kable albo hydraulika zabezpieczone siatką i zaszpachlowane.
    Cytując klasyka "nie ma lipy"
    dziękujemy za udaną współpracę i docenienie naszej pracy

  8. #4548
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Garść kolejnych poleceń
    Okna drewniane z firmy Słowińscy i brama garażowa Krispol - pan Jarek - tel 885 154 640 z firmy Ventana z Bartyckiej
    Przyłącze wody - Marcin 507 466 867 - trochę mało komunikatywny ale ma jedną zaletę. Dał najniższą cenę a skoro woda już płynie to czego chcieć więcej ?
    Instalacja wewnętrzna gazu - PegazPol i szef tej firmy pan Bojanowski 602 257 978. Robił mi przyłącze gazu z ramienia PSG i dogadałem sie z nim też na instalację wewnętrzną. Wszystko sprawnie zrobione, cenowo OK.
    Tynki wewnętrzne gipsowe- Anatak - tu już nic wiecej nie musze dodawać

  9. #4549
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    BYQ

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Słupno
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    144

    Domyślnie

    Poszukuje sprawdzonego elektryka z okolic Radzymina (chociaz dla osoby chcacej pracowac odleglosc nie powinna stanowic wyznacznika) do wykonania instalacji elektrycznej od A do Z.

  10. #4550
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYQ Zobacz post
    Poszukuje sprawdzonego elektryka z okolic Radzymina (chociaz dla osoby chcacej pracowac odleglosc nie powinna stanowic wyznacznika) do wykonania instalacji elektrycznej od A do Z.
    602333732 Eryk

  11. #4551

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuje hydraulika ( wod-kan + ogrzewanie podł.+ inst. pieca), mam już kilka kontaktów z forum, może jeszcze ktoś może polecić kogoś sprawdzonego ?

    Z góry dziękuje

  12. #4552
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniia i P

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Halinów
    Kod pocztowy
    05-074
    Posty
    106

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYQ Zobacz post
    Poszukuje sprawdzonego elektryka z okolic Radzymina (chociaz dla osoby chcacej pracowac odleglosc nie powinna stanowic wyznacznika) do wykonania instalacji elektrycznej od A do Z.


    Rafał Adamczyk 502 640 580, jest z Okuniewa k / Halinowa

  13. #4553
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asc

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łowicz
    Kod pocztowy
    02-200
    Posty
    281

    Domyślnie

    Zbigniew Kapsukiewicz polecany wcześniej na forum

  14. #4554

    Domyślnie

    Polecam Pana Grzegorza, forumowego wingermana link i wklejam swoją opinię z wątku powyżej:

    Tel: 692 867 776

    "Zarejestrowałem się jedynie w celu wyrażenia opinii, stąd mała liczba postów. Mogę gorąco polecić Pana Grzegorza, który wykonywał kompleksowe wykończenie mojego mieszkania, począwszy od znacznych modyfikacji układu ścian, elektryki i instalacji wod-kan, poprzez tynki i malowanie, kompletne wykończenie łazienki + gres w pozostałej części mieszkania, kończąc na montażu oświetlenia. Pan Grzegorz jest bardzo komunikatywny, skrupulatny i nastawiony zdecydowanie na zadowolenie klienta na samym końcu. Podczas wykończenia zaglądałem do mieszkania raz na 3 tygodnie, gdyż wystarczał mi w zupełności kontakt telefoniczny i mailowy. Ponadto Pan Grzegorz ma wiele ciekawych pomysłów i sugestii na każdym kroku, co jest przydatne dla kogoś kto urządza mieszkanie po raz pierwszy albo chce urozmaicić swoje mieszkanie różnymi "bajerami".
    Na koniec dodam, że spośród wszystkich wykonawców wykończenia mieszkania (meble do zabudowy, podłoga, rolety, drzwi, itp itd) jedynie Pan Grzegorz zawsze był nieomylny i zawsze to co mówił miało potem swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, w przeciwieństwie do pozostałych ściemniaczy i kombinatorów."

  15. #4555

    Domyślnie

    Cytat Napisał asc Zobacz post
    Zbigniew Kapsukiewicz polecany wcześniej na forum
    widzę że ten Pan jest również na czarnej liście więc raczej podziękuje

  16. #4556

    Domyślnie

    Brama wjazdowa do budynku - np Normstahl to wielokrotnie polecana firma RAPI www.rapi.eu 601 343 601 - przyjaźni i kompetentni ludzie, firma rodzinna.

    Montaż ogrodzenia, bramy zewnętrznej i automatyka http://embram.pl/ EMBRAM PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI 507 105 354 - solidny wykonawca, terminowy i z dobrym podejściem do klienta

    Ogrodzenia - dostawa elementów przęseł na zamówienie http://www.widar.waw.pl/ Dariusz Jankowski 662 288 034 - dealer firmy Konsport. W terminie, zgodnie z umową i bezproblemowo.

    Obróbki blacharskie do 3 mb (mają tak długą giętarkę)- wyginanie daszków, sprzedaż materiałów na dachy - PHU Cer Bud 2 Cybulski Zbigniew (22)7239039 - robili mi dużo obróbek - dobra cena dobre wykonanie i przyjazna atmosfera - godni polecenia ludzie.

    Kostka brukowa - "Michał kostka" 668 664 705 - dobre podejście do klienta, zrobi wszystko tak jak chcemy, cierpliwy, dobrze doradza i wydaje mi się solidne wykonanie (kostka, odwodnienia). Nie robi żadnych wizualizacji to pewien minus ale z drugiej strony na żywo decyzje się podejmuje dostosowując do uwarunkowań i widząc co i jak wychodzi. W moim przypadku takie podejście się sprawdziło. Z terminem była obsuwa z rozpoczęciem prac, słaby kontakt (wynika to z tego ze gosc cały czas ciezko pracuje na robocie a nie tylko zarządza i nie zawsze można się do niego dodzwonić). Ma elastyczne podejście.

  17. #4557
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Łukasz Kornecki

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Posty
    13
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Czy mogę liczyć na waszą pomoc w znalezieniu dobrego wykonawcy SSO (bez płyty fundamentowej bo już jest)?

    Z góry Wam dziękuje
    Łukasz

  18. #4558

    Domyślnie

    oczywiście polecany Mirek Gencel 502711910

  19. #4559

    Domyślnie

    Witam,

    Prośba o polecenie:

    - elektryka
    - kogoś od alarmu
    - do tynków wewnętrznych

    Z góry dziękuje

  20. #4560

    Domyślnie dobry stolarz

    Polecam solidnego stolarza: Marek Tryniszewski, tel 508_161_116

    U mnie wykonane: zabudowa kuchni, schody, zabudowa łazienki (kompozytowa), garderoby, szafa wiatrołap, szafki w sypialni.

Strona 228 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony