dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 95 z 267
Pokaż wyniki od 1.881 do 1.900 z 5332
  1. #1881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie panujesz Pan Panie finlandia już nad tym topikem ..
    Nawet nie już, a wcale. Nie mam takich ambicji by być wszędzie. Wyobrażasz sobie policjanta pod każdym domem?

    Jeszcze raz powtórzę, by z Twojego wpisu ktoś nie wyciągnął pochopnych wniosków:
    moderatorzy nie są przypisani do konkretnych działów czy tematów..

  2. #1882
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nawet nie już, a wcale. Nie mam takich ambicji by być wszędzie. Wyobrażasz sobie policjanta pod każdym domem?

    Jeszcze raz powtórzę, by z Twojego wpisu ktoś nie wyciągnął pochopnych wniosków:
    moderatorzy nie są przypisani do konkretnych działów czy tematów..
    Słuchaj o czym ty prawisz.Nie chcesz zrozumieć .Raz piszesz o wciskaniu trójkąta raz nie bo to nie potrzebne w danym momencie.Wiesz jaki to topik to nad nim zapanuj .nic nie musisz wertować.Tam nie potrzeba wojny pisanej.To plucie na lewo i prawo truizmem tylko zaognia stosunki międzyludzkie.Popatrz na ilu forach są takie tematy.Popatrz.Prowadzisz jakąś politykę o rozbiorze myśli i pojęć zresztą , własną , usprawiedliwiając brakiem czasu.To pytam po co jesteś modem.Zrezygnuj.

  3. #1883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Wciskać trójkącik "raportu" można zawsze jeśli uważacie że jakiś post jest wg Was niezgodny z dobrymi obyczajami czy regulaminem forum. Jest tam też taki tekst :Uwaga: "Ta opcja służy TYLKO do raportowania spamu, wiadomości niezgodnych z regulaminem oraz ewentualnych problemów z postami"
    Moderatorzy oceniają zgłoszenie wg własnej interpretacji zgodności z regulaminem. Każdy z nas ma inaczej ustawiony swój wentyl bezpieczeństwa. Po to jest kilku moderatorów by nie było takiej sytuacji by uwzględnienie raportu było oparte wyłącznie na sympatiach między zgłaszającym a jakimś moderatorem.
    Nie każdy raport musi być uwzględniony. Jak to ktoś napisał - inteligentni ludzie się nie obrażają. Naszą rolą jest wyłapać te posty, które obrażają innych użytkowników. Tak w ogóle - mi wpojono w szkole: krytykuj cechy, a nie osoby. Zauważyliście że niektórzy są tu bardzo surowi w ocenach forum, a bana nie dostają? Może właśnie intuicyjnie postępują zgodnie z taką zasadą?

    To forum było kiedyś znacznie bardziej życzliwe, pomocne, domowe i ja takie postawy cenię. Dziś skaczemy sobie do gardeł. Czy każdy ma tu jakieś interesy???

    Tak właściwie to chciałem Wam podziękować za czujność w tematach "ogrzewanie". Dziękuję, że zgłaszacie posty prowokacyjne, których jedynym celem jest wywołanie waśni i sporów, napuszczanie na siebie użytkowników. Z mojej strony nie ma przyzwolenia na takie postawy.

    Ps. ... zedytowałem
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 21-11-2015 o 11:54 Powód: sorry, wiedziałem że tak będzie:)

  4. #1884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Ale bezstronnie chyba przyznasz, że w zasadzie tych z deficytem intelektualnym i na dodatek rozchwianych emocjonalnie jest garstka - upierdliwa, ale garstka
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #1885
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ale jeden rozchwiany sieje więc fermentu niż 12 normalnych.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #1886
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar bobasxx
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Kazimierz Biskupi
    Posty
    1.827

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ale bezstronnie chyba przyznasz, że w zasadzie tych z deficytem intelektualnym i na dodatek rozchwianych emocjonalnie jest garstka - upierdliwa, ale garstka
    Garstka, czy nie garstka, ale często, może nie zawsze z premedytacją, może właśnie przez brak kontroli nad własnymi emocjami, wprowadzają wielkie zamieszanie na tematycznych wątkach...

    Każde łamanie regulaminu FORUM, powinno być uwidocznione, a przy każdym, kolejnym złamaniu regulaminu - karane, BANEM !!!

  7. #1887

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    ale jeden rozchwiany sieje więc fermentu niż 12 normalnych.
    Jak widać "rozchwiani emocjonalnie" się opanowały chociaż kilka zgłoszeń ja sam osobiście w ostatnim czasie dałem jako zalążek "złego stylu" ale tylko po to zeby może ktoś przejrzał na oczy kto i jak i po co...

    Nie mam zamieszczonego ogłoszenia bo do niczego mi jest to nie potrzebne
    Ostatnio edytowane przez Ktosik ; 23-11-2015 o 10:16

  8. #1888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobasxx Zobacz post

    Każde łamanie regulaminu FORUM, powinno być uwidocznione, a przy każdym, kolejnym złamaniu regulaminu - karane, BANEM !!!
    Niema takiej opcji, tu regulamin nie obowiązuje, tu liczy się widzimisię.

  9. #1889

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Niema takiej opcji, tu regulamin nie obowiązuje, tu liczy się widzimisię.
    Sama redakcja się przyznała, że nie zna regulaminu forum to co ty wymagasz od moderatorów? Cudów?

  10. #1890

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7000711
    Pozdrawiam. Znowu wspaniała dwójka w akcji. Arturek tym razem z konta ktosik. Dział kotły na paliwo stałe a oni najwięcej do powiedzenia.
    Ukłony dla redakcji i jej wspaniałego forum.

  11. #1891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7000711
    Pozdrawiam. Znowu wspaniała dwójka w akcji. Arturek tym razem z konta ktosik. Dział kotły na paliwo stałe a oni najwięcej do powiedzenia.
    Ukłony dla redakcji i jej wspaniałego forum.
    A co złego w tym, że ratujemy nieboraka?

  12. #1892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A może on nie chce być "ratowany" ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #1893

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    A co złego w tym, że ratujemy nieboraka?
    Patrz, to tu mamy ratowników medycznych? Macie swój regulamin?

  14. #1894
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Nie medycznych - raczej ratowników szambonurków.
    I regulamin jest prosty - nie tonąć w zawartości szamba.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  15. #1895
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    A może on nie chce być "ratowany" ?
    No właśnie że stoi w rozkroku. Myśli nad kotłem, myśli nad pompą do CWU, może gaz za X lat... Myśli, a to już duży plus.

  16. #1896

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7000711
    Pozdrawiam. Znowu wspaniała dwójka w akcji. Arturek tym razem z konta ktosik. Dział kotły na paliwo stałe a oni najwięcej do powiedzenia.
    Ukłony dla redakcji i jej wspaniałego forum.
    Cytat Napisał krzysieek Zobacz post
    Kotłownia na razie jeszcze pusta wiec poza piecem zastanawiam się jeszcze nad kupnem pompy ciepła na okresy przejściowe.Możecie doradzić czy warto dopłacić?
    Cytat Napisał krzysieek Zobacz post
    Jakbyście to rozwiazali na tym etapie zamiast kotła
    W takim razie poproszę o przeniesienie tegoż wątku do działu "ogrzewanie" bo sam założyciel nie wie dokładnie czego chce i sam prosi o poradę...

  17. #1897
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    autor napisał w pierwszym poscie:
    Gdyby ktoś zasugerował coś innego chętnie wysłucham.
    Więc akurat w tym temacie bym nie przesadzał.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  18. #1898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A może to ogrodnicy som i przesadzajom ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  19. #1899

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    autor napisał w pierwszym poscie:


    Więc akurat w tym temacie bym nie przesadzał.
    To komu miało służyć oddzielenie kotłów i pomp ciepła od ogrzewania? Redakcja już gubi się po całości a z nią nowi użytkownicy.

  20. #1900
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedlaw0 Zobacz post
    To komu miało służyć oddzielenie kotłów i pomp ciepła od ogrzewania?
    Też uważam, że to głupota.

Strona 95 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony