dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Exclamation Jak wyobrażasz sobie Twój idealny dom?

    Szanowni Państwo,
    w związku z chęcią rozwoju i poszerzania swoich kompetencji zawodowych,
    chcę poznać Państwa opinie dotyczące Waszych idealnych wizji domu jednorodzinnego.

    PYTANIE:

    Jak wyobrażasz sobie Twój idealny dom?

    Czy Twój ideał domu to wolnostojący bungalow, czy może szeregówka? A może wielopokoleniowy bliźniak?

    Jakiego typu materiały na elewacji powinny być stosowane w naszym klimacie, wg Ciebie?

    Pytania pozostawiam otwarte i liczę na Waszą chęć opisania wizji idealnego domu jednorodzinnego,
    nie tylko z zewnątrz, ale również jego wnętrza.

    Dziękuję i pozdrawiam!
    jasiek

  2. #2

    Domyślnie

    Muszę się pochwalić, że dom moich marzeń już zbudowałem i to własnymi rękami. Kosztował mnie dużo pieniędzy, czasu i energii, ale w końcu się udało. Dom jest piętrowy z garażem i małą altanką z tyłu domu. Na mojej posiadłości rośnie duże drzewo, na którym zawiesiłem huśtawkę dla mojej córki. Za 20 minut drogi samochodem jest las, do którego chodzę na grzyby. Wnętrzem zajęła się moja żona. Mamy przytulny salon z kominkiem i psa, który się przed nim wygrzewa.

  3. #3
    Banned
    tomalbuk

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lubaczów
    Kod pocztowy
    37-600
    Posty
    47

    Domyślnie

    Mi zawsze podobały się nietypowe rzeczy, nie jestem tradycjonalistą - domki z kominkiem mają swój urok i są bardzo rodzinne, aczkolwiek mi marzy się postawienie domu pasywnego. W takim właśnie chciałbym zamieszkać. Podoba mi się ich forma oraz rozwiązania, które ułatwiają życie mieszkańcom. Na razie pozostaje mi przeglądać projekty np. na http://domyprocyon.tumblr.com/ Wiadomo, taki dom wiąże się z większymi kosztami, więc jak na razie odkładam pieniądze a za jakiś czas zacznę rozglądać się za kredytem.

  4. #4

    Domyślnie

    Ile wizji tyle pomysłów. Projekt domu uważam, że jest jednym z istotniejszych etapów, które określą koszty budowy. Moim idealny projektem domu, który robi ogromne wrażenie , to http://www.e-domy.com.pl/e_166.html?idk=all. Czy finansowo bym podołał, to tego nie jestem pewien. Pewnie będzie ostatecznie parterowy

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar miras72
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Janowo
    Kod pocztowy
    12-100
    Posty
    10

    Domyślnie

    Ile ludzi tyle idealnych domów. Dla mnie ideałem byłby jednopiętrowy domek, z kominem, jaskrawo czerwoną dachówką, balkonikiem oraz niewielkim stawikiem w ogródku. Wpuścić tam pare ryb i czego więcej chcieć..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony