dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie projekt MADERA pracownia DOMPASJA

    Witam

    Czy ktoś buduje dom wg projektu Madera? Bardzo chętnie posłucham, opinii, uwag, spostrzeżeń. Może ktoś opisze swoje zmiany z projekcie, może nawet doda zdjęcia?

    pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dora30

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złódzkiego Zobacz post
    Witam

    Czy ktoś buduje dom wg projektu Madera? Bardzo chętnie posłucham, opinii, uwag, spostrzeżeń. Może ktoś opisze swoje zmiany z projekcie, może nawet doda zdjęcia?

    pozdrawiam
    witaj, my z mężem początkowo wybralismy ten projekt gdyż odpowiadał naszym oczekiwaniom lecz chcieliśmy pozbyć się gabinetu i poszerzyc kuchnię kosztem tego gabinetu dlatego już bylismy przygotowani na zmiany, ale jakiś czas póżniej przypadkiem natknęłam sie na projekt Dom w ismenach i ten dom jest prawie identyczny jak Madera z tym że bez tego gabinetu no i wszystkie łazienki(oprócz toalety) maja okna, co nam odpowiada. Także kotłownia jest poszerzona ( w Maderze wg nas jest za mała) a zaletą sa dodatkowe drzwi wyjsciowe od bocznej strony garażu, co nam na rękę jesli chodzi o doprowadzenie opału (niż przez drzwi frontowe). Dlatego ostatecznie zdecydowalismy się na dom w ismenach z niewielkimi zmianami (poszerzxamy sypialnię i łazienkę kosztem garderoby i budujemy sie na wiosnę przyszłego roku do Madery podobne są inne projekty Sonia 2, i Otto 2. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez dora30 ; 07-01-2015 o 15:21

  3. #3

    Domyślnie

    Hej. Ja też zastanawiałem się z żoną nad Maderą i Sonią, jednak wygrała Madera. Mimo,że będzie troszkę droższa w budowie to wrażenie robi bardzo fajne, miłe (widziałem na żywo już wybudowaną Maderę). Kotłownia dla mnie jest ok, bo będziemy ogrzewać gazem. My zaczynamy budowę wiosna-lato. Dziękuje za uwagi, bo wszystkie są cenne. Pozdrawiam i życzę cierpliwości oraz siły przy budowie będzie nam potrzebna.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam,
    My również zastanawialiśmy się nad Madera, wygrała jednak Madera 2. Jeszcze większa powierzchnia, ale i tak wstępnie planowaliśmy podnieść w Maderze 1 strych o dwa pustaki.
    Teraz czekamy tylko za PnB i dogadujemy się z ekipą budowlaną.
    Mamy nadzieje ruszyć jak najwcześniej. Stan surowy zamknięty planujemy na koniec listopada. Budujemy się 70 km od Łodzi.
    Witam w klubie maderowiczow. Jest nas więcej na mojabudowa.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Hej. Na mojabudowa też jestem, wiec jak coś proszę podać nicka i bedziemy sie konsultować w trakcie budowy. My teraz jestesmy w trakcie zalatwiania dokumentacji, ale chyba zostaniemy przy Maderze 1. My chcemy zacząć też w tym roku i stan otwarty na koniec roku (mamy nadzieje, ze zdążymy).

  6. #6

    Domyślnie

    Na mojabudowa.pl mam ten sam nick. Jeszcze nie mam tam wpisów własnych, ale jak tylko ruszymy z fundamentalizm będę wszystko uwieczniac

  7. #7

    Domyślnie

    Z ciekawostek tylko dodam, że po pierwszych rozmowach z ekipami budowlanymi mamy 8000 zł różnicy w wycenie. Jedna firma wyceniła sso na 35000 robocizne, druga na 25000 + 15zl/mi ścianek działowych (w przypadku madery 2 to max 2000)
    Niezła różnica, prawda?

  8. #8

    Domyślnie

    Witam. To fakt rozbieżność duża, uważam, że trzeba chodzić pytać się, ale uważać, żeby nie trafić na pseudofachowców. Wszystko przed nami, oby wszystko się udało po naszej myśli.

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dora30

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witajcie długo mnie nie było.
    Ostatnio pisałam w styczniu a tu już grudzień. Po tylu miesiącach w końcu zdecydowaliśmy się na inny projekt ale bardzo podobny do Madery. Jest to rpojekt APS 265. Dziwna nazwa wiem, ale wszystko nam sie w nim podoba, okna są idelane a w salonie nie takie duże te tarasowe tylko w sam raz. Ruszamy z budową na wiosnę, jesteśmy w trakcie załatwiania formalności. Tu jest link do naszego projektu jakby który był zainteresowany http://extradom.pl/projekt-domu-aps-265-LUA1374 . Mimo że mój projekt ma inną nazwę to będę tu zaglądać bo jednak te domy są podobne Pozdrawiam wszystkich maderowiczów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony