dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie GDZIE IMPREZUJECIE ?, KLUBY NOCNE ?, DYSKOTEKI ?, PRYWATY ?

    No właśnie, gdzie imprezujecie ?, ja wiem, jak się buduje to szkoda/brak kasy, to nie ma czasu na imprezy, ale można przecież oszaleć od tego stresu i trzeba się zabawić/zrelaksować. I nie trzeba przecież wywalać kupe kasy, aby gdzieś potańczyć i wypić drinka, pośmiać się.............

    Gdzie imprezujecie ?
    ja dyskobandza i kluby w Białymstoku, niedługo pewnie w Stolicy
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Ojej, jak tu pusto
    To ja się wpiszę - chodzę gdzie mnie zabiorą, na inicjatywy w tym zakresie nie mam czasu, ani ochoty. Ostatnio mnie zabrali do klubu les/gej i było bardzo ok.
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Jest kilka kanjpek na naszym terenie do których chodzę z koleżankami na piwo Dyskoteki odpadają bo jakieś takie nędzne w naszym mieście się porobiły, a może ja się zestarzałam
    W najbliższej przyszlości mam zamiar bawić się w stolicy

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    założyłem post, ale nikt nie odpisywał pomyślałem "ponuraki", bo przecież nie samą budową człowiek żyje

    no właśnie ja też mam zamiar bawić się w stolicy (po przeprowadce) i prawie nikogo nie znam, wiec z miłą chęcią poznam innych budowniczych na jakimś piwku w pubie. W moiej obecnej mieścinie jest totalna dziura, nic nie ma, a na dyskotekach same "gówniarstwo" ze skretami w ustach imachają tylko głowami (bo przy ich muzyce to tańczyć się nie da). Ale młodość ma swoje prawa i nie ma zmieniać ich muzyki, trzeba samemu zmienić miejsce imprezowania
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    A ja na spotkaniu Forumowiczów

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    w rzeszwie to polecam:
    H2o, alibi, akademia, czarny kot, kompakt, uiwnica u bahusa

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał invx
    w rzeszwie to polecam:
    H2o, alibi, akademia, czarny kot, kompakt, uiwnica u bahusa
    o takie własnie posty chodziło, ludzie się budują, przeprowadzają w nowe miejsca i tak naprawde nie wiadomo gdzie pójść, albo gdzieś pójdą i muszą wychodzić bo średnia wieku 15lat, pełno dymu, itd.... Kiedyś tam kilka lokali zwiedziłem, dopiero za krórymś razem miałem rozeznanie
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  8. #8

    Domyślnie

    Ja najczesciej chodze w Warszawie do Quo Vadis , Park , Underground.
    Znajomi byli ostatnio w Muzie i tez bardzo sobie chwalili.

  9. #9

    Domyślnie

    Oczywiście, że nie samą budową żyje człowiek! Od czasu do czasu wybieramy się z przyjaciółmi na dyskotekę, częściej do jakiegoś pubu, posiedzieć, pogadać, pośmiać się. Ale tak naprawdę to nie moge się doczekać, kiedy zrobimy imprezę w naszym nowym domku. Bo i tak najlepsze są prywatki!
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  10. #10

    Domyślnie

    Polecam klub NIMFA , dawne KONTIKI w Warszawie - bylem niedawna i bylo suuuuuperrr

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Redwald
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    548
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    My z kumplami raz na jakiś czas wybieramy się do kina . A po kinie zwykle robimy imprezę zakrapianą piwem - jest bardzo sympatycznie.

  12. #12

    Domyślnie

    Poszukuję pilnie miejsca na imprezkę w gronie firmowym. Chodzi mi o jakiś pub z miejscem do tańczenia - Warszawa
    Czy to prawda, że w lolku teraz sie tańczy?

    Polećcie coś

  13. #13

    Domyślnie

    Jane, polecam tak jak pisalem powyżej CLUB NIMFA - bardzo fajne imprezki, nie ma klimatu samej dyskoteki ... jak pogoda dopisuje to maja ogrodek obok z widokiem na Wisle

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek33
    Jane, polecam tak jak pisalem powyżej CLUB NIMFA - bardzo fajne imprezki, nie ma klimatu samej dyskoteki ... jak pogoda dopisuje to maja ogrodek obok z widokiem na Wisle
    Kurcze, tylko nie chciałabym, żeby to była typowa dyskoteka

    A jakieś namiary?

  15. #15

    Domyślnie

    www.nimfaclub.pl

    co do tego to nie moge zareczyc ... bylem tam raz i jednorazowo bylo super ... sam nie chodze do dyskotek wiec gdyby to byla tylko typowa dyskoteka to bym nie polecal, ale mozna tez cos zjesc, pogadac. Bylismy w grupie 12 osob wiec zabawa była fajna ... mam nadzieje ze ten jeden raz nie byl jakims wyjatkiem

    Moge Ci polecić tez klub ARCO - razem z kręgielnią, ale tam nie bylem juz ok. roku wiec nie wiem jak tam jest .. namiary www.arco-bowling.pl

    Pozdrawiam,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony