dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał 0wsi4nka Zobacz post
    Odświeżam temat.
    Dostaliśmy ofertę na Normstahl Secura od dystrybutora Normstahl/Hormann/Wiśniowki, jako najlepszą z bram, jaką sprzedają.
    Mam jednak wątpliwości bo ten rodzaj bramy jest na rynku od niedawna (zastąpił bramę Euro, ale podobno przyoszczędzili na kosztach produkcji) i oprócz bramy w salonie, nie widziałam jej zamontowanej u nikogo. Nie jest tania. Firma montująca działa na rynku od wielu lat i raczej znają się na tym co robią, ale podejrzane jest dla mnie naciskanie na Securę "w promocyjnej cenie", o Hormannie nawet nie wspomnieli. Wiśniowskiego nie polecali w ogóle.
    wpisz w wyszukiwarke normstahl secura i przekonasz sie, jakie problemy z secura pojawialy sie. byc moze juz ogarneli ten produkt. na jednym z forum znajdziesz nawet zdjecia obrazujace problem, jak za bardzo naciskaja, to byc moze chca sie pozbyc towaru, ktory albo lezy (dlatego trudno go namierzyc u klienta) albo wiadomo, ze to takie kukulcze jajo, z ktorym jakis problem jest. moze lepiej postawic na sprawdzonego hormanna. roznicy w cenie wielkiej nie bedzie podejrzewam, a jesli to moze nawet na korzysc hormanna.
    pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    Witam,
    Stoję przed wyborem Normstahl Superior +42 lub Hormann LPU 40 ( rozmiar 5000mm x 2250mm ). Cena ponad 1tys na korzyść Normstahl.
    W bramie Hormann wycena uwzględnia pakiet wzmocnień na bramę ( sprzedawca twierdzi że przy tym rozmiarze wzmocnienia są potrzebne ).
    W Normstahl pakietu wzmocnień brak gdyż firma ich nie stosuje, uważa że konstrukcja ich bram jest wystarczająca bez wzmocnień.

    Pytanie do użytkowników bramy Normstahl i Hormann o dużych rozmiarach, znawców tematu lub Firm instalujących bramy ;
    Czy wzmocnienia przy tym rozmiarze są potrzebne ( Hormann ) ? Czy Normstahl w tym rozmiarze daje radę ? ( cena znacząco niższa )

  3. #43

    Domyślnie

    Mój znajomy brał w MODEROWANO i bez wzmocnień ale sobie chwali, nie wiem czy to był akurat ten model, o którym piszesz, ale jeśli temat jeszcze aktualny, mogę się coś wywiedzieć. Możesz też do nich napisać w sprawie bramy:MODEROWANO ale zakładam, że kontakt znasz i prefereujesz zdnaie tych, którzy wypróbowali.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 10-06-2015 o 16:02

  4. #44

    Domyślnie

    Przyłącze się do tematu, mam dwie wyceny bram praktycznie w tej samej cenie Normstahl Superior +42 i WIŚNIOWSKI UNITHERM Z PANELEM O GRUBOŚCI 60MM z napędem Faac D1000 . Wymiary to 5000 - 2130.
    Która będzie lepsza waszym zdaniem.

  5. #45

    Domyślnie

    Odswieże temat. Tak jak wyżej napisałem. Muszę wybrać bramę do wtorku, która będzie lepsza?

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony