dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 232 z 290
Pokaż wyniki od 4.621 do 4.640 z 5785
  1. #4621

    Domyślnie

    Cytat Napisał magikmaciek Zobacz post
    Gdyby ktoś poszukiwał kogoś kto wszystko posprząta po remoncie to polecam tę firmę nr tel. 509 728 189
    Wywożą gruz, opróżniają piwnice, utylizują odpady. Oferują różne usługi w tym zakresie.
    napisz jeszcze ile bierzecie za kontener KP7?

  2. #4622

    Domyślnie

    Szambo mi też robił Budmar - drożej niż badziewie z Radomia ale solidny produkt i profesjonalna oraz kompleksowa usługa. Warto zapłącic i miec spokoj

  3. #4623
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PaRa
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    1.776
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    Szambo mi też robił Budmar - drożej niż badziewie z Radomia ale solidny produkt i profesjonalna oraz kompleksowa usługa. Warto zapłącic i miec spokoj
    Ja mam szambo z http://www.ekobet.eu/firma.html , firma z Radomia, nie jestem expertem od zbiorników betonowych jak kolega powyżej, ale pozytywnie oceniam firmę. Szambo przyjechało na czas, duża pomoc w doborze odpowiednio zbiornika z oferty, informacja na temat prawidłowego montażu pokrywy i kominka.

  4. #4624

    Domyślnie

    Witam,
    Czy poleci ktoś salon sprzedaży i montera podłóg drewnianych z warszawy lub okolic?

  5. #4625
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mateusz127

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    okolice Łomianek
    Posty
    38

    Domyślnie

    poszukuję do zrobienia instalacji :

    - hydraulika
    - elektryka

    ponadto firma od wylewek ale skorzystam z tej którą wszyscy tutaj polecają.
    Proszę o info odnośnie zbliżonych kosztów tych fachowców

    Budowa w Łomiankach.

    Proszę o pomoc

  6. #4626
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    combo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Dzielnica
    Szczęsne
    Posty
    127

    Domyślnie

    Elektryk wielokrotnie wymieniany na forum: 604720856 (u mnie tez robił)
    Hydraulik 2 różnych: 787778117 lub 510628039 lub asolt z forum muratora

  7. #4627
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    combo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Dzielnica
    Szczęsne
    Posty
    127

    Domyślnie

    Poszukuję kogoś do ułożenia dreski warstwowej i jej polakierowania ok 45m2 (parkieciarza)

  8. #4628

    Domyślnie

    Czy ktoś może polecić dobrą i niedrogą firmę budującą pod klucz domy w systemie tradycyjnym ?
    Byłbym wdzięczny za podpowiedź

  9. #4629
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Jasssne .
    I specjalnie po to sie zarejestrowałeś żeby to światu ogłosić,
    Weź sie i ogarnij. Pobuduj coś pokaż fotki poudzielaj sie na forum to może załapiesz trochę wiarygodności. Inaczej to będzie zwykła infantylna reklama zapewne dość kiepskiej firmy skoro musi łapać klientów przez to forum.
    Ja generalnie takie reklamy traktuję dokładnie odwrotnie.
    Omijam takę firmę skoro nie może sobie znaleźć klientów inaczej tylko w ten sposób.

  10. #4630
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Zbigorku, mam przez ciebie zajady

  11. #4631

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Jasssne .
    I specjalnie po to sie zarejestrowałeś żeby to światu ogłosić,
    Weź sie i ogarnij. Pobuduj coś pokaż fotki poudzielaj sie na forum to może załapiesz trochę wiarygodności. Inaczej to będzie zwykła infantylna reklama zapewne dość kiepskiej firmy skoro musi łapać klientów przez to forum.
    Ja generalnie takie reklamy traktuję dokładnie odwrotnie.
    Omijam takę firmę skoro nie może sobie znaleźć klientów inaczej tylko w ten sposób.
    To było do mnie ? Zarejestrowałem się 5 lat temu ? Kogo niby reklamuję ?

  12. #4632
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał 7220481 Zobacz post
    To było do mnie ? Zarejestrowałem się 5 lat temu ? Kogo niby reklamuję ?
    Nie, nie do Ciebie . Moderacja poczyściła wątek i usunęła durną kryptoreklamę na którą odpisywałem.
    Dlatego wyszło że to do Ciebie

  13. #4633
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotr Wawa

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-587
    Posty
    115

    Domyślnie

    Witam,
    macie jakieś ekipy godne polecenia które kompleksowo wykonają elewację (Marki k. Warszawy). Fightera znam niestety od 3 miesięcy czekam na odpowiedz, a chciałbym już sobie zaklepać termin. Z góry dzięki

  14. #4634
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr Wawa Zobacz post
    Witam,
    macie jakieś ekipy godne polecenia które kompleksowo wykonają elewację (Marki k. Warszawy). Fightera znam niestety od 3 miesięcy czekam na odpowiedz, a chciałbym już sobie zaklepać termin. Z góry dzięki
    z jakiego maila mail do mnie?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  15. #4635

    Domyślnie

    Cytat Napisał andzuk Zobacz post
    Witam,
    Czy poleci ktoś salon sprzedaży i montera podłóg drewnianych z warszawy lub okolic?
    Kilka lat temu korzystałem z http://grupafachowiec.eu/. Materiał z montażem.
    Co prawda reklamowałem usługę w 1 pomieszczeniu, ale nie było problemu z przepychaniem się pomiędzy wykonawcą i sprzedawcą.
    Kupowałem w salonie w Al. Jerozolimskich na granicy z Pruszkowem

  16. #4636
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mateusz127

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    okolice Łomianek
    Posty
    38

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    proszę o poradę. Otrzymałem wycene od elektryka polecanego z białej listy z Warszawy , cenę za punkt dał uważam że przystępną natomiast jego szacunki odnośnie zużytego materiału nieco mnie zastanawiają i zastanawiam się czy przystępna cena za punkt nie ma być nieco zrekompensowana w cenie materiału. Mianowicie wg.wyliczeń elektryka punktów będzie ok.90-95 , dom to parterówka (112m2) z wypuszczeniem (2-3 kabli na poddasze) plus garaż z kotłownią (45m2) w domu planowane jest zrobienie instalacji klimy(chyba to jakos przesadnie ciężki i skomplikowane dla elektryka ale wole napisać) plus kominek ( nie wiadomo czy z płaszczem wodnym) w instalacje ma wejść też alarm plus kontaktrony (otworów które będa otwierane jest 20), położenie kabla ziemnego i przeciągniecie kabla od skrzynki do domu ok.15mb - elektryk materiałowo wycenił te rzeczy na 6,5-7,5tyś plus kasa za punkt. Proszę o poradę i opinie czy ww.ocena kosztów materiału jest oszacowana dobrze czy jednak jest ona mocno na wyrost??

    Pozdrawiam Mateusz

  17. #4637

    Domyślnie

    Ja chcę podzoelić sie dobrym wrażeniem z obsługi (kilkumiesięcznej) w firmie Dachlux. Budowałem dach i większość materiałów zakupiłem u nich na Płochcińskiej. Musze przyznać, że na większość asortymentu dali najlepszą ofertę i sprzdawca nie wciskał mi bajek o producentach, których nie chciałem. Jestem zadowolony, dlatego też dizelę się opinią.

  18. #4638

    Domyślnie

    Witam
    Mam takie pytanie: Czy u kogoś z szanownych kolegów i koleżanek pracował ostatnio, pracuje teraz lub ma pracować niebawem polecany wielokrotnie na forum hydraulik p. Zbigniew Kapszukiewicz? Znalazłem na "białej liście" wiele osób polecających jego usługi i zadowolonych ze współpracy. Od jakiegoś czasu próbuję się z nim skontaktować ale numer telefonu jest nieaktualny. Obsługa Tmobile na kartę twierdzi, że numer jest nieaktywny od dawna. Trochę mnie to dziwi ponieważ z reguły tacy ludzie nie zmieniają numeru telefonu między innymi dla tego, że są polecani przez klientów innym. Pierwszy raz się spotkałem też z tym , żeby firmowy numer kontaktowy był telefonem na kartę. Nie ukrywam, że zachęcony dużą ilością pozytywnych opinii chciałem także skorzystać z jego usług ale kontaktu brak. Próbując znaleźć w sieci kontakt do pana Zbigniewa trafiłem na coś takiego
    http://www.gowork.pl/opinie_firma,1257455,0
    Nie wiem jeszcze co o tym myśleć i stąd moje pytanie: czy ktoś z was koleżanki i koledzy miał ostatnio, ma teraz lub będzie miał niebawem kontakt z panem Zbigniewem na swojej budowie i może rzucić nieco swiatła na temat?

  19. #4639
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ja miałem kontakt na początku zeszłego roku. Rozmowa była oględnie mówiąc .... słaba.
    Pan mnie nie przekonał ani rozmową ani ofertą i wybrałem innego hydraulika.
    Spróbuj pod nr (29)7563092 Miałem ten numer zapisany jako domowy. Pan jest z SIeradza albo Przasnysza
    Mam gdzieś chyba jeszcze email ale dopiero po feriach mogłbym poszukać
    Go Work sie nie przejmuj. To żadna nowość że piszą tam różni frustraci.

  20. #4640
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kiełek
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    210
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał yart Zobacz post
    Witam
    Mam takie pytanie: Czy u kogoś z szanownych kolegów i koleżanek pracował ostatnio, pracuje teraz lub ma pracować niebawem polecany wielokrotnie na forum hydraulik p. Zbigniew Kapszukiewicz? Znalazłem na "białej liście" wiele osób polecających jego usługi i zadowolonych ze współpracy. Od jakiegoś czasu próbuję się z nim skontaktować ale numer telefonu jest nieaktualny. Obsługa Tmobile na kartę twierdzi, że numer jest nieaktywny od dawna. Trochę mnie to dziwi ponieważ z reguły tacy ludzie nie zmieniają numeru telefonu między innymi dla tego, że są polecani przez klientów innym. Pierwszy raz się spotkałem też z tym , żeby firmowy numer kontaktowy był telefonem na kartę. Nie ukrywam, że zachęcony dużą ilością pozytywnych opinii chciałem także skorzystać z jego usług ale kontaktu brak. Próbując znaleźć w sieci kontakt do pana Zbigniewa trafiłem na coś takiego
    http://www.gowork.pl/opinie_firma,1257455,0
    Nie wiem jeszcze co o tym myśleć i stąd moje pytanie: czy ktoś z was koleżanki i koledzy miał ostatnio, ma teraz lub będzie miał niebawem kontakt z panem Zbigniewem na swojej budowie i może rzucić nieco swiatła na temat?
    Zbigniew Kapszukiewicz 606 179 797
    Robił nam hydraulikę, instalacja bez problemu działa od ponad trzech lat. Na wszystkie zakupy materiałów miałem faktury. Mimo, ze trochę poprawiał po montażystach armatury, nie fuczał na nich tylko robił. W dodatku bezproblemowo reaguje na pytania - nie ma problemu z odebraniem telefonu w niedzielę rano i główkowaniu co padło (a padł zawór w baterii z termostatem i do obiegu ciepłej wody wpuszczała non stop wodę zimną, wiec na kondygnacji nie było ciepłej wody) - naprawił bezkosztowo mimo, że go nie dostarczał. Po trzech latach padła pompa cyrkulacyjna podłogówki (o dziwo Wilo), tego samego dnia (sobota) dojechał, wymienił. Ogólnie facet robi na markowych produktach i materiałach, jest bezproblemowy. Nic nas nie interesowało, że czegoś za mało, albo dokupić czy zamówić. Jak trzeba dziurę wykuć, sam sobie wykuwał czy wycinał, jak przemurować, to sam sobie murował. Błędem było, że nie rozmawiamy z nim na etapie stanu surowego, wtedy sam by się dogadywał z murarzami (tak jak sam bez naszej ingerencji dogadywał się z tynkarzami).
    Polecam z czystym sumieniem.
    Ostatnio edytowane przez Kiełek ; 03-02-2016 o 19:33
    ******************
    Kiełek
    Dziennik pre-budowy

Strona 232 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony