dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 31
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 616
  1. #581
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kredka007

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zamosc
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    79

    Domyślnie

    Dziekuje za wszystkie rady, widze, ze sa podzielone wiec ciesze sie, ze ten moj pomysl z turkusem nie zostal totalnie przekreslony. Tak jak patrze to wydaje mi sie, ze jakbym zaryzykowala to napewno by sie nie gryzlo tylko nie wiem, czy byloby bardzo ladnie czy poprostu Ok. Z szaroscia mamy wiecej manewrow i bardzo latwo byloby przearanzowac cale wnetrze dodatkami a zawsze moznaby bylo postawic turkusowy fotel/pufe itp. Sluchac serca czy rozumu? hehe

    Zrobie tak: za jakis miesiac powinnam miec juz zlozona kuchnie, wtedy porobie Wam fotki calego pomieszczenia, mysle, ze bedzie widac duzo wiecej i latwiej powinno byc zdecydowac odnosnie kolorow reszty mebli. Ja niestety z tych co jak nie zobacza to nie wiedza podziwiam osoby, ktore dokladnie wiedza co ze soba bedzie dobrze wygladac i juz w glowie aranzuja wnetrza, mi raczej jedne rzeczy wychodza, drugie sa klapa i tak to sie wszystko kreci.

  2. #582

    Domyślnie

    Wiesz, ja mysle, ze kolor jednej sofy czy kanapy jest w sumie niezobowiazujacy dla calego wnetrza czy mieszkania i mozna go swobodnie polaczyc z reszta chocby dodatkami. Jedyna uwaga to taka, ze turkus jest wymagajacy jesli chodzi o sama forme, stylistyke mebla. Szara, bezksztaltna czy niegustowna kanapa bedzie mniej klula w oczy, natomiast turkusowa brzydka kanapa bedzie jak ten... wyrzut sumienia .

  3. #583
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kredka007

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Zamosc
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    79

    Domyślnie

    Wlasnie mam to samo zdanie Jak juz turkusowa kanapa to musi byc ladnie porzadnie wykonana, jesli chodzi o ksztalt wybralabym naroznik o prostej formie, bez pikowan. Nie chcialabym wchodzac do pokoju dziennego widziec turkusowego koszmarka heh

  4. #584

    Domyślnie

    Dokladnie. Widzialam Twoja podloge na dwoch zdjeciach, nie wiem czy jest ciepla w odcieniu, jesli tak, to jak pisalam celuj w czystszy odcien turkusu. Dodatki wybieraj majac juz urzadzona calosc, czyli te elementy nieruchome. Mozesz wtedy tak dobrac dodatki, zeby spiac ze soba rozne kolory: podlogi, kanapy, mebli, scian, itd.

  5. #585
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Witam

    Pomóżcie koleżanki umeblować singla
    Szukam w miarę kompaktowego narożnika(sofy z leżanką) z opcją okazjonalnego spania.

    W oko wpadł mi pokazywany już tutaj narożnik Pamil-med Ares
    http://meblezkalwarii.pl/narozniki-s...a-narozna-ares



    Cena jest kusząca, ale jak zwykle jest też haczyk pisany "małym druczkiem".

    Cena jest niska ale za 1 grupę obić, a tam wszytko wygląda tragicznie...

    Dopłata do 2 grupy to +200zł, do silikonowego wypewłnienia poduch też +200zł

    Problem w tym, że nadal nie ma szaleństw.

    Dopłata do 3 grupy +900zł już by mnie przyznam zabolała. Trochę też to podważa sens tej konstrukcji- "korozjowa" kanapa robi siętańsza, a w końcujest nieoc bardzoej wypasiona (podgłówki)

    Czy warto wybrać coś z 2 grupy tkanin w jakimś kolorze szarości- nie za ciemne, nie za jasne takie coś w sam raz ,że tak powiem?
    Zależy mi na fakturze tkaniny w miarę jednorodnej kolorystycznie.

    Coś jak to obicie z obrazka ew nieco jaśniejsze...



    edit:

    nie jest tak źle mogą obicdowolną tkaniną TOPTEXTIL za te dodatkowe 200zł, 200zł kosztuje też srednio obicie tyłu kanapy i sotatnai opcja +200 za silikonowe wypełnienie puduch...
    Nie wiem tylko ile to warte jest realnie.


    edit 2:

    bliźniacza konstrukcja, te same wizualizacje, to samo nazwisko właściciela co jednego ze spólników w spólce wyżej:

    http://allegro.pl/naroznik-elektra-m...287346945.html
    http://meb-land.pl/index.php?route=p...&product_id=58


    na 99% ten sam mebel inaczej skonfigutrowany- +200zł za obicie tyłu
    Ostatnio edytowane przez 99tomcat ; 21-04-2015 o 15:57

  6. #586

    Domyślnie

    Hej, podpowiedzcie proszę, czy norożnik o standardowej wysokości (siedziska i oparcia) czyli max. ok 88 cm będzie dobrze wyglądał wchodząc w światło okna? Okna mam na wys. ok. 55 cm-60 cm od podłogi, więc naroznik będzie wyższy niż parapet okna. Może ktos ma jakieś zdjęcie? Ja nic nie znalazłam, chyba źle szukam...
    Swego czasu przeczytałam cały ten wątek, ale wątpliości naszły mnie dopiero teraz...

  7. #587
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    w tej drugiej grupie są tkaniny po ok. 20 zł /mb, jak np. sun

    http://allegro.pl/tkanina-meblowa-ob...258791713.html

    a top textil niewiele drożej, bo masz tam np. sudan po 25 zł/mb

    http://allegro.pl/tkanina-obiciowa-s...433361165.html

    szału nie ma

  8. #588
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Mam wybranych kilka tkanin z próbników - plecionek bez szału cenowego, ale podobają mi się - serie inari, hugo,hustang, savana, bahama


    Z tym konkretnym modelem dałem sobie spokój. X pewnych powodów (jak zwykle wydam więcej niz planowałem ) narożnik do spania okazjonalnego mnie nie urżadza i raczej bęe preferował automat ze spręzynami na całej powierzchni.
    Druga sprawa to bez przymiarki do 4 liter nie kupię- już odrzuciłem 2 meble pięken zarówno na fotkach jak i w realu ale mega mało komfortowe w siedzeniu.
    Do tego wiem,zę leżanki krótsze niż ok 160cm odpadaja bo wystaja mi z nich stopy, mimo mojego dość mikrego wzrostu

  9. #589
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    ja się dziś przymierzałam do TIMO z Bydgoskich Mebli, Zgrabny i wyjątkowo wygodny jak dla mnie




    http://www.bydgoskiemeble.pl/pl/kolekcja/nowoczesne/timo

    Kosztował 3500 zł w tkaninie, raczej z tych tańszych, ale ładnych.

  10. #590
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Ja dzisaj wygniatałem Onyks-S Z MebloMody

    Mechanizm delfinek przyczym wolał bym automat, ale materac ma sprężynowanie.

    Bardzo wygodny i sensownej wielkości 270cm, leżanka długa na 160cm, więc nogi nie wystają, silikon w poduchach i ogolnie nezle wykonany + duża elastycznosć wykonawcy, wybór takanin i cenaw nawet sensowna - 2300-2800 w zależności od obicia, ale kurde wygla szału jakoś nie robi(macałem zdeydowanie ładniej obity) :




    Co do bydgoskich to pomijając ceną jakos nie przemawia do mnie ich stylistyka.


    Swoja drogą macałem dzisiaj też meble za 5x tyle i też nic mnie nie porwało ;/

  11. #591
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187

    Domyślnie

    Proponuję narożnik z Etap Sofy: http://www.etap-sofa.pl/index.php?op...id=789&lang=pl Mebel opiera się na nóżkach, więc masz dostęp do kurzu. Poza tym spanie typu delfinek jest bardzo wygodne. Leżanka ma długość 165. Narożnik urzeka prostotą i wygodą.
    Kanapa też daje radę:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	275
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	320725

  12. #592
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Zwykłe delfinki sa mega niewygodne- wyciągana część to sama cienka gąbka.
    Czasem ratują to spręzynami i wtedy jest jako tako.

    Idealnie jest w automacie, bo cała powierzchnia jest tej samej twardosci(tutaj za to dziura na środku jest bardziej wyczuwalna, no i kanapa nie może stać przy samej ścianie )i do tego 2 pojemniki.

    Co do nózek to na pewno takie meble wyglądają na pewno bardziej lekko, zgrabnie.

    Ta podana ma dla mnie zaporowa cenę tak przy okazji
    http://www.gama-sklep.com.pl/item/na...5f-39569/40162
    Ostatnio edytowane przez 99tomcat ; 14-06-2015 o 22:02

  13. #593
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał 99tomcat Zobacz post
    Zwykłe delfinki sa mega niewygodne- wyciągana część to sama cienka gąbka.
    Czasem ratują to spręzynami i wtedy jest jako tako.

    Idealnie jest w automacie, bo cała powierzchnia jest tej samej twardosci(tutaj za to dziura na środku jest bardziej wyczuwalna, no i kanapa nie może stać przy samej ścianie )i do tego 2 pojemniki.

    Co do nózek to na pewno takie meble wyglądają na pewno bardziej lekko, zgrabnie.

    Ta podana ma dla mnie zaporowa cenę tak przy okazji
    http://www.gama-sklep.com.pl/item/na...5f-39569/40162
    Gama oferuje ten narożnik w skórze, stąd taka cena.

  14. #594

    Domyślnie

    Muszę wybrać kanapę, poradźcie coś, bo ja si ę na tym kompletnie nie znam.
    Co sądzicie o tych narożnikach?
    https://www.brw.com.pl/narozniki/102...-2f-e-2bk.html

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...15/#/S69125210

    Wnętrze w stylu nowoczesnym, ciemno szara podłoga.

  15. #595

    Domyślnie

    Cytat Napisał drewa Zobacz post
    Muszę wybrać kanapę, poradźcie coś, bo ja si ę na tym kompletnie nie znam.
    Co sądzicie o tych narożnikach?
    https://www.brw.com.pl/narozniki/102...-2f-e-2bk.html

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...15/#/S69125210

    Wnętrze w stylu nowoczesnym, ciemno szara podłoga.
    Decydując się na odważny, czerwony narożnik powinnaś mieć już wcześniej w głowie nie tylko wyobrażenie całego pomieszczenia, ale każdego detalu, bo łatwo można zepsuć efekt końcowy. Skoro mówisz, że się kompletnie na tym nie znasz, bezpieczniejszy będzie wybór bardziej stonowanego odcienia, czyli szarości. Na podstawie koloru podłogi nikt Ci nie pomoże, bo w zasadzie szara podłoga pasuje do obu narożników, już nie wspomnę, że może mieć setki odcieni i różne rodzaje powierzchni.

  16. #596

    Domyślnie

    arek570 dziękuję za odpowiedź. Może źle się wyraziłam, bo nie chodziło mi o kolor kanapy, ale o sam ich wygląd i jakość.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	norsborg-sofa-narozna-szary__0377319_PE558877_S4.JPG
Wyświetleń:	158
Rozmiar:	13,4 KB
ID:	334563   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SVEN-LUX-2F.E.2BK_M4177G_M3289G_1,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	63,3 KB
ID:	334564  

  17. #597

    Domyślnie

    Cytat Napisał drewa Zobacz post
    arek570 dziękuję za odpowiedź. Może źle się wyraziłam, bo nie chodziło mi o kolor kanapy, ale o sam ich wygląd i jakość.
    Jeszcze dorzuć do tego wygodę, bo pewnie będziecie spędzać razem dużą część wolnego czasu. Dlatego uważam, że przede wszystkim powinnaś zobaczyć ją na żywo, siąść, dotknąć, tylko w taki sposób można cokolwiek ocenić, chyba, że ktoś z forum miał okazję już którąś z nich użytkować. Ja bym wybrał najwygodniejszą, każda będzie ładnie wyglądać jak umiejętnie wkomponujesz ją do swojego wnętrza.

  18. #598
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ZbyszekT

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    238

    Domyślnie

    Szukam narożnika do salonu - o dość dużych wymiarach - około 315 x 250cm.
    Możecie coś doradzić?
    Styl salonu jest dość klasyczny, tj. kominek prosta bryła bez ozdobników, podłoga drewno, sufit z wystającymi belkami drewnianymi.
    Budżet 3 k PLN.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	27,0 KB
ID:	334594  

  19. #599

    Domyślnie

    jeśli chodzi o wyposażenie salonu to ja bardzo jestem zadowolony z mebli kupionych od [spamer]- świetna jakość wykonania. Jakiś rok temu kupiliśmy tam narożnik a teraz zastanawiamy się nad zakupem dwóch dużych puf - mamy nadzieję, ze będą równie dobre co narożnik
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-05-2016 o 17:50

  20. #600
    Banned
    pawcio_er

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    24

    Też kupiłem na jesień w[reklama] narożnik, jestem bardzo bardzo zadowolony, ponieważ pasuje idealnie do wnętrza salonu, a dodatkowo rozkłada się i goście byli zachwyceni komfortem spania.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-01-2016 o 18:01

Strona 30 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony