dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie biały blat w kuchni - za czy przeciw

    Niedługo mam zamiar zamówić meble kuchenne do swojej pierwszej kuchni .Planuję ciemny brąz na fronty i biały blat, póki co wszyscy mi biały blat odradzają a mi się bardzo podoba patrząc na inne kuchnie w takich kolorach i wydaje mi się ,ze pasuje. Jakie macie zdanie na ten temat, czy faktycznie wszystko będzie widać na białym blacie ? Z jednej strony może i będzie widać ale z drugiej strony myślę ,ze skoro wszystko widać to będę częsciej wycierać dzięki czemu nie przegapię żadnej plamki czy okruszka i zawsze będzie czysty Jak sądzicie???

  2. #2

    Domyślnie Re: biały blat w kuchni - za czy przeciw

    Cytat Napisał Waleriana
    Niedługo mam zamiar zamówić meble kuchenne do swojej pierwszej kuchni .Planuję ciemny brąz na fronty i biały blat, póki co wszyscy mi biały blat odradzają a mi się bardzo podoba patrząc na inne kuchnie w takich kolorach i wydaje mi się ,ze pasuje. Jakie macie zdanie na ten temat, czy faktycznie wszystko będzie widać na białym blacie ? Z jednej strony może i będzie widać ale z drugiej strony myślę ,ze skoro wszystko widać to będę częsciej wycierać dzięki czemu nie przegapię żadnej plamki czy okruszka i zawsze będzie czysty Jak sądzicie???
    Ten kto twierdzi, ze okruszki widac na bialym, niech sobie zobaczy co widac na czarnym, lacznie z kazdym odciskiem palca. Podobnie jest z frontami, czarne a biale.
    Zestaw ciemne fronty a jasny blat, jak najbardziej pasuje.

  3. #3

    Domyślnie

    ja co prawda nie mam takiego baltu ani nawet nie planuję ale wydaje mi się , że kolor blatu nie ma większego znaczenia bo i tak blat w kuchni trzeba utrzymywać w czystości (nie walają sięprzecież po nim ani błoto ani "koty"). Jedynie odradzałąbym blat na wyskoki połysk i to raczej w ciemych kolorach bo na takim byłoby widac smugi po wycieraniu i każdą ryse. A pozostałe blaty (w tym białe) wydają mi się jednakowo funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości.

  4. #4

    Domyślnie

    Mysle ze smiało mozesz zdecydowac sie na biały blat. Sprawdz tylko jego jakosc. Chodzi mi o to ,ze jak spadna ci na niego np. buraczki zeby nie została po nich czerwona plama.

  5. #5

    Domyślnie

    Rób biały! Ja mam i jestem zadowolona A poza tym monika ma racje, blat i tak powinno utrzymywać się w czystości

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie zachęcam do białego. Mam czarno białe meble z czarnymi blatami. Trudno je utrzymać w idealnej czystości właśnie z powodu blatów na, których widać każdą smugę.

  7. #7

    Domyślnie

    Zależy z czego zrobisz. Jeśli chcesz biały to polecam kwarc. Możesz na nim ciąć nożem, stawiać gary, zagniatać ciasto i rozlewać dowolne ilości czerwonego wina. Nic mu nie powinno zaszkodzić. Cena mała nie jest, ale chyba warto

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za opinie , zdecydowałam,ze będzie biały blat

  9. #9

    Domyślnie

    Proszę o radę-kamieniarz zaproponował mi biały blat kamienny do kuchni Unistore Bianco Assoluto czy ktoś o nim słyszał? Proszę o radę chciałabym kamienny/knglomerat albo co tam... do kuchni w kolorze białym ale nie wiem jaka firmę wybrać.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony