dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie cena 1 m2 parkietu

    Chcę położyć parkiet dębowy.Dostalam ofertę robozizna+materiał 130zł za 1m2.Czy to nie jest wygórowana cena??Klasa parkietu druga miejsce Lublin.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem ile robocizna, ale w Krakowie m.kw. parkietu 1 gatunku (dąb) to 90zł.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    W KOMFORCIE jest buk parzony w cenie 55 zł/m2.
    Klepka 22 mm/40/400.Chyyyyyyyyyyyyba go kupię.

  4. #4

    Domyślnie Re: cena 1 m2 parkietu

    Cytat Napisał Neo23
    Chcę położyć parkiet dębowy.Dostalam ofertę robozizna+materiał 130zł za 1m2.Czy to nie jest wygórowana cena??Klasa parkietu druga miejsce Lublin.
    zobacz w sklepie ile kosztuje taki parkiet i spytaj innych okolicznych fachowców o ceny ich usług (układanie, cyklina, lakierowanie x2). Dolicz jeszcze koszty chemii (kleje, lakiery)
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  5. #5

    Domyślnie

    Witam, w W-wie kupowałem dąb II klasa za 65 PLN, koszt ułożenia trzeba liczyć (z cykliną i lakierowaniem) ok 40 - 45 PLN razem ok 105 max 110 PLN. Trzeba jeszcze doliczyć listwy (3PLN obróbka za metr)+koszt listwy. Pozdrawiam i proponuję potargować.

  6. #6

    Domyślnie

    jeśli chodzi o listwy zapraszam na moją stronkę...
    REGULAMIN FORUM

  7. #7

    Domyślnie

    podciagam temat

    ile obecnie płacicie za położenie, lakierowanie?

    pozdrawiam gosia

  8. #8

    Domyślnie

    ja też się przyłączę do tematu. Ceny parkietów i desek podłogowych są zróżnicowane i zależą od wielu czynników takich jak np rodzaj drewna grubośc klepki, wymiary, gatunek itp. Chodzi mi konkretnie o samą robociznę(układanie parkietu + koszt lakierów). Załóżmy, że kupię parkiet dębowy za 80 zł/m2 to ile wyniesie mnie m2 podłogi po ułożeniu i polakierowaniu x3.
    wykańczam dom i siebie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał vini
    ile wyniesie mnie m2 podłogi po ułożeniu i polakierowaniu x3.
    Ostatnio pytałem w kilku firmach z okolic Warszawy i Lublina. Cena za układanie to średnio 50PLN/m2 i ok 50-55 PLN/m2 za chemię.

  10. #10

    Domyślnie

    no to załamka(( 80 złm2 parkietu a ponad 100 za ułożenie i lakierowanie!!!???? szok(??
    wykańczam dom i siebie

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Układalismy parkiety 1,5 roku temu - robocizna z chemią (parkiet krajowy) kosztowała nas 70zł/m2 brutto i to wtedy było taniutko w naszej okolicy (przeciętnie 90 zł/m2).
    Na gotowo z parkietem (jesion III klasa) wyszło nam 135 zł/m2.

  12. #12

    Domyślnie

    To wszystko jest bardzo tanio. Ja w ubiegłym roku (lato) za metr ułożenia parkietu jesion creme I klasa, Mat i robocizna zapłaciliśmy 220 zł. Teraz jest dużo taniej.

    Pozdr,

  13. #13

    Domyślnie

    Parkiet przemysłowy dąb klasa 1:
    materiał 65 zł/m2
    montaż i 3x lakier 90 zł/m2
    listwy przypodłogowe fornir dębowy z montażem 10 zł/mb
    ceny brutto, Łódź

  14. #14

    Domyślnie

    Adamie a możesz dać namiar na fachowców.
    Ja też z centrum


    pozdrawiam gosia

  15. #15

    Domyślnie

    Wczoraj rozliczyłem się z fachowcami za 100m2 parkietu. Całość wyniosła mnie 12800zł. Robocizna z chemią to koszt 83zł. Parkiet (mix I-II-III klasy) kupiłem po cenie 45zł od producenta w Wołominie. Klej do parkietu 5-10-15-20, lakier firmy Bona. Podłoga wyszła rewelacyjnie.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej 1964
    Wczoraj rozliczyłem się z fachowcami za 100m2 parkietu. Całość wyniosła mnie 12800zł. Robocizna z chemią to koszt 83zł. Parkiet (mix I-II-III klasy) kupiłem po cenie 45zł od producenta w Wołominie. Klej do parkietu 5-10-15-20, lakier firmy Bona. Podłoga wyszła rewelacyjnie.
    a jaki to parkiet , bo za 45 zł/ m2 to przy grubości 22 mm to przepraszam, ale chyba bym się bał(myślę o dębie). Może jakieś foto żeby można było ocenić robotę fachowca, bo ja chętnie wezmę takowego jak ma takie niskie ceny.
    Pozdrawiam
    Konrad

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar xmaxior
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam,

    Kilka lat upłyneło od ostatniego wpisu i ciekawy jestem jak sytuacja cenowa wygląda na dzień dzisiejszy (materiał + robocizna), zastanawiam się nad ułożeniem parkietu(materiał prawdopodobnie dąb) około 30 m2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony