dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 570
  1. #561

    Domyślnie

    Nie wszyscy uśpieni możne walczą ja mam za sobą instalację tynki wylewki i pierwszą warstwę ocieplenia robię konstrukcję do sufitu podwieszanego na dole

  2. #562

  3. #563
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Barb&Kaz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    14
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Garderoby

    Witam,
    My też budujemy Dogodnego. Ale dopiero zaczynamy. Mamy pytanie do tych bardziej "zaawansowanych". Jak wyglądają oryginalne garderoby? Czy nie są zbyt małe i niefunkcjonalne? A może lepiej z nich zrezygnować? Czy sypialnie z garderobami nie są zbyt małe? Czy w łazience zmieści się wanna, jeśli nie podniosę ścianki kolankowej ? Można prosić o jakieś fotki. Przejrzałam wątek, ale większość robi na poddaszu dość istotne zmiany w porównaniu do oryginalnego projektu, więc b.proszę o odpowiedź

  4. #564
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    my zrezygnowaliśmy z oryginalnych garderób. Mamy 2 garderoby , jedna na dole przy gabinecie (będzie tam nasza sypialnia), a na piętrze z jednego pokoju zrobiona jest garderoba i pralnia (pokój przy tarasie).
    My podnosiliśmy ściankę kolankową o 2 pustaki i w górnej łazience mamy:
    1) wanna asymetryczna 150x100 (pod zadaszeniem odsunięta 0,5 metra od ściany), obok 100cm umywalka, po przeciwnej stronie bidet i wc, a na ścianie przy wejściu prysznic 120x80.

  5. #565
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Barb&Kaz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    14
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania klepka Zobacz post
    my zrezygnowaliśmy z oryginalnych garderób. Mamy 2 garderoby , jedna na dole przy gabinecie (będzie tam nasza sypialnia), a na piętrze z jednego pokoju zrobiona jest garderoba i pralnia (pokój przy tarasie).
    My podnosiliśmy ściankę kolankową o 2 pustaki i w górnej łazience mamy:
    1) wanna asymetryczna 150x100 (pod zadaszeniem odsunięta 0,5 metra od ściany), obok 100cm umywalka, po przeciwnej stronie bidet i wc, a na ścianie przy wejściu prysznic 120x80.
    Dzięki za odpowiedź. Nadal dumam nad garderobami wg oryginału. Jakieś takie małe się wydają

  6. #566
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barb&Kaz Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź. Nadal dumam nad garderobami wg oryginału. Jakieś takie małe się wydają
    scianki działowe na garderoby oryginalne zawsze można wstawić później, choćby kartonowo-gipsowe. Pokoje bez garderoby są bardzo ustawne - ładne kwadraty.

  7. #567

    Domyślnie

    my tez zrezygnowalismy z gardoroby, a lazienke powiekszylismy nieco, mamy w rogu wielka wanne, 2 umywalki, co sobie bardzo chwale, bidet, wc i fajna szafe wnekowa, scianki nie podnosilismy, bo dom jest naprawde duzy i jego piekno tkwi wlasnie w tym dachu

  8. #568
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anna605

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    11
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Apel do wszystkich dogodniaków!
    Proszę dzielcie się nadal informacjami o swoich domach, nawet ci co już dawno się wybudowali.
    Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć żadnego wątku z budową tego domu, a miło by było z kimś o tym pogadać.
    Ja jestem dopiero na starcie i potrzebuję was Dogodni!

  9. #569
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wampir221

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-936
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich w przyszłości będę przymierzał do budowy tego domu i chciałbym prosić czy ktoś mógł by mi podać jak jest koszt budowy tego domu do takiego stanu + ewentualnie wykończenie w środku mile widziany foty [email protected]
    http://images45.fotosik.pl/185/6acc90aed46c2758med.jpg
    z góry dziękuje za odpowiedzi.

  10. #570
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    betti_spagheti

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-177
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Dogodnych, zdecydowaliśmy się na ten projekt mimo, że jest trochę stary, ale najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom, chcemy wprowadzić trochę przeróbek, czy mogę prosić o zdjęcia z wnętrz ? Chcemy zrobić większą kuchnię, większą łazienkę u góry - z pokoju na piętrze zrobić garderobę z pralnią i suszarnią i myślimy nad podwyższeniem poddasza. Budujemy się pod Gdańskiem, z góry bardzo dziękuje za wskazówki oraz fotki, pozdrawiam mój email:[email protected]

Strona 29 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony