dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie Firma AKPO - co sądzicie o tych okapach?

    Szukam aktualnie okapu do swojej kuchni i wpadają mi wszędzie w oczy właśnie okapy AKPO - czy ktoś wie, co to jest, jak to się sprawdza w użytkowaniu, czy to jest coś warte?
    Z góry dzięki za wszystkie opinie

  2. #2

    Domyślnie

    Jak byłem na etapie zakupu okapu to firma Akpo też była brana pod uwagę (model wk-6 FENIKS). To jest polska firma, więc jest automatycznie obecna w naszym kraju i posada sieć serwisową (a ja na to zwracałem uwagę). Cenowo są te okapy dość atrakcyjne, może dlatego że są mniej popularne, ale wstępnie nie miałem zastrzeżeń. Co jest też ważne to i firma Akpo i firma Globalo posiadają wąską specjalizację produkcji, a nie jak np. Mastercook, bo też ma okapy i ciekaw jestem kto je dla niej robi.

    Jednak wybór padł w końcu na okap firmy Globalo model NOMINA 90.1 MAX ma lepsze parametry oraz ma cieńszy front co wizualnie się nam bardziej podobało. Okap Globalo był droższy od okapu Akpo, ale myślę że warto było.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    Ktoś jeszcze słyszał cokolwiek o tych okapach??

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasik1980

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Moja uwagę przykuły okapy Berdsen. Skusił mnie stosunek ceny do parametrów technicznych, jak i wykończenia. Mam go od 7 miesięcy i naprawdę nie ma na co narzekać. Okap pracuje cichutko, a wykonanie naprawde super. Polecam.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam okap od pół roku - nie mam niestety porównania z innymi firmami.
    cenowo był dość atrakcyjny. Niestety przy montowaniu mój mąż trochę go przeklinał. Mam wrażenie niestety ze przy wiekszych prędkościach jest dość głosny.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam może ktoś posiada okap Okap do zabudowy Akpo WK - 6 Neva glass? szukam opini

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    yaro86

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Moja narzeczona kupiła Akpo WK-9 Kastos 60...

    Jeśli chodzi o mnie... Rewelacyjny design Poziom hałasu mógł by być mniejszy ale dla mnie najważniejszy był wygląd który wpasował się we wnętrze kuchni
    Reklama na FM jest płatna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony