Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
No i mamy reklamę Firmy Oleomac i Victus z silnikami Emak produkcji Chińskiej a przy okazji sikamy na silniki B&S,tak solidnie jak piszesz wykonane to one nie są,słabe wózki,piasty noża aluminiowe co przy kontakcie z czymś twardszym są do wymiany(nieraz po trzy cztery w sezonie),słabe mocowanie rączek,plastikowe dżwignie gazu i napędu i nie są to moje opinie tylko tych co nimi koszą i Emak jest jeszcze importerem sprzętu z Chin,nic do tej Firmy nie mam ale szlak mnie trafia jak ktoś pisze ohy i ahy mimo że tak nie jest
Popieram Twój wpis kolego. Dziwi mnie fakt, że wielu ludzi tak uwielbia rzeźbić w g...nie. Wymyślają jakieś firmy z kosmosu, tylko nie wiadomo po co. Ja kilkanaście lat temu wyszedłem z założenia, żeby kupić raz i mieć spokój na lata. Pojechałem do salonu Husqvarny, kupiłem piłę oraz wykaszarkę i do dziś dnia cieszę się bezawaryjnie działającym sprzętem. W myśl zasady "albo tanio, albo dobrze". Wybrałem to drugie, bo tanio i dobrze nie idzie w parze. Faktem jest, że dziś nawet dobre firmy poszły do chińczyków żeby było taniej, dzisiejsze kosiarki Husq czy Stihl to nie to samo co kiedyś, jednak jakość nie spadła aż tak nisko, żeby porównywać ich produkty z firmami "no name". Pozdrawiam.