dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Unhappy Załamanie, projekt cięzki do ustawienia...

    Witajcie. Planowałem ostatnio ze zrobie projekt łazienki a gdy uzbieram pieniądze to ją wyremontuje. Przechodząc do rzeczy: Moja łazienka jest malutka i ciezko jest w niej w ogóle coś zrobić. Chce aby znalazł się w niej prysznic ale umieszczenie okna w niej jest nawiekszym skandalem... Pomógł by ktoś?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture.jpg
Wyświetleń:	173
Rozmiar:	14,7 KB
ID:	360291  
    Ostatnio edytowane przez kampelek ; 07-07-2016 o 18:13 Powód: zmiana rozdzielczosci projektu

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jeśli nieobce ci nieszablonowe myślenie, to zrób wygodny prysznic pod oknem i zasłaniaj okno na czas kąpieli zasłonką prysznicową.



    Albo nieco droższe rozwiązanie - specjalna, dodatkowa szyba w oknie:




    możesz tez pomyśleć o zwężeniu drzwi do 70 cm i zrobieniu prysznica o szerokości 70 cm.

    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-07-2016 o 18:52

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    i jeszcze jedna opcja - prysznic przy oknie, ale z zostawionym wąskim przejściem do okna:

  4. #4

    Domyślnie

    prysznic pod oknem nie jest skandalem popatrz np u naszej forumowej Doriko - ma sliczną łazienkę: http://forum.muratordom.pl/showthrea...-mojemu/page57

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bracianka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    708

    Domyślnie

    Rozumiem Twój problem Ja walczyłam z mężem o likwidację okna, ale się nie dał... Ty masz tyle lepiej, że jednak masz do dyspozycji 3 metry - u mnie jest 180 cm...

    Proszę, moim zdaniem najprościej będzie zrobić to, co zaproponowała Elfir - zmniejszyć drzwi i zrobić kabinę o szerokości 70 cm. 70x100 znajdziesz już bez problemu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	18,1 KB
ID:	360306
    MTM Styl - Zięba, leciutko powiększony. Podłogówka po całości, grzana gazem, ocieplenie 20cm zwykłego styropianu, na dachu 30cm wełny, okna trzyszybowe, WM z rekuperatorem, planowany gwc. Praca wre i końca nie widać...

  6. #6

    Domyślnie

    Powiem ze chyba bardziej tanszym rozwiazaniem bedzie skrocenie drzwi, tylko w jaki sposob to zrobic? Jest w nich szybka w paski, raz deska raz szklo i ile by to wynioslo?

  7. #7

    Domyślnie

    Albo nie. Kupie nowe węższe drzwi. Sam jakos nie wpadlem na to zeby prysznic dac przy drzwiach.. Bardzo wam dziekuje

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    od kiedy zwężenie ściany i dokupienie nowych drzwi jest tańszym rozwiązaniem od powieszenia zasłonki?

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    a ja bym rozwazyl inne rozwiazanie.
    Umywalkę zaraz przy wejsciu, potem, na srodku ściany prysznic typu walk-in, o wymiarach powiedzmy 90x90 i tylko szybach bocznych (tylko szyby prostpopadłę do sciany, bez drzwi), a od strony okna kibelek.

  10. #10

    Domyślnie

    Elfir, powieszenie zaslonki nie ale chodzi mi wylacznie o to ze prysznic na wymiar jest drogi kilkakrotnie niz taki np. 80x80 z castoramy. Fajnie bylo by miec prysznic na calej scianie ale bardzo zainspirowalo mnie 3 zdjecie ktore wyslales. Napewno kupie wezsze drzwi. Nie chce sie z tym bawic

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ale jaki prysznic na wymiar?
    Prysznic murowany.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony