dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Naprawa membrany od wewnątrz

    Witam serdecznie!
    Tynkarze poharatali mi membranę na wysokości ściany kolankowej, akurat na zakładce. Czy mogę naprawić ją w ten sposób, ze dodam drugą warstwę membrany "od wewnątrz", doklejając taśmą dwustronną do dolnej zakładki membrany i na listewkach mocując bokami do krokwi? Czy pogorszy to paro przepuszczalność w tym miejscu kiedy ułożę wełnę Knaufa na całą wysokość krokwi?
    Tynkarze zobowiązali się poprawić membranę, ale jak przyjechali mając w ręku nożyk i taśmę tkaninową to wywaliłem ich z poddasza.
    Z góry dziękuję za wskazówki.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję! Do naprawy dziur, a jest ich kilkanaście będzie super. Tyle, że jeden z tynkarzy postanowił zdrapać z membrany resztki tynku (bo pochlapali) i pozadzierał ją na szerokość ok. 30 cm w dwóch pomieszczeniach. 6 cm taśmy będzie za mało i stąd mój pomysł naprawy z drugą warstwą membrany od wewnątrz (pas i szerokości 1m wstawiany między krokwie) . Tyle, że nie wiem czy tak można zrobić by nie pogorszyć paro przepuszczalności.

  4. #4

    Domyślnie

    najpierw zaklej same dziury a póxniej doklej kawałki membran. jakbyś dał rade to najlepiej od zewnatrz, jak masz dachówkę, to nie będzie problem, jak masz blachę to raczej nie da rady, ale poczekaj jeszcze na wypowiedzi dekarzy. Jest ich tu trochę.


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony