dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 132 z 145
Pokaż wyniki od 2.621 do 2.640 z 2886
  1. #2621

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was może ma płytki Galeon beż z Ceramiki Nowa Gala? Dla mnie kolor i struktura idealne, do tego rektyfikowane i cena bardzo przyzwoita.

  2. #2622

    Domyślnie

    Szukam płytek Marazzi do obejrzenia na żywo w Poznaniu. Ktoś coś wie?

  3. #2623
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał Khag Zobacz post
    Szukam płytek Marazzi do obejrzenia na żywo w Poznaniu. Ktoś coś wie?
    GIANT w jednym i drugim sklepie są

  4. #2624
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    piotri

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Khag Zobacz post
    Szukam płytek Marazzi do obejrzenia na żywo w Poznaniu. Ktoś coś wie?
    Cermag na Głogowskiej. Przynajmniej jak kupowałem z 1,5 roku temu to były.
    Projekt Ciepły z pracowni Domek. 115m2 pow użytkowej. Sciany styropian: 17cm 031, dach: 15+18 wełny( 035+038 ). podłoga 13cm EPS100 038. Okna trzyszybowe. Rekuperator Brink Excellent. Gaz GZ50: Junkers Cerasmart ZSB16-1A z pogodówką. Całość podłogówka.

  5. #2625

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoz86 Zobacz post
    Piękne jaki wymiar ma ta płytka?
    40x9,8cm
    W netowej Dekordii są w rewelacyjnej cenie i po 2 miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolona z wyboru.

  6. #2626

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gość1984 Zobacz post
    Witam.
    Podłączę się do tematu ponieważ przymierzamy się aktualnie do wyboru podłogi w naszym mieszkaniu i mamy kilka wątpliwości i myślę że z wasza pomocą znajdziemy jakieś dobre rozwiązanie. Salon mamy obecnie połączony z kuchnią i w pewnym stopniu z przedpokojem. Powierzchnia samego salonu i kuchni to 30m2 dodakowo w połączeniu z przedpokojem wychodzi około 40m2. Bardzo podoba nam się pomysł jednolitej podłogi w tych pomieszczeniach. Problem polega na tym że w przedpokoju i w kuchni nie wyobrażamy sobie innej podłogi jak tylko płytki ze względu na łatwość utrzymania czystości i sam charakter pomieszczeń, natomist w salonie nie możemy przekonać sie do tego aby położyc w nim płytki zważywszy na to że nie ma tak ogrzewania podłogowego i takiej możliwości nie mamy aby było a lubimy chodzić boso i boimy sie że podłoga będzie zimna, dlatego też by zachować koncepcję jednolitej podłogi w tych 3 pomieszczeniach myślimy żeby w salonie położyć panele podłogowe a w kuchni i przedpokoju płytki drewnopodobne, które bardzo się nam podobają. Z racji iż łatwiejszy jest dostęp do paneli podłogowych oraz, że różnorodność ich kolorów jest wieksza planujemy wybrać płytki drewnopodobne, a do nich dobrać pasujące kolorystyką panele.
    Kolory podłóg które nam się podobają to raczej ciepłe ciemniejsze odcienie jednak też nie za ciemne. Np orzech amerykański niektórych producentów paneli i podłóg drewnianych widoczyn na zdjeciach poniżej.
    Chcielibyśmy uzyskać podłogę mniej więcej w takich kolorach.















    Podobają się nam również niektóre odcienie Merbau ale często są już za ciepłe u niektórych producentów oraz niektóre odmiany koloru Dębu ciemniejszego oczywiście

    Teraz prośba do was o pomoc czy może ktoś z was kojaży jakąś firme która produkuje płytki w takich lub podobnych kolorach.
    Z tego co się zdążylismy zorientować najbliższe niektórych kolorów w tym przypadku pierwszych pozycji czyli orzecha amerykańskiego są paradyż hasel ochra oraz woodentic ochra lub brown choć oczywiście nie do końca to jest to.
    Bylibyśmy wdzięczni za pomoc. Konieczne pewnie będzie zakupienie pojedynczych sztuk, bieganie i dopasowywanie paneli...
    A może przekonacie nas do całej podłogi w płytkach? Choć to raz droższe rozwiązanie, dwa zimna podłoga bo bez ogrzewania no i trzy bardziej niebezpieczna dla małych dzieci biegających po salonie.
    Z góry dziekujemy za pomoc
    Pozdrawiamy
    Ponawiam swojego posta może jednak ktoś będzie w stanie nam doradzić coś ? Może zna konkretny model który by nam podpasował?

  7. #2627

    Domyślnie

    Witajcie,
    Przeczytałam ostatnie 50 stron wątku i niestety nie znalazłam nic konkretnego na temat płytek Serenissima Living w kolorze amber i beige. Może ktoś ma jakaś wiedzę w tym temacie ? Może ktoś z Was mógłby zaprezentować jak wyglądają po ułożeniu? Cena nie zabija i jestem nimi zainteresowana tylko brakuje mi tej malutkiej kropki nad i. żeby na 100% się zdecydować.

  8. #2628
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Oto moje siena marrone ze stargresu



    Fuga mapei piasek wulkaniczny 149

  9. #2629

    Domyślnie

    Witam.
    Prawdopodobnie zdecydujemy się na płytki Paradyż Hasel Ochra i położymy je po całości w kuchni salonie i przedpokoju, niestety bez ogrzewania podłogowego. Mamy tylko nadzieje że podłoga nie będzie za zimna. Bardzo się nam spodobała ta podłoga szczególnie na zdjęciach z blogu "moja budowa " szczególnie na zdjęciach tu http://www.poludniowapomorskie.mojabudowa.pl/?id=155851
    i tu http://www.poludniowapomorskie.mojabudowa.pl/?id=150196.
    Mamy pytanko czy kupując np karton płytek Parayż Hasel Ochra w środku są już takie różne odcienie? Czy żeby uzyskać taki efekt trzeba jakieś inne odcienie kupować? Wygląda to ekstra i taki efekt chcielibyśmy uzyskać u siebie
    Drugie pytanko jak z łódkowaniem tych płytek? Czy można się przed tym jakoś uchronić ? Zamierzamy kupić płytki w internecie ze względu na dużo korzystniejszą cenę ale boimy się że będą to jakieś zleżałe na magazynie partie a im dłużej leżą przygniecione innymi ciężkimi paletami to wyginają się bardziej. Czy te odchylenia są jakieś duże?
    Pytanie do użytkowników Hasel Ochra jak z użytkowaniem, utrzymaniem w czystości oraz jak z tym łódkowaniem? Mocno widoczne? odczuwalne ? Jak położone 1/4 czy 1/3 przesunięcia?

    Pozdrawiamy serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez Gość1984 ; 26-10-2016 o 10:27

  10. #2630

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Oto moje siena marrone ze stargresu



    Fuga mapei piasek wulkaniczny 149
    świetnie wyszło. Mogę poznać przybliżone wymiary łazienki i szerokość szklanej ścianki prysznicowej ?

    dzięki

  11. #2631

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gość1984 Zobacz post
    Witam.
    Prawdopodobnie zdecydujemy się na płytki Paradyż Hasel Ochra i położymy je po całości w kuchni salonie i przedpokoju, niestety bez ogrzewania podłogowego. Mamy tylko nadzieje że podłoga nie będzie za zimna. Bardzo się nam spodobała ta podłoga szczególnie na zdjęciach z blogu "moja budowa " szczególnie na zdjęciach tu http://www.poludniowapomorskie.mojabudowa.pl/?id=155851
    i tu http://www.poludniowapomorskie.mojabudowa.pl/?id=150196.
    Mamy pytanko czy kupując np karton płytek Parayż Hasel Ochra w środku są już takie różne odcienie? Czy żeby uzyskać taki efekt trzeba jakieś inne odcienie kupować? Wygląda to ekstra i taki efekt chcielibyśmy uzyskać u siebie
    Drugie pytanko jak z łódkowaniem tych płytek? Czy można się przed tym jakoś uchronić ? Zamierzamy kupić płytki w internecie ze względu na dużo korzystniejszą cenę ale boimy się że będą to jakieś zleżałe na magazynie partie a im dłużej leżą przygniecione innymi ciężkimi paletami to wyginają się bardziej. Czy te odchylenia są jakieś duże?
    Pytanie do użytkowników Hasel Ochra jak z użytkowaniem, utrzymaniem w czystości oraz jak z tym łódkowaniem? Mocno widoczne? odczuwalne ? Jak położone 1/4 czy 1/3 przesunięcia?

    Pozdrawiamy serdecznie.
    ja też się zainspirowałam blogiem południowopomorskie. Mam je położone w górnej łazience. Jeżeli chodzi o ogrzewanie to jest znaczna różnica. Ja sobie nie wyobrażam płytek bez ogrzewania podłogowego. Sama mam cały dół położony w płytkach drewnopodobnych (marazzi trawverkway larice - gdzieś tu na tym wątku są zdjęcia). A jeżeli chodzi o Hasel - to tak kupowałam w drugim gatunku (znaczna różnica cenowa) - kolor różny. Raz w paczce były 3 ciemniejsze a raz 3 jaśniejsze. Jeżeli chodzi o łódki to są ale niewielkie. na podłodze praktycznie niewidoczne.

  12. #2632

    Domyślnie

    Prawda Blog południowo pomorskie bardzo wpłynął na nas odnośnie tej podłogi Hasel Ochra. Jeżeli wyglądała by ona u nas tak samo jak na zdjęciach na tym blogu to bylibyśmy zachwyceni. My mamy 40 metrów do położenia więc pewnie bralibyśmy I gatunek płytek. Boimy się tylko tego łódkowania ale jak mówisz ze na podłodze jest mało wyczuwalne to może nie warto się bać Położymy je z 1/4 przesunięcia i będzie ekstra. Zależy nam tylko żeby uzyskać taki świetny efekt cieniowanej podłogi jak właśnie na blogu. Mamy nadzieje że we wszystkich paczkach są właśnie takie cieniowane płytki
    Odnośnie ogrzewania podłogowego to niestety nie mamy porównania gdyż w mieszkaniach naszych rodziców zawsze w przedpokoju , kuchni i łazience była terakota i nigdy nie było ogrzewania podłogowego i bez problemu można było bosą stopą po tym chodzić Zastanawiamy się nad ogrzewaniem w podłodze ale nie do grzania pomieszczeń, bo mamy zwykłe miejskie CO, a jedynie do zlikwidowania uczucia lodowatej podłogi. Jeżeli podłoga byłaby w odczuciu taka jak podłoga drewniana czy chociaż panele podłogowe bez ogrzewania podłogowego to będziemy bardzo zadowoleni. W internecie i tu na forum zdania co do konieczności ogrzewania podłogowego do podłóg z terakotą, są mocno podzielone Puki co wszyscy znajomi nas straszą zimną podłogą a my możemy opierać się tylko na dawnych doświadczeniach

  13. #2633
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zulka88

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-425
    Posty
    36

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1220_1.jpg
Wyświetleń:	246
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	374251 Gość1984 jak jeszcze nie wybralas płytek to może takie by były w twoim kolorze, bo właśnie przyszła mi zamówiona próbka, są ta włoskie płytki castor castelvetro
    Ostatnio edytowane przez zulka88 ; 25-11-2016 o 23:28

  14. #2634

    Domyślnie

    zulka88 dziękuje bardzo za zdjęcie. Płytka super. Fantastycznie wygląda tekstura. Jak lita "decha" My zdecydowaliśmy się już na płytki Hasel Ochra Paradyża. Jeśli uzyskamy efekt o którym pisałem wyżej ( tak jak pokazano na blogu południowopomorskie ) to będziemy zachwyceni

  15. #2635
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Oto moje siena marrone ze stargresu



    Fuga mapei piasek wulkaniczny 149
    sierra marone fajnie wygladają w żółtym świetle, a w dziennym to dramat - dlatego oddałem

  16. #2636
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Aż poszłam obejrzeć i jakoś nie widzę różnicy w wyglądzie przy świetle naturalnym czy sztucznym.

  17. #2637
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    u nas w salonie będzie Baima z Paradyża w odcieniu ciemniejszym

    Pozdrav
    Nasze cudo: 120 m2 + garaż 35 m2, Poroterm 24 cm + 20 cm styropian grafit LAMBDA MAX fasada. Dach: Strop: 20 cm wełny λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 5 cm wełny λ 0,035. Po skosach 14 cm wełny między krokwiami λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 10 cm wełny λ 0,035. Na płycie 22 cm EPS 035 anhydryt Posadzka piętra 10 cm EPS +anhydryt, AirPack 300V
    Armatura - VALVEX,
    AGD - Bosch
    Podłogówka po całości

  18. #2638
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Czy ma ktoś może płytki Flaviker Dakota Avana ?






    mają być na wszystkich podłogach, łącznie z łazienkami, poza sypialniami. Wymiary 120x20

  19. #2639
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    jednak za ciemne te avana (przepraszam za jakość fotki) -
    avana pod oknem, naturale z tyłu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cid__external_images_media_4651$IMAG0291.jpg
Wyświetleń:	356
Rozmiar:	61,6 KB
ID:	375222



    i będą chyba flaviker dakota naturale :


  20. #2640
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Janusz_30

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    okolice Tuchowa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    Szukam opinii na temat płytek drewnopodobnych Barrique TRONCAIS MIELE. Jak jest z ich jakością i łódkowatością? Byliśmy wraz z żoną ostatnio w salonie w Tarnowie i sprzedawca poleciał akurat te płytki. Cena również atrakcyjna 80zł/m2 w Igat. Żonie bardzo się spodobała faktura tych płytek.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161231_115131[1].jpg
Wyświetleń:	507
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	377362   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161231_124018[1].jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	377363  
    Ostatnio edytowane przez Janusz_30 ; 02-01-2017 o 13:29

Strona 132 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony