dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 123 z 267
Pokaż wyniki od 2.441 do 2.460 z 5336
  1. #2441
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.059

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, szkoda tylko że nie wszyscy są jednak traktowani jednakowo. Nie usprawiedliwiam Arturo, bo uważam że znacznie przegina, ale inni przeginają podobnie i nic podobnego ich nie spotyka. Trzeba zapytać po raz kolejny, skąd ta wybiórczość?
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  2. #2442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.129

    Domyślnie

    W przypadku Arturo to notoryczne łamanie regulaminu i okazywanie braku szacunku Forum. Czasem toleruję nowe nicki zakładane przez zbanowanych o ile służą one wyjaśnieniu sytuacji. Tak też było rok temu z Arturo. W tej chwili jego nowe wcielenia są tylko chęcią jawnej demonstracji hasła "i co mi zrobicie". I z tego powodu uważam, że jego czas w tym miejscu definitywnie minął. Zwroty na które sobie pozwolił wyżej to ban na co najwyżej dwa tygodnie (no może jako recydywiście dałbym miesiąc).
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 17-12-2016 o 11:57 Powód: błąd
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #2443
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W przypadku Arturo to notoryczne łamanie regulaminu i okazywanie braku szacunku Forum. Czasem toleruję nowe nicki zakładane przez zbanowanych o ile służą one wyjaśnieniu sytuacji. Tak też było rok temu z Arturo. W tej chwili jego nowe wcielenia są tylko chęcią jawnej demonstracji hasła "i co mi zrobicie". I z tego powodu uważam, że jego czas w tym miejscu definitywnie minął. Zwroty na które sobie pozwolił wyżej to ban na co najwyżej dwa tygodnie (no może jako recydywiście dałbym miesiąc).
    Ostatni ban był za "posty nie w tamacie" jednak były to posty w temacie z tym,że były bardzo nie wygodne dla występujących tam cichociemnych sprzedawców kotłów na pellet czyli Pulawiaka i kroitza i to oni sie poskarzyli że nie mogą przeze mnie naciągnąć kolejnej nie swiadomej owieczki.
    Czy "moderator" myślał i czytał temat czy bezmyslnie przykłada się do oglupiania ludzi ?
    Zatem jak nazwać takiego "moderatora" ?

  4. #2444
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cóż ów "ślepy" moderator na to ? :
    Cytat Napisał Kroitz Zobacz post
    Bartez 1982 wpadnij do mnie salonu do Sopotu zobaczyć peleciaki i różnice między nimi.
    Cytat Napisał Puławiak Zobacz post
    Kurde jesteś z Gdańska to jedz do Krzyżyka zobacz sobie ......
    Bezmyślnie przykłada rękę do ogłupiania inwestorów przez tego typu cichociemnych sprzedawców i knebluje na ich wyraźne życzenie usta osobom próbującym wyjaśniać zagadnienia ?To jest cytat z tego "wrażliwego" tematu...Czy takiemu "ślepemu" moderatorowi należy się szacunek i za co ?
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Bezmózgie moderatory mają może w czaszce serce a nie portfel.
    To do czego dopuścił moderator jak pokazałem powyżej śmiem watpić w to co napisałeś...Czemu zatem tacy naciągacze są tolerowani przez "tych" moderatorów ???A może finlandia ręka rękę myje ??? Ty też coś sprzedajesz prawda ?
    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    To że masz sporo racji nie daje ci prawa do gnebienie innych tylko dla tego że myślą inaczej. Oni mają do tego prawo.
    Jako Moderator nie pochyliłeś się nad tą sprawą o co chodziło i za co był ten ban ostatni co źle świadczy o Tobie również...Gnębienie jak to okresliłeś dotyczy wyjaśnianiu inwestorom w czym rzecz i że stają się potencjalnymi owcami do strzyżenia przez w/w sprzedawców czegokolwiek a to boli tych,którzy z takich zielonych inwestorów mają kase i stąd skarżenie.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 17-12-2016 o 14:33

  5. #2445
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar APZ
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.255
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Panowie zadajcie sobie trud i pomyślcie co było przyczyną frustracji tego gościa.
    Fakt za słownictwo ban.
    Ale co z poprzednim?
    Wytłumaczenie się należy.
    Co z płatnym i profilami?

  6. #2446
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Co prawda to nie ja dałem bana ale całkowicie się z tą decyzja zgadzam.
    Chcesz naprawiać świat, ale robisz, to w formie niedopuszczalnej. To że masz sporo racji nie daje ci prawa do gnębienie innych tylko dla tego że myślą inaczej. Oni mają do tego prawo.
    Witam.

    Jakież to cudowne i prawdziwe wprost niemożliwe i niemieszczące w kanonach uczciwie przyznawanych banów. Jeśli byłbyś tak miły , a wiem ,że potrafisz ,powiedz proszę gdy uznałeś ,że ktoś zasłużył na bana ,oprócz tego ,że z automatu zapisuje się za co i data jego zdjęcia.Czy widnieje tam twój nick informujący banowanego ,że to właśnie ty mu go dałeś.

  7. #2447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.129

    Domyślnie

    Niktspecjalny, chyba za daleko posunąłeś się w swoich domysłach rzucając fałszywe podejrzenia.

    Z mojej strony ban dla Arturo jest zawsze na kolejne nicki, bo nie ma zgody na takie lekceważenie Forum.
    Z punktu widzenia wolności wypowiedzi - nie widzę większego problemu, by czasem posty odbiegały od głównego wątku (to już wyraził Autorus), ale brak kultury, agresja i ataki słowne, obrażanie innych - to są zapewne prawdziwe przyczyny, dla których jest użyty powód "posty nie w temacie" i to wraca notorycznie. Także - jeśli pozostali uczestnicy forum tak uznają to nie zawaham się przed całkowitym banem.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #2448
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    ale brak kultury, agresja i ataki słowne, obrażanie innych - to są zapewne prawdziwe przyczyny, dla których jest użyty powód "posty nie w temacie" i to wraca notorycznie. Także - jeśli pozostali uczestnicy forum tak uznają to nie zawaham się przed całkowitym banem.
    Mylisz się,powód "posty nie w temacie" to chyba jednoznaczne było tym bardziej,że zaraz zniknęło kilka moich postów w temacie i na temat z tego wątku w którym główne role odgrywają sprzedawca kotłów na pellet i naganiacz i instalator tychże kotłów.Na ich "zlecenie" był ban...Zatem który Moderator przyjął i wykonał te "zlecenie" i za ile ?
    Cytat Napisał Puławiak Zobacz post
    Miało być o kotle typowo na pellet a już 3 strony jest typowa dyskusja z Forum muratora.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 17-12-2016 o 17:54

  9. #2449
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Zatem finladia zamiast oczerniac co Moderatorowi nie przystoi dowiedz się kto i za co.
    A sflustrowany Pulawiak po tym poście wydał takie "zlecenie".

  10. #2450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.129

    Domyślnie

    Może za tyle samo, ile Ty masz ze sprzedaży pomp..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #2451
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    I w dalszym ciągu jako MODERATOR nie odniosles się do postu kroitz,który EWIDENTNIE proponuje zielonemu inwestorowi wcisnąć swój produkt który sprzedaje.
    Jest to zgodne z Regulaminem ????

  12. #2452
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Przeczytałem swój post #1 w tym wątku i wychodzi, że niestety miałem wtedy rację.

  13. #2453
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Może za tyle samo, ile Ty masz ze sprzedaży pomp..
    Na takie CHAMSKIE stwierdzenie i oczernienie mnie inny Moderator powinien zareagowac i powinienes wylecieć z funkcji ..

  14. #2454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.129

    Domyślnie

    Czyli .. ? Tobie wolno (pomówienie parę postów wyżej), w Twoją stronę już nie?
    Wyluzuj, bo na prawdę zacznę uważać, że nie robisz tego tylko w imię przekonań.

    Arturo - dyskusja z kimkolwiek na forum jest kwestią wyboru. A ja nie lubię rozmawiać w takich okolicznościach, także nie oczekuj odpowiedzi w sprawach merytorycznych.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  15. #2455
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Może za tyle samo, ile Ty masz ze sprzedaży pomp..
    przypominam ze Arturo figurował w KRS spółki sprzedającej pompy ciepła wskutek nieporozumienia lub/i pomyłki. Ot, budzisz się i nagle okazuje się że jesteś prezesem. Nie wytykajmy koledze tego bo każdemu może się zdarzyć.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #2456
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    przypominam ze Arturo figurował w KRS spółki sprzedającej pompy ciepła wskutek nieporozumienia lub/i pomyłki. Ot, budzisz się i nagle okazuje się że jesteś prezesem
    Z tego co wiem i nie dawno sprawdzałem dalej tam figuruje pomimo,że Sąd Rejonowy w BB wydał wyrok,że od 10.2012 roku tam nie powinienem być bo złożyłem skuteczną rezygnację z funkcji.Zatem co to ma do tego ?coulingnon,Ty tak samo jak finlandia prowadzisz biznes "budowlany" czyli "forumowy" zatem ręka ręke myje tak jak powiedziałem ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 17-12-2016 o 20:24

  17. #2457
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar APZ
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.255
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wychodzi na to że to forum to jedno wielkie bagno. Każdy chce coś sprzedać włącznie z moderatorami. Są płatne profile kupcie je. A od innych wymagające, tego samego. Będzie czarno na białym kto czym handluje. To po pierwsze. Druga sprawa to dajcie aktywnym nawet Arturo do ataków na innych dlaczego bronicie sprzedawców kotłów na pellet?

  18. #2458
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Niktspecjalny, chyba za daleko posunąłeś się w swoich domysłach rzucając fałszywe podejrzenia.

    Z mojej strony ban dla Arturo jest zawsze na kolejne nicki, bo nie ma zgody na takie lekceważenie Forum.
    Z punktu widzenia wolności wypowiedzi - nie widzę większego problemu, by czasem posty odbiegały od głównego wątku (to już wyraził Autorus), ale brak kultury, agresja i ataki słowne, obrażanie innych - to są zapewne prawdziwe przyczyny, dla których jest użyty powód "posty nie w temacie" i to wraca notorycznie. Także - jeśli pozostali uczestnicy forum tak uznają to nie zawaham się przed całkowitym banem.

    Witam.

    Nick zmieniłeś ??? Jeśli nie to nie ciebie pytałem.Zawsze ci powiem jak np mnie zbudzisz o np 2.00......... bądź obiektywny . Jak widzisz nie jesteś . Nie czepiam się ciebie bo nadal czekam na jednego któremu dasz bana .Już to przerabialiśmy więc nie chce się powtarzać.

  19. #2459

    Domyślnie

    W omawianym temacie kolega Bartez1982 szukał informacji o cechach typowego kotła na pellet.

    Szukał bezskutecznie na innym forum:
    http://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/22638-typowy-kocio%C5%82-na-pellet/

    Nie uzyskał wielu, interesujących go informacji, i jak mniemam - stąd założył temat na FM.

    Kroitz udzielił mu takich, pokazując na czym polegają konstrukcje typowo pelletowe. Nie napisał wprost jaki ma kupić kocioł.
    Wywiązała się dyskusja, dołączył do niej Puławiak. Udzielili mu kolejnych wskazówek.

    I chwała im za to. Bo jak widać - proponuję przeczytać zalinkowany temat - nie jest o taką informację łatwo.
    To, że autor tematy jest z trójmiasta i Kroitz prowadzi tam firmę, to nie grzech. Zasugerował mu, że jak chce poznać różnice to niech przyjedzie i sam zobaczy. Ba, Puławiak również mu to zasugerował, choć sam prowadzi działalność zupełnie w innym miejscu,.

    Jeśli będziemy plenili takich ludzi jak ww. obaj userzy, to nikt nie dostanie rzetelnych informacji. A tego raczej byśmy nie chcieli, prawda?

    I żeby nie było mam w gdzieś (w sensie moich potrzeb) kotły na pellet, grzeję prądem, a w drugim domu najprawdopodobniej PC PW. Ale szanuję i Puławiaka i Kroitza, za to, że są i udzielają masę interesujących informacji. Z resztą nie tylko oni. I nie jest dla mnie problemem brak płatnego profilu.

    Zarżnięcie to forum przyznając rację tylko jednej stronie i wyzbywając się całkowicie empatii.

    I moderatorzy mają rację. Tyle mojego.

  20. #2460
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    W omawianym temacie kolega Bartez1982 szukał informacji o cechach typowego kotła na pellet.

    Szukał bezskutecznie na innym forum:
    http://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/22638-typowy-kocio%C5%82-na-pellet/

    Nie uzyskał wielu, interesujących go informacji, i jak mniemam - stąd założył temat na FM.

    Kroitz udzielił mu takich, pokazując na czym polegają konstrukcje typowo pelletowe. Nie napisał wprost jaki ma kupić kocioł.
    Wywiązała się dyskusja, dołączył do niej Puławiak. Udzielili mu kolejnych wskazówek.

    I chwała im za to. Bo jak widać - proponuję przeczytać zalinkowany temat - nie jest o taką informację łatwo.
    To, że autor tematy jest z trójmiasta i Kroitz prowadzi tam firmę, to nie grzech. Zasugerował mu, że jak chce poznać różnice to niech przyjedzie i sam zobaczy. Ba, Puławiak również mu to zasugerował, choć sam prowadzi działalność zupełnie w innym miejscu,.

    Jeśli będziemy plenili takich ludzi jak ww. obaj userzy, to nikt nie dostanie rzetelnych informacji. A tego raczej byśmy nie chcieli, prawda?

    I żeby nie było mam w gdzieś (w sensie moich potrzeb) kotły na pellet, grzeję prądem, a w drugim domu najprawdopodobniej PC PW. Ale szanuję i Puławiaka i Kroitza, za to, że są i udzielają masę interesujących informacji. Z resztą nie tylko oni. I nie jest dla mnie problemem brak płatnego profilu.

    Zarżnięcie to forum przyznając rację tylko jednej stronie i wyzbywając się całkowicie empatii.

    I moderatorzy mają rację. Tyle mojego.
    Ale bartez ma dom który przy -20st.C będzie potrzebował max.6kW mocy grzewczej a w/w sprzedawcy oferowali mu kotly o mocach 14-18kW.
    Co to znaczy dla niego to próbowałem mu wyjaśnić.
    ProStas Ty też ostatnio propagujesz pellet do takich domów ?

Strona 123 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony