dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 143 z 267
Pokaż wyniki od 2.841 do 2.860 z 5336
  1. #2841
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar APZ
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.255
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    O mnie chodzi.
    Od czasu nowotworu zawalilem wszystko. Byl watek i w pewnym momencie zostal zablokowany gdyz tak jak teraz pojawiaja sie wpisy osob nie zwiazanych z tematem. Pozniej nastapila zmiana forum na niwa wersje i moj watek zniknal.
    Wychodzilem na prosta ale zalegloscu znow spowodowaly zawirowania. Zreszta jak ktos przrczyta od poczatku a nie pozniejszy sad kapturowy na moj temat. wyrobi sobie zdanie.
    To moja i tylko moja wina ale to co tam sie wypisuje na moj temat czasem podchodzi wrecz pod prokuratora.
    Mam nick jareko z ktorego wogole nie korzystam. Jesli sie odezwe to tylko w tamtym watku.
    Jestem tu dalej bo wiem ile glupot sie tu wypisuje i jak szkodzi zamiast doradzac w temacie okiennym.
    Ciesze sie ze moge z innymi podzielic sie wiedza i doradzic.
    Nie reklamuje siebie bo juz nie ma co reklamowac. Firma zostala pograzona i bedzie zamknieta.
    Powoli mam juz tego dosc i zbieram sie od kilku miesiecy z pozegnaniem sie z tym miejscem.
    Redakcja zbiera ciegi za moja osobe zupelnie niepotrzebnie bo winy w tym wszystkim nie ma zadnej.
    Nie tutaj miejsce na tłumaczenia, jest osobny wątek. Twoja wiedza jest ogromna, twoje odejście z forum będzie stratą. Za jedno Cię podziwiam, mógłbyś trzasnąć drzwiami jednak przyjmujesz to wszystko z godnością chcesz wyjść. Gdybyś miał silę to powinieneś powrócić do nicka jareko aby nie było że się ukrywasz.
    Pozdrawiam
    Dziennik Budowy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...t-indywidualny

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ogrzewana powierzchnia użytkowa 137,5 metrów kwadratowych
    Wskaźnik zapotrzebowania - ogrzewanie EAH: 44 kWh/(m2 * rok)
    Strop 30, ściany 30, podłoga 15cm
    Wentylacja nawiewno - wywiewna
    Kable.

  2. #2842
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Z uwagi na to ze nie raz wypowiada sie Pan na moj temat i to nie zawsze zgodnie z prawda jak i czesto insynuujac pewne sytuacje odpowiem.
    Faktycznie jesienia 2012 po operacji chemii i dwumiesiecznych naswietlaniach powrocilem do wykonywania zawodu choc nie powinienem. Do konca roku bylem bowiem na morfinie i narobilem glupot.
    Nie pisalem o tym bo g.... to pana i innych obchodzi.
    Nie pisalem takze o tym ze jak wiesc sie rozeszla ze jareko ma raka to wszystkie firmy z ktorymi wspolpracowalem wycofaly sie z kredytu kupieckiegp
    Nie pisalem o tym ze wplacane zaliczki byly przeksiegowane na rzecz tego kredytu.
    Bo to byl moj i tylko moj problem jak z tego wszystkiego wyjsc.
    Czesc osob splacam na tyle na ile moge a durne pytania o wakacje czy ferie daja tylko satysfakcje pytajacemu ze jeszcze bardziej gnoi czlowieka.
    Kilka osob majacych jak widac wiecej instynktu samozachowawczego polecilo mnie i w usludze trojstronnek na okna i montaz odzyskało juz swoje pieniadze.
    Czesc dogadala sie i faktycznie ze strata ale odzyskala pieniadze.
    Forum faktycznie wywindowalo moja firme ale tez ja pograzylo.
    A ze Panu i innym wydaje sie ze mam schowane w skarpecie miliony to nie moj problem.
    Na prosta bede wychodzil latami i mam tylko nadzieje ze za mojego zycia mi sie to uda
    EOT
    Rozumiem wszystko, choroba i inne perturbacje po drodze, ale dysponowanie zaliczkami w swim zakresie, powierzonymi w celu wpłaty na poczet okien do fabryki, to delikatnie mówiąc wyłudzenie. Wszyscy zainteresowani inwestorzy w odzyskaniu powierzonych w zaufaniu Panu pieniędzy o tym zostali poinformowani przez fabryki u których szukali informacji czy pomocy. Jeśli chodzi o "wakacje" to dobrze Pan wie kto był ich autorem, proszę o tym kimś wspomnieć bo nie wtajemniczony forumowicz gotów pomyśleć, że to ja takie farmazony wypisywałem.
    Wiem jedno, Pana podpis na umowie, czy też porozumieniu spłaty długu nie jest wart funta kłaków.
    Moda proszę o przeniesienie owych postów do odpowiedniego wątku bo na tych postach napewno się nie skończy.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #2843

    Domyślnie

    APZ
    Chetnie bym powrocil ale z drugiej strony kazda moja wypowiedz wywolywalaby lawine heitu.
    Nie wazna bylaby teresc. Juz teraz jak ostrzej wypowiedm sie o glupocie niektorych pojawia sie "sprawiedliwy" by przypomniec ze nie mam prawa sie wypowiadac. Juz bylo tak kilka razy.
    Poza tym jareko znow kojarzylby sie z pozyskiwaniem klientow przez FM
    Dopiero bylaby jatka i kazdy temat zasmiecany wycieczkami pod moim adresem.

  4. #2844

    Domyślnie

    Tak ku... trudno zrozumiec ze zamiast stawac na nogi by wywiazac sie z umow stoczylem sie po rowni pochylej ?
    Ze firma juz realnie nie istnieje po 30 dzialalnosci ?

  5. #2845
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar APZ
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.255
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    APZ
    Chetnie bym powrocil ale z drugiej strony kazda moja wypowiedz wywolywalaby lawine heitu.
    Nie wazna bylaby teresc. Juz teraz jak ostrzej wypowiedm sie o glupocie niektorych pojawia sie "sprawiedliwy" by przypomniec ze nie mam prawa sie wypowiadac. Juz bylo tak kilka razy.
    Poza tym jareko znow kojarzylby sie z pozyskiwaniem klientow przez FM
    Dopiero bylaby jatka i kazdy temat zasmiecany wycieczkami pod moim adresem.
    Masz rację, że byłoby trudno nawet bardzo trudno. Jednak to byłaby prawdziwa walka.

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Tak ku... trudno zrozumiec ze zamiast stawac na nogi by wywiazac sie z umow stoczylem sie po rowni pochylej ?
    Ze firma juz realnie nie istnieje po 30 dzialalnosci ?
    Zrozumieć to jedno, a pogodzić się z utratą 20-30 tysięcy to drugie. Ludzie pracują na to rok.
    Ile jest warte życie ludzkie?
    Trzeba wyjść wysoko poza orbitę aby zrozumieć drugą osobę
    Dziennik Budowy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...t-indywidualny

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ogrzewana powierzchnia użytkowa 137,5 metrów kwadratowych
    Wskaźnik zapotrzebowania - ogrzewanie EAH: 44 kWh/(m2 * rok)
    Strop 30, ściany 30, podłoga 15cm
    Wentylacja nawiewno - wywiewna
    Kable.

  6. #2846
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Ile razy Liwko był banowany? Z 10-15 razy? Regulaminowo nie było powodu, by Pana przywracać w prawach forumowicza. Ale zawsze to robiliśmy. A teraz każe Pan nam zmieniać nick osoby która od wielu lat używa neutralnego znaczeniowo nicka. Prosimy, niech Pan znajdzie wpisy Elfir, które są ofertą handlową. Wtedy będzie miał Pan argument, z którym trudno będzie dyskutować...
    Za co byłem banowany? Za złamanie regulaminu ( w większości niesłusznie przez anonimowych moderatorów). Więc skoro ode mnie moderatorzy wymagają przestrzegania regulaminu, to ja MAM PRAWO wymagać tego samego od nich.

    Paragraf 5, punkt 2.5 C niniejszego regulaminu mówi:

    Nicki (loginy)... związane z działalnością gospodarczą są niedozwolone i będą U SU WA NE!

    I nie palcie głupa, bo regulamin w tej sprawie wypowiada się jasno, a Elfir EWIDENTNIE go łamie. Chcecie porządku na tym forum, a sami wprowadzacie burdel.Jeszcze raz powtórzę. Albo wygwaizdkujcie nick Elfir jako niezgodny z regulaminem, albo zmieńcie regulamin i przywróćcie wygwiazdkowane nicki. Wtedy będzie sprawiedliwie.

  7. #2847
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...Paul tak tu nazwany mistrzem złotej patelni nie reklamuje swojej działalności.??? ...
    Dobre
    Pisząc ostatnie posty w tym temacie, miałem akurat na myśli inną osobę ("bumerang) ... ale "uderz w stół ..."
    Jaką to niby swoją "działalność" reklamuję na forum ?
    unde venis et quo tendis

  8. #2848
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Dobre
    Pisząc ostatnie posty w tym temacie, miałem akurat na myśli inną osobę ("bumerang) ... ale "uderz w stół ..."
    Jaką to niby swoją "działalność" reklamuję na forum ?
    Taki dobroduszny z książkami ..,a nie wiesz............pomyśl..

  9. #2849

    Domyślnie

    Ostatnio panuje tu tylko jeden temat a ja poruszę inny. Mam pytanie czy ktoś tu zajmuje się też moderowaniem tematów. Bo czasem co drugi dzień pojawia się taki sam temat albo bardzo podobny zamiast zrzucić go do innego tematu, wile osób zakłada takie same lub podobne.

  10. #2850

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Mam nick jareko z ktorego wogole nie korzystam. Jesli sie odezwe to tylko w tamtym watku.
    no ale to chyba niezgodne z regulaminem ??
    to tak tylko na marginesie...
    I znowu mamy do czynienia z sytuacją, że regulamin jedno, a życie drugie....
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  11. #2851
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Taki dobroduszny z książkami ..,a nie wiesz............pomyśl..
    Jakżesz mogłem o tym nie pamiętać
    Dzięki reklamie (nielegalnej, bez PP) na FM sprzedaję ich dziesiątki tysięcy
    Ròwnież dzięki tej reklamie, Forumowicze przyjeżdżają do mnie na kolacje

    ps - prowadzę jeszcze inną działalność na tym forum (choć ostatnio mało aktywnie) ... ostrzegam forumowiczów przed zatruciami pokarmowymi, niestrawnością a nawet zwykłą sraczką
    unde venis et quo tendis

  12. #2852
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    no cóż.. prawda jest taka że znamy się z Redaktorem z Muratora. Poznaliśmy się dawno temu temu w Wielkiej Brytanii:


    Na spotkaniu byli: ja, Grenngaz, Chef Paul i Elfir przebrana za faceta. Wtedy jeszcze się wstydziła swojej kobiecości.
    Od tamtej pory ja zrobiłem majątek na farbie a Paul wysyła za pobraniem puszkę sosu swojej produkcji do każdego nowo zarejestrowanego Forumowicza. To też wyjasnia częste bany dla Artura i Liwka. Najlepsi klienci jak do tej pory.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  13. #2853
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    no cóż.. prawda jest taka że znamy się z Redaktorem z Muratora. Poznaliśmy się dawno temu temu w Wielkiej Brytanii:


    Na spotkaniu byli: ja, Grenngaz, Chef Paul i Elfir przebrana za faceta. Wtedy jeszcze się wstydziła swojej kobiecości.
    Od tamtej pory ja zrobiłem majątek na farbie a Paul wysyła za pobraniem puszkę sosu swojej produkcji do każdego nowo zarejestrowanego Forumowicza. To też wyjasnia częste bany dla Artura i Liwka. Najlepsi klienci jak do tej pory.
    Ty to rżniesz głupa,udajesz głupa ,czy jesteś głupem.Naciągasz Redakcje na wielką kasę tak jak Paul i pozostali.Ślepy jesteś czy udajesz.Pozbądź się tej obłej otoczki i bądź sprawiedliwy.

  14. #2854
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    prawy i sprawiedliwy. Tylko i wyłącznie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #2855
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar APZ
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.255
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ile kosztują te pp?

  16. #2856
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ty to rżniesz głupa,udajesz głupa ,czy jesteś głupem.Naciągasz Redakcje na wielką kasę tak jak Paul i pozostali.Ślepy jesteś czy udajesz.Pozbądź się tej obłej otoczki i bądź sprawiedliwy.
    Z: całokształtu Twoich wypowiedzi wynika, że to co gotujesz może wpływać nie tylko na problemy gastryczne
    unde venis et quo tendis

  17. #2857
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Z: całokształtu Twoich wypowiedzi wynika, że to co gotujesz może wpływać nie tylko na problemy gastryczne
    Co w tym widzisz złego.Bez PP jesteś niepoprawny wbrew regulaminowi.Udajesz nierozumnego??? Taki charytatywny się zrobiłeś.fe nieelegancko Paweł.

  18. #2858

    Domyślnie

    Ale smaku narobiłaś Uwielbiam tatara

  19. #2859
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Co w tym widzisz złego.Bez PP jesteś niepoprawny wbrew regulaminowi.Udajesz nierozumnego??? Taki charytatywny się zrobiłeś.fe nieelegancko Paweł.

    Gdzie ta impreza? Już jadę
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  20. #2860
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...Bez PP jesteś niepoprawny wbrew regulaminowi...
    "niepoprawny wbrew regulaminowi" w znaczeniu ?

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ... Udajesz nierozumnego??? ...
    nic nie muszę udawać

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ... Taki charytatywny się zrobiłeś.fe nieelegancko ...
    masz coś przeciwko charytatywności ?
    unde venis et quo tendis

Strona 143 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony