Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
no ale to chyba niezgodne z regulaminem ??
to tak tylko na marginesie...
I znowu mamy do czynienia z sytuacją, że regulamin jedno, a życie drugie....
Parę tygodni temu napisałem o m.in takich wyjątkach. A co będzie jeśli ktoś "totalnie" zgubi hasło, zechce założyć firmę lub odwrotnie - porzuci swoją pracę i zostanie prawdziwym budującym i uruchomi "nowe życie" lub tym podobne. Czy mamy zabronić takiej osobie zabronić logowania się na forum?

Przepisy są po to by je interpretować. Prawo czy też regulamin można stosować sztywno (wtedy każdy zapłaci mandat za przekleństwo na ulicy) albo zdroworozsądkowo (jak nikt tego przekleństwa nie usłyszał, a w szczególności przypadkowi ludzie, to można uznać że się nie liczy).

W tym konkretnym przypadku Jareko podjął się dużego wyzwania. Sytuacja nie jest prosta i mam nadzieję, że tym razem hejt ze strony bezinteresownych, acz życzliwych go nie zniszczy. Ja trzymam kciuki i będę go bronił.

Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
Czy to jest zgodne z regulaminem?
Bo jeśli tak to proponuję aby każdy sprzedawca sobie napisał Konsultant marki xxxxxxxxx. i jedziemy
http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7385185
Takie nicki są zawsze okrajane przez uprawnionych administratorów forum.
Wyjątki - PP. Czy ten ma PP to nie wiem, bo czasem widuję, że system informatyczny nie nadąża za ustaleniami i czegoś nie wyświetla.
Jeśli to nie jest PP - to na pewno będzie "wykastrowany", a jeśli PP - to treść jego wypowiedzi może być niestety różna w interpretacji - reklama, czy dyskusja i informacja..

Z mojej strony - od ręki ten post bym skasował wraz z PW do "konsultanta". W tym przypadku zostawiam, bo służy za przykład do dalszej rozmowy.