Cytat Napisał Moni2 Zobacz post
Witajcie jestem zainteresowana jesienna zaduma wariant II. Jesteśmy na etapie szukania projektu. Po wielu poszukiwaniach jesienna zaduma spełnia moje prawie wszystkie oczekiwania. Piękne macie domki ciesze się ze dużo osób buduje zadumę. Mam pytanie do ChrisAntoua. W zadumie chciałabym zmienić okna aby były symetryczne względem siebie, w projekcie jedno jest większe drugie mniejsze. Widzę w zdjęciach ChrisAntoua ze udało wam się zrobić jednakowe okna. Chciałabym aby również drzwi wejściowe były na środku a nie z jednej strony filara. Czy ktoś robił taka zmianę? Pozdrawiam serdecznie wszystkich
Powiem tak, ja szczerze mówiąc dopiero się zorientowałem, że od frontu jedno okno ma być mniejsze jak już miałem dom przykryty blachą podejrzewam, że murarz też myślał, że one są jednakowe i takie zrobił. To akurat raczej nie jest żaden problem tylko trzeba uważać przy projektowaniu kuchni, gdyż to okno jest właśnie w kuchni umiejscowione. I trzeba pod kątem wysokości mebli kuchennych myśleć alby zmieścić blat na równi z parapetem. Co do przesunięcia drzwi wejściowych to się nie orientuję. Najlepiej byłoby spytać kierownika budowy albo zapytać przed kupnem projektu jakie można zmiany wprowadzić. Ja z kolei chciałbym spytać w jakich okolicach Pani zamierza się budować ?