dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał dedert Zobacz post
    Z tego co się ostatnio dowiedziałem to ANR wydaje specjalne druki i pozwala sprzedawać ziemię nie-rolnikowi, także często jest tak że ANR nie widzi sprzeciwu wiec żadnych kursów nie potrzeba.

    Dziś dowiedziałem się jak zrobić badania gleby w SChR w Poznaniu ale na wyniki czeka się niestety 30 dni.
    Nadal nie uzyskałem odpowiedzi czy mogę zakupić działkę budowlaną (nie rolną) o powierzchni ponad 30 ar, kupując np. 3x12 ar. Działki podzielone w tym roku z WZ.
    To moze inaczej ...

    Zadzwoń do kancelarii prawnej , powiedz że chcesz kupić działkę powiedzmy 5000m2 , która nie ma wydanych WZ i czy będzie problem z zakupem przez Ciebie .

    I oczywiscie że nie jesteś rolnikiem i nie masz gospodarstwa rolnego i zobacz co Ci powiedzą

    Bo to że AMR nie widzi "problemu" to nie znaczy że możesz kupić jako nie rolnik ...

    Jak kupowałem działkę w 05/2016 to Pani w Kancelarii prawnej powiedziała że jeśli nie ma wydanch WZ wydanych przez 05/2016 a działka ma 0,3ha lub więcej to nie mogą podpisać się pod aktem notarialnym i tym samym nie mogę kupić takiej działki.
    Ostatnio edytowane przez kaszpir007 ; 28-04-2017 o 13:40
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony