Cytat Napisał jareko Zobacz post
BooM80,Dziękuję za miłe słowa pod moim adresem
Niestety nie przyjadę do Ciebie bo jestem skończony. Nie mam już klientów, nie mam pawilonu, nie sprzedaję i nie montuję.Dlaczego? Można poznać czytając linki w mojej stopce. Mam dwa rozgrzebane tematy które kończę osobiście i na tym koniec. Nie ma i już nie będzie nowych
Udzielam się tu z przyzwyczajenia i z posiadanej wiedzy która mogę się dzielić z Wami
Znam Twoją historię, może nie jakoś ze szczegółami, ale mniej więcej wiem co się wydarzyło. Nie pisz proszę, że jesteś skończony, przez takie myślenie można wpaść w głęboką depresję, z której, bez pomocnej dłoni życzliwych ludzi, ciężko będzie się wydostać. Współczuję Ci całej zaistniałej sytuacji, ale jeśli tylko ma się szczere intencje oraz wiarę, że na pewno będzie lepiej to absolutnie zawsze można wyjść na prostą.

Dziękuję za wszystkie wskazówki. W środę będę na budowie, to wszystko posprawdzam i dam znać jak to wszystko wygląda. Tymi zarysowaniami na razie szczególnie się nie przejmuję, bo skrzydło jeździ płynnie (jeszcze). Bardziej martwi mnie, że prawdopodobnie drzwi są nieszczelne. Napisz jeszcze proszę, czy prowadnice i/lub rolki można wymienić w miarę bezinwazyjnie ?