dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w zaplanowaniu wnętrz

    Pomogl by mi ktos w projektowaniu? Tak wyglada moj pokoj: https://drive.google.com/file/d/0B6x9BzothUOHV1BiWkdNUGJjVVE/view?usp=docslist_api

    Posiadam lozko 90x200cm. Chcialbym biurko zrobione z blagu kuchennego o wym 60x150 cm i sciany pomalowane na bialo ale totalnie nie mam pojecia jak to ustawic zeby wygladalo to ciekawie, jaka tapete wybrac ale chcialbym w stylu ciemnego drewna lub jakisch bardzo jasnych cegiel i jaka szafe do tego dokupic bo obecnie posiadam mebloscianke i te lozko. Jesten otwarty na wiele propozycji

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jaka jest odległość między narożnikiem pokoju a drzwiami?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    inspiracje:


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    jaka jest odległość między narożnikiem pokoju a drzwiami?
    160cm od prawej

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Zostaje na styk 60 cm, trochę mało . Można dać płytszą szafę 55 cm i potem biurko, jak tu:

    A po przeciwnej stronie łóżko.




  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje Ten pierwszy pomysl z szafa przy drzwiach mnie zainspirowal. Juz zaczynam nad wyborem mebli. Pozdrawiam

  7. #7

    Exclamation Ustawienie mebli pod ścianą?

    Witam. Potrzebuję ustawić jakoś łóżko, lampe, szafkę i lustro aby to w jakoś wyglądało
    Zdjęcie jak aktualnie to wygląda na planie z góry oraz wygląd realny (tapeta bedzie na zielonym skrawku ściany).


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	20,3 KB
ID:	370485
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14686321_1188326647904612_744585306_n.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	26,6 KB
ID:	370486

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jakie lustro? jaką szafkę? I czemu lampa nie może stać na szafce?

  9. #9

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zawieś na ścianie.

  11. #11

    Domyślnie Ciasno albo nie wiem sam..

    Witam. Tak wyglada obecnie moj pokoj:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	7,2 KB
ID:	376092
    W tym miejscu miedzy lozkiem a szafa jest taki brak swobody, przed lozkiem jest przestrzen ale nie wiem co mogl bym tam zrobic. Na tej scianie gdzie jest lozko w poziomie jest tapeta w biale cegielki.
    Chcialbym aby pokoj nabral takiej otwartej przestrzeni. Myslalem cos nad tym aby zrobic tu cos w stylu sypialni, aby lozko bylo w pionie na srodku sciany z tapeta jak w takiej prawdziwej sypialni, lecz co z szafa i dlugim biurkiem? Pomoze ktos? Moge zainwestowac w jakis niedrogi mebel, cos co by nadac nastroju i uroku. Raczej chcialbym aby bylo to cos z jysk, ikea odpada poniewaz jest to ode mnie sklep oddalony o ok 300km.

    W poniedzialek bede mogl podawac zdjecia z tym jak to wyglada

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kampelek, czy to Twój trzeci pokój, czy trzeci wątek na temat tego samego pokoju???

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...51#post7309051
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...36#post7308336

  13. #13

    Domyślnie

    Wiedzialem ze ktos bedzie o to pytal
    Jednak ludzie pamietaja,

    Jestem w goracej wodzie kapany i ciagle mi cos nie pasuje :/ Przepraszam..

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to nie twórz kolejnych tematów. Łączę.

  15. #15

    Domyślnie

    Polaczyles temat z kuchnia z tematem od pokoju. Maly blad, przepraszam za zamieszanie. Jestem jeszcze mlody (16) i brak mi,troche doswiadczenia w madrym komunikowaniu z ludzmi. To jak z tym? Ten plan u gory ktory podal mi Elfir nie wiem czy mogl by byc poniewaz mam tam rura od grzejnika, albo dal bym tam oparcie do lozka z dwoch europalet. Co o tym sadzicie?

  16. #16

    Unhappy Pokoik

    Witam, mam pokoj taki jak na schemacie. Do tego mam szafę rozsuwaną oraz łózko z palet (wym na grafice). Chce do tego zrobic biórko z blatem o X wymiarach tylko nigdze nie moge dopasować tych mebli. Chciałbym aby łózko znalazlo swoje miejsce gdzieś na środku sciany tak jak jest w sypialniach. Kompletnie brak pomysłu po wielu kombinacjach. Moze wy mi pomożecie?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	9,6 KB
ID:	398863

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.196
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    znów tworzysz nowy temat o tym samym pokoju?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony