dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie wykładzina zamiast panel?

    Przestrzegałbym stanowczo przed stosowaniem najtańszych wykładzin tzw. biurowych do pomieszczeń mało uczęszczanych (zakładam, że do innych "reprezentacyjnych" takich wykładzin wogóle nie bierze się pod uwagę). Położyłem na wylewkę w ub. roku tego typu wykładzinę w jednym pomieszczeniu poddaszowym. Dziś są strzępy i tragiczny wygląd. Szkoda wogóle tych na szczęście niewielkich pieniędzy wydanych wówczas.

  2. #22

    Domyślnie

    A my musieliśmy kupić najtańsze, czyli po 21 zł za m2. (Castorama) Nie są takie cienkie, ale wolałam teraz wydać małe pieniądze i wymienić to za kilka lat, niż teraz zapożyczać się i kupować drogą wykładzinę. Za kilka lat dzieci pewnie będą chciały i tak zmienić wystrój pokoi, to nie będzie mi żal wyrzucać tych wykładzin
    dana

  3. #23

    Domyślnie wykladziny

    Dana
    Te, o których piszesz - to juz nie sa najtansze. Myslalem o takich za 7-10pln/m2

  4. #24

    Domyślnie

    mam tak w dwóch sypialniach,ale to te cieplutkie ,wełniane na filcu i jetem bardzo zadowolona.Cienka się w poprzednim mieszkanku nie sprawdziła,przechodził pył.
    aha,wykładziny mam klejone,tzn. jedną,ale smród był taki,że nigdy już bym nie kleiła,.
    może dlatego,że wtedy byłam "przewrażliwiona",bo Juleczka była w drodze?
    mów mi mimi

  5. #25

    Domyślnie

    ja też chce mieć w sypialni wykładzinkę, żeby było tak cieplutko...
    położona bedzie chyba na filcu własnie po to,żeby było cieplutko i mięciutko.
    Nie ukrywam,ze cena też ma znaczenie rozgladam się za promocjami
    martta

  6. #26

    Domyślnie

    promocje - właśnie są w Komforcie - chyba nawet spore
    Sama muszę zajrzeć,bo mój Łobuziak tyle tam porobił plam i rysunków pisakiem,że żaden karczer tego nie spierze,chyba że sama poszoruję ostrą szczotką.Oby plamy nie zeszły razem z włosem
    mów mi mimi

  7. #27

    Domyślnie

    Ja u dzieciaków położyłem wykładzinę z kwadratów 60x60cm. Układa ją się na graphlok ( nie pamiętam dokładnie jak to się pisze ) to jest taki klej niezasychający. Jak mamy do usunięcia jakąś plamę (po imprezie) to zdejmujemy jeden kwadrat, kładąc w jego miejsce rezerwowy, i pierzemy w wannie. I po kłopocie. A są ludzie, którzy z różnych faktur i kolorów tych płyt układają takie bajery, że .....

    Jeśli chodzi o trwałość to są bezkonkurencyjne. U mnie w firmie sż takie. Ludzie chodzą w butach wiosna, lato, jesień, zima i nic. Codziennie odkurzacz, a co 6 mies. pranie. I tak od ośmiu lat. Nie widzę nic innego poza gresem co by wytrzymało taką eksploatację i dalej ładnie wyglądało.

    A taki kwadrat można wyjmować i wkładać 30 razy! A klej trzyma...

    pozdrawiam - Juras
    A bodaj byś tak dom budował !!!

  8. #28

    Domyślnie

    super też będziemy mieli wykładziny
    tylko czekam teraz na promocję w komforcie

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Praktycza uwaga dla osób, które mają równą podłogę i nie muszą ( nie chcą ) dawać masy samopoziomującej:
    trzeba zagruntować posadzkę, coby w przypadku cieńkich wykładzin, pył z posadzki nie "wychodził" na powierzchnie wykładziny.
    Tanie wykładziny w sypialniach ( raczej nie u młodszych dzieci ) mogą przetrwać kilka lat w dobrym stanie ( czas potrzebny na zebranie kasy na lepsze wykończenie ).
    Tanich należy bezwględnie unikać w ciągach komunikacyjnych.
    Pozdro
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  10. #30

    Domyślnie

    Potwierdzam! U mnie pylilo pomimo zagruntowania podloza. Koszmar!
    Czekoladowa wykladzina wygladala caly czas jakby od miesiecy byla nie odkurzana. Gdybym teraz zdecydowala sie na wykladzine to bym po pierwsze kleila do podloza po drugie wybralabym drozasza (grubsza).

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Gruntowanie zazwyczaj wystarcza, wszystko wskazuje, że posadzkę to zrobili Ci chyba za słabą
    Pozdro
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał dana15
    A my musieliśmy kupić najtańsze, czyli po 21 zł za m2. (Castorama) Nie są takie cienkie, ale wolałam teraz wydać małe pieniądze i wymienić to za kilka lat, niż teraz zapożyczać się i kupować drogą wykładzinę. Za kilka lat dzieci pewnie będą chciały i tak zmienić wystrój pokoi, to nie będzie mi żal wyrzucać tych wykładzin
    Rok temu kupiłam do pokoju córek taki kawałek taniej wykładziny - teraz wygląda tragicznie, paskudnie brudzi się, wydeptała się, koszmar. Poprzednia, która leżała 5 lat, plus 2 w poprzednim mieszkaniu wyglądała lepiej przed wyrzuceniem. NIGDY WIĘCEJ TANIEJ WYKŁADZINY!!!
    Wschodnia

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony