dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
  1. #101
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adik79

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-215
    Posty
    18

    Domyślnie

    Witam.
    Jestem w trakcie ocieplania domu z lat 70.
    Dom posiada również tynk chropowaty.
    Zastanawiałem się z teściem nad wyborem formy przyklejania klej z zaprawy czy pianka i wybór padł na piankę.
    Przed przyklejaniem styropianu wymyliśmy pod ciśnieniem ścianę została sprawdzona czy przypadkiem tynk nie jest "głuchy'' i bez problemu wszystko trzyma.
    Jest to technika droższa ale szybsza, uzywałem kleju Titan.
    Pozdrawiam
    Adrian

  2. #102

    Domyślnie

    No tak ale ile tego kleju pójdzie jeśli ma sie dość nierówne ściany z porothermu. Pustaki nie dość że nierówne, to na rogach ścian mają zamki no i te ogromne fugi. Ktoś kto kleił klejem na piankę do porothermu może powiedzieć na ile m2 starcza tuba ?

  3. #103
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ik_KT

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-433
    Posty
    75

    Domyślnie

    Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie materiałów od jednego producenta tzn. takiego który oferuje równiez np. płyty styropianowe i jednocześnie chemię do ich klejenia. Np. w przypadku [lokowanie produktu] można stosować : jednoskładnikowy klej poliuretanowy [lokowanie produktu] lub zamienniepianę izolacyjno-montażową [lokowanie produktu]
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 01-11-2016 o 17:03

  4. #104

    Domyślnie

    Witam.
    Czy najzwyklejsza pianka montażowa (wersja wężykowa) ,niskoprężna taka z marketu (np.OBI) w cenie ok.15pln za puszkę 750ml nada się do przyklejenia do nadproża styroduru gr.3cm (24x180cm) pod skrzynki rolet zewnętrznych czy musi być typowa pianka do klejenia styropianu?

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony