dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jaki wyłaz dachowy?

    Podpowiedzcie proszę, jaki wybrać wyłaz dachowy? Musze wymienić mój, który ma już.... kilkadziesiąt lat (stary dom).
    Chciałbym, aby wyłaz trzymał normy energooszczędności, a więc trzymał parametry podobne jak okno dachowe, bo nie chciałbym, aby "ciągnęło" mi ze strychu. Dach pod dachówkami mam ocieplony watą oraz folią termo. Poza tym dobrze, gdyby miał 2 szyby - najlepiej zespolone - szyba zewnętrzna hartowana. Może być również z PCV - dłużej potrzyma i mniej będzie narażony na sprawy pogodowe.
    No i pytanie - który wybrać? Odstęp między krokwiami mam ok. 98-99 cm.
    Podpowiedzcie proszę co wybrać, aby służyło przez długie lata.

  2. #2

    Domyślnie

    Mogę podpowiedzieć ciekawe rozwiązanie. Nie wim czy mają dokładnie to czego szukasz, ale kupowałam w dobrej cenie. Sprawdź: moderowano.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 20-11-2017 o 19:24 Powód: Link reklamowy.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie dostałem odpowiedzi, więc podjąłem decyzję i kupiłem to: http://dobroplast.pl/okna-dachowe/skylight-loft.html
    Oby się sprawdziło.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,
    moim zdaniem istotne przy wyborze okna wyłazowego to wymiar -przynajmniej 60 cm szer. oraz wys. 70-90cm, tak aby można było z niego swobodnie korzystać. Na pewno sprawdzą się okna wyłazowe firm produkujących okna dachowe.

    P.S.
    Mam zamontowane FWR U3 ( 66x78 )sprawuje się naprawdę przyzwoicie , ale dla bardziej wymagających są również o wyższych parametrach

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony