Cytat Napisał MaSi Zobacz post
Właśnie.Podzielcie się efektami. Ja jestem na etapie adaptacji projektu ale chętnie podzielę się zmianami które zaplanowałam.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180222_193102111.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	407948
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180222_192456.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	407949

U Ciebie kolejna odsłona Zadumki zmian sporo. Patrząc na Twój projekt zwróciłam uwagę na kilka szczegółów, potraktuj to jako doświadczenia osoby mieszkającej.... Masz sporo drzwi otwieranych na korytarz.... nie jest on szeroki, dla mnie byłoby to problematyczne. U siebie zostawiłam tylko drzwi do wc, pozostałe otwierają się do wewnątrz pomieszczeń.
Kuchnia - masz już zaplanowane rozmieszczenie mebli, płyty grzewczej ( komin) i lodówki? Dwa okna, spiżarka.... Może warto juz dziś zastanowić się na jej układem czy efekt końcowy będzie wam odpowiadał. Swoją kuchnię projektowałam przed wbiciem łopaty pod fundament Ale to zboczenie zawodowe Zrezygnowałam ze spiżarki całkowicie, za to mam wysoką zabudowę z pojemnymi szafkami mieszczącymi niewiele mniej niż taka osobna spiżarka. Dużo osób planuje w spiżarce trzymanie dodatkowo mopów i wiader - w tym projekcie jest sporo miejsc gdzie takie rzeczy można trzymać. Moim zdaniem usunięcie spiżarki doda kuchni przestronności, funkcjonalności i dodatkową przestrzeń w korytarzu nr1. Planujesz tam niewielka wnękę ( w kor 1) . U nas zrobiliśmy szafę na całej długości korytarza - mieszczą się wszystkie kurtki buty 4-os rodziny bez konieczności sezonowego przemieszczania po strychach itp.... i znowu drzwi otwierane na korytarz - osobiście mówię nie

To tyle z praktycznych porad - pozostałe zmiany rzecz gustów i potrzeb. Jeśli planujesz gdzieś zabudowy typu szafy, czy dochodzące do okna, zwróć uwagę na położenie okien, czy głębokość wystarczy. Szafa przesuwna potrzebuje min 60 cm głębokości,....