Cytat Napisał cuuube Zobacz post
przedkładam do przemyślenia przycisk "pomógł" , użytkownicy mogliby decydować na bieżąco o tym czy ktoś jest pomocny . przyznam ,że jestem na forum od 2010r , a pierwszy raz mignął mi wątek "nominacji"

dobrze funkcjonuje to na innych dużych forach typu elektroda , czy mitsumaniaki


.


zapewne pojawią się argumenty , że to pole do nadużyć , ale tam naprawde to funkcjonuje . a tutaj jak patrze na wypowiedzi niektórych to ręce opadają bo wygląda to jak nabijanie postów , wiem ,że każdy z 10 tyś postów nie może być tylko i wyłącznie "pomocny" i ,że trzeba czasem pogadać o niczym , ale...

nominacje od kilku forumowiczów , przekuwane przez mod'ów w tytuły , też obarczone moga być błędem , czego jestem chyba przykładem ponieważ niedawno w moim profilu widniał napis "profesjonalny doradca..."
.

.
, a po kilku dniach zniknął . daleko mi do najlepszych i nawet przez głowę by mi nie przeszło ,że taki mi się należy

.

.
Może wkońcu wydeptam tę ścieżkę , do bardziej racjonalnego promowania pomocnych uzytkowników.
Progi ilości postów są mylące , nominacji do tytułów brak bo nikt z nowych nie wie , że tutaj tak to się odbywa , że trzeba znaleźć temat o nominacjach itd