Elektrycy poprawili dzisiaj dwa wystające kable. Za nimi będą poprawiali tynkarze.
W zeszłą środę na budowę dojechała cała partia styropianu podłogowego. Dojechał już też cały elewacyjny, ale na razie składujemy go poza budową.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	315.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	418902

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	316.jpg
Wyświetleń:	473
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	418903

Dzisiaj w końcu ostatecznie wybraliśmy drzwi. Niestety zrezygnowaliśmy z tych, które chciałam od samego początku. Powód - na naszym terenie nie ma żadnej firmy z porządną ekipą montażową chcącej handlować drzwiami STOLPAW-u. Po STOLPAW-ie miał być PARMAX, ale z uwagi na to jak potraktowała nas firma montująca nam okna (okna za niskie, za wysoko zamontowane, bez ciepłej listwy, przepychanki przy konieczności poprawy montażu okna narożnego), zrezygnowaliśmy kompletnie z ich usług. Padło na drzwi firmy AGMAR. Mamy takie w aktualnym domu. Są ok. Wybrany model to LIGER z delikatną zmianą w podstawowym modelu - rezygnacja z INOX-a i przedłużenie w jego miejsce szybki. Nie są to moje wymarzone drzwi, ale na zrealizowanie drzwi mojego projektu nas nie stać. Zamówione wyglądają tak:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	317.jpg
Wyświetleń:	480
Rozmiar:	99,5 KB
ID:	418904

Trochę miałam wątpliwości co do kolorystki, bo Winchester z AGMAR-u ma inny odcień niż Winchester z OKNOPLAST-u, ale decyzja podjęta i cieszę się, że mam to już z głowy

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	318.jpg
Wyświetleń:	474
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	418905

Cena za całość drzwi z ciepłym montażem, VAT-em, klamką itd. - 5 140 zł.

W weekend na budowie powitał nas taki oto kolega:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	319.jpg
Wyświetleń:	480
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	418906

Malutki, chudziutki, zabiedzony, poraniony. Totalny bidulek. Jest już po pierwszej wizycie u weterynarza. Dostał poduchę + miski na razie na naszym przyszłym ganku.