dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Tynk gipsowo-wapienny, plamy na belkach wzdłuż sufitu, odbiór mieszkania

    Witam serdecznie,
    Planuje zakup mieszkania, znajdują się tam stropy robione technologią Teriva.
    Jako że po odbiorze zostaną mi tylko roboty wykończeniowe, chciałem się doradzić odnośnie kilku problemów jakie zauważyłem po wizycie,
    Pierwszą są powstające pęknięcia wiadomo że budynek pracuje i został oddany do użytku niecałe pół roku temu, rozmawiałem już z deweloperem i te wady zostaną przez niego usunięte. Druga rzecz, która mnie niepokoi to inny odcień na tynku gipsowo-wapiennym w miejscach rozłożenia belek, poniżej zdjęcie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sufit mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	7,3 KB
ID:	424678
    Czy w takim przypadku odpowiednie ogrzanie i wysuszenie mieszkania wystarczy przed gruntowaniem i szpachlowaniem i nie będzie to później widoczne po malowaniu?
    Pozdrawiam,

  2. #2

    Domyślnie

    musi wyschnac i bedzie ok. na belkach jest beton i wolniej to schnie takze spokojnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Też tak bym pomyślał, gdyby nie to że tak jak wspomniałem ten budynek został oddany około września, a więc bardziej podejrzewam że schnął po prostu w tych miejscach gdzie jest beton wolniej i stąd te plamy. Natomiast chciałbym się zorientować czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem i zwykłe dogrzanie i osuszenie mieszkania pomogą przed szpachlowaniem i malowaniem.
    Pozdrawiam.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.525
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    To najwyższa kondygnacja? Jeżeli tak, to może być mostek cieplny i skrapla się tam wilgoć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony