dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy zrobiłbyś ponownie kominek w domu

Głosujących
294. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie róbcie kominków w domu!

    86 29,25%
  • Oczywiście zrobiłbym. Róbcie kominki!

    166 56,46%
  • Mam mieszane uczucia

    42 14,29%
Strona 532 z 652
Pokaż wyniki od 10.621 do 10.640 z 13036
  1. #10621
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    Nie pamiętam żeby padły jakieś merytoryczne argumenty po za "bo lubię", bo tak, bo mogę, bo ma się opłacać, co mnie interesuję czym mój sąsiad oddycha, mojego dymu nie widać, (więc nie ma problemu), ja pale 10lat z klasą, więc pomiary wykonane przez profesjonalistów mnie nie obowiązują, itd, itp. Był nawet jeden co mówił, że jak się drewno w plasterki pokroi to jest czystsze niż pupcia niemowlaka.

    A PMy i "sroXy" (co to wogóle?) nie są moje tylko Twoje. Ja przypomnę nie mam komina.
    SroXy - po waszemu wszelka szkodliwa chemia zkomina

    - Awaryjne ogrzewanie
    - możliwość spalenia darmowego lub taniego paliwa (oszczędność)
    - możliwość magazynowania paliwa
    - nawóz
    - rekreacja/ klimat
    - niiezbędny dla człowieka który nie patrzy na śwait przez różowe okulary.


    Sprawa ekologi jest dość trudna dlatego moim zdaniem.
    -kominki powinny posiadać wysoką sprawność
    - sezonowany opał
    - spalanie roczne w granicach rozsądku (jak dla mnie do 1mp/rok). Nie jest to dużo ok 2000kWh razy spaerwość.
    Czyli CO dla ok 100m2 domu pasywnego
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  2. #10622
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.935

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Oj oj. Widzisz trujesz swoimi samochodami. Kup EV.
    Wraca temat EV.
    Lokalnie EV nie truje.
    Truje produkcja EV (innych samochodów też truje) i truje produkcja EE do tych EV.
    Poza tym, na dzisiejsze warunki techniczne i finansowe, EV nie jest rozwiązaniem problemu.
    Idea EV jest bardzo dobra ale dzisiejsza praktyka to coś innego.
    Miało być o kominkach a nie o EV.
    Można założyć temat "Kupujcie EV"
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #10623
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    SroXy - po waszemu wszelka szkodliwa chemia zkomina

    - Awaryjne ogrzewanie
    - możliwość spalenia darmowego lub taniego paliwa (oszczędność)
    - możliwość magazynowania paliwa
    - nawóz
    - rekreacja/ klimat
    - niiezbędny dla człowieka który nie patrzy na śwait przez różowe okulary.


    Sprawa ekologi jest dość trudna dlatego moim zdaniem.
    -kominki powinny posiadać wysoką sprawność
    - sezonowany opał
    - spalanie roczne w granicach rozsądku (jak dla mnie do 1mp/rok). Nie jest to dużo ok 2000kWh razy spaerwość.
    Czyli CO dla ok 100m2 domu pasywnego
    Widzisz, dla Ciebie jest ważne żeby mieć awaryjne rozwiązanie, nawóz, klimat, i że wogóle kominek jest niezbędny. Same precyzyjnie określone rzeczy i bezdyskusyjnie niezbedne.
    Ale jak przychodzi do znanych konkretów ile mg i czego wylatuje z komina i w jakim stopniu wpływa na okolice, to już trudne, to już "moim zdaniem" i takie tam szmery bajery.

    Znana psychologii przypadłość naszych umysłów - deprecjonowanie argumentów przeciwko temu co już zdecydowaliśmy.


    OK 1mp drewna. 700kg przez 25 tygodni. 28kg tygodniowo. Powiedzmy 3 raz w tygodniu wkład po 10kg drewna. Też uważam że to jest człowiekowi NIEZBĘDNE w XXI wieku i totalnie przekroczonych normach powietrza. Głównie dla produkcji nawozu i produkcji klimatu.

    W takim razie, w pn śr i piątki palacze mają prawo palić papierosy w miejsach publicznych, Chyba rozsądne?

  4. #10624
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Widzisz te kilkanaście razy w roku jak odpalę kominek żeby się zagrzać ja czy to zona po pracy, to takie syfienie. No masakra. Ty emitujesz więcej syfu. Także tyle w temacie.
    A skąd wiesz że ja emituje więcej syfu? Możesz wytłumaczyć skąd masz takie informacje? Ja przede wszystkim NIE emituje niczego lokalnie. Dla kogoś tak twardo broniącego swojego prawa do zaspokajania kilkanasice razy do roku swojej przyjemności, nie chce dotrzeć, że co innego wsadzić łeb w kominek, a co innego mieć ten komin 200m na glebą. Szkodliwość tego co do Ciebie dotrze będzie dramatycznie różna. Stężenie czyni problem tu i teraz. W perspektywie wielu lat, całkowita emisja (CO2) czyni problem. A dla Was wszysko jest czarno-białe.

    A to masz zimno w chałupie jak przychodzisz po pracy? I czemu tylko kilkanascie razy w roku?

    Tak, to jest syfienie. Ty się po pracy rozgrzewasz, a ja zasypiajać czuje zapach wędzonki w domu. Przez te kilkanasice razy (w co szczerze wątpie), wyprodukujesz wielokrtonie więcej pyłów niż ogrzewając dom gazem przez parę zim pewnie albo jadąc nowym samochodem na dystancise paru tysisięcy km. I robisz to pod nosem.

  5. #10625
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    Widzisz, dla Ciebie jest ważne żeby mieć awaryjne rozwiązanie, nawóz, klimat, i że wogóle kominek jest niezbędny. Same precyzyjnie określone rzeczy i bezdyskusyjnie niezbedne.
    Ale jak przychodzi do znanych konkretów ile mg i czego wylatuje z komina i w jakim stopniu wpływa na okolice, to już trudne, to już "moim zdaniem" i takie tam szmery bajery.

    Znana psychologii przypadłość naszych umysłów - deprecjonowanie argumentów przeciwko temu co już zdecydowaliśmy.


    OK 1mp drewna. 700kg przez 25 tygodni. 28kg tygodniowo. Powiedzmy 3 raz w tygodniu wkład po 10kg drewna. Też uważam że to jest człowiekowi NIEZBĘDNE w XXI wieku i totalnie przekroczonych normach powietrza. Głównie dla produkcji nawozu i produkcji klimatu.

    W takim razie, w pn śr i piątki palacze mają prawo palić papierosy w miejsach publicznych, Chyba rozsądne?
    Ty nierozumiesz że jeśli chodzi o ekologie to sprawa jest rudna ponieważ trudno znaleźć kompromis ja go podałem.
    Ty masz podejśce fanatyka
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  6. #10626
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Jeśli nie dostanę czegoś korzystniejszego w zamian nie zrezygnuje z kominka.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  7. #10627
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.661
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No i co z tego, że pokrywa. Móoe PV też pokrywają. On i off grid. I co z tego.

    Widzisz te kilkanaście razy w roku jak odpalę kominek żeby się zagrzać ja czy to zona po pracy, to takie syfienie. No masakra. Ty emitujesz więcej syfu.
    Cbyba zapomniales o tych paru tonach pelletu
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #10628
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Wraca temat EV.
    Lokalnie EV nie truje.
    Truje produkcja EV (innych samochodów też truje) i truje produkcja EE do tych EV.
    Poza tym, na dzisiejsze warunki techniczne i finansowe, EV nie jest rozwiązaniem problemu.
    Idea EV jest bardzo dobra ale dzisiejsza praktyka to coś innego.
    Miało być o kominkach a nie o EV.
    Można założyć temat "Kupujcie EV"
    Jestem.Fuj jak bardzo nie na temat. Zresztą sam zauważyłeś. Załóż nowy temat może tam sens podtrzymasz.Idę wkleić podstawowe zdjęcia ale najpierw je zrobię.

  9. #10629

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Wraca temat EV.
    Lokalnie EV nie truje.
    Truje produkcja EV (innych samochodów też truje) i truje produkcja EE do tych EV.
    Poza tym, na dzisiejsze warunki techniczne i finansowe, EV nie jest rozwiązaniem problemu.
    Idea EV jest bardzo dobra ale dzisiejsza praktyka to coś innego.
    Miało być o kominkach a nie o EV.
    Można założyć temat "Kupujcie EV"
    Jak ktoś jest widzi, że tylko kominki syfią, to trzeba pokazać, że nie tylko to. Zaczynami używać wszyscy odnawialnych i nieemisyjnych źródeł energii to będzie super.

    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    A skąd wiesz że ja emituje więcej syfu? Możesz wytłumaczyć skąd masz takie informacje? Ja przede wszystkim NIE emituje niczego lokalnie. Dla kogoś tak twardo broniącego swojego prawa do zaspokajania kilkanasice razy do roku swojej przyjemności, nie chce dotrzeć, że co innego wsadzić łeb w kominek, a co innego mieć ten komin 200m na glebą. Szkodliwość tego co do Ciebie dotrze będzie dramatycznie różna. Stężenie czyni problem tu i teraz. W perspektywie wielu lat, całkowita emisja (CO2) czyni problem. A dla Was wszysko jest czarno-białe.

    A to masz zimno w chałupie jak przychodzisz po pracy? I czemu tylko kilkanascie razy w roku?

    Tak, to jest syfienie. Ty się po pracy rozgrzewasz, a ja zasypiajać czuje zapach wędzonki w domu. Przez te kilkanasice razy (w co szczerze wątpie), wyprodukujesz wielokrtonie więcej pyłów niż ogrzewając dom gazem przez parę zim pewnie albo jadąc nowym samochodem na dystancise paru tysisięcy km. I robisz to pod nosem.
    Fakt wiesz wszystko o mnie ile i jak palę. Mówiłem Ci kup sobie kilka szczapek drewienka, przechowaj kilka lat zrób z tego piramidę 30x40x30 cm , zapal i stań 200m od tego. Strasznie syfi. Maskara.

    Widzisz ja wiem jaką masz instalację, więc wiem ile mniej więcej syfisz. Ty o mnie nic. Mam cieplutki mały domek i jak to napisał omnibus @fotohobby jestem obstawiony PV i solariami z buforami , ale to nie sztuka. No ma chłopina rację.
    Zresztą jak sam napisałeś, używam wszystkiego ciut ciut, więc się głupio nie pytaj kto ile syfi.
    Jeżeli uważasz, że gaz jest taki super, to czapka z głowy.
    Ja rozumie, że jesteś sfrustrowany, ale może porozmawia z sąsiadami, żeby lepiej palili do tego załóż WM to nie będziesz wąchał w domu wędzonki.


    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Cbyba zapomniales o tych paru tonach pelletu
    Dzięki że mi przypomniałeś, bo już mi krzyż przestał napier..... od tego noszenia.

    No własnie jak sam napisałeś pogubiłem się w tym wszystkim. To co lepiej zostać przy pellecie czy jednak zainwestować w tą gruntóweczkę? Gazu nie chce no chyba, że będzie to biogaz, to ani 1 sek nie będę zastanawiał. Doradzisz coś. Dzięki.

    No i kiedy rozwalasz ten kominek?

  10. #10630

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    Ja przede wszystkim NIE emituje niczego lokalnie. Dla kogoś tak twardo broniącego swojego prawa do zaspokajania kilkanasice razy do roku swojej przyjemności, nie chce dotrzeć, że co innego wsadzić łeb w kominek, a co innego mieć ten komin 200m na glebą. Szkodliwość tego co do Ciebie dotrze będzie dramatycznie różna. Stężenie czyni problem tu i teraz.

    Tak, to jest syfienie. Ty się po pracy rozgrzewasz, a ja zasypiajać czuje zapach wędzonki w domu. Przez te kilkanasice razy (w co szczerze wątpie), wyprodukujesz wielokrtonie więcej pyłów niż ogrzewając dom gazem przez parę zim pewnie albo jadąc nowym samochodem na dystancise paru tysisięcy km. I robisz to pod nosem.
    Dokładnie o to chodzi. O lokalne (na osiedlu) zatruwanie sąsiadów (bo na czas palenia trujący mają zamknięte okna i siedzą w domku w romantycznym nastroju przed kominkiem) i 'umilanie' im spędzania czasu w oparach wędzonki.
    Budujesz? Pomyśl o ogrzewaniu, które będzie tanie i bezobsługowe i nie będzie zatruwać Ciebie i innych.
    Mamy XXI wiek - by ogrzać się, ogień palili ludzie pierwotni.

    3300 kWh - średnia roczna na CO, co daje 30 kWh/m2*rok.

    110 m2 + garaż 35 m2. Grzewcza płyta fundamentowa + kocioł elektryczny 6 kW. Izolacja: 30/30/51 cm. Rekuperator Brink Renovent + GWC glikolowe. Okna: 3 szyby + rolety zewn.

  11. #10631
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Myślę ,że zanim padnie określenie syf trzeba przypomnieć co należy mieć i wałkować to w kółko aż zrozumieją.

    Drewutnia przewiewna do sezonowania drewna(ten buk,grab mają już około 5 lat.Mam i młodsze ale sezonują się.







    KZPŁW przygotowany do następnego sezony.Full serwis łącznie z czyszczeniem komina.



    serce KZPŁW.



    ZCWU wspomagany KZPŁW, KG, Kolektorami słonecznymi.



    Obecna temp. w domu



    Zanim syf trzeba mieć go czym robić.No !!! który z panów adwersarzy wklei swój kominek,jak składuje paliwo i jaką ma instalację.Jak i kiedy serwisuje w/w.

  12. #10632

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Myślę ,że zanim padnie określenie syf trzeba przypomnieć co należy mieć i wałkować to w kółko aż zrozumieją.

    Drewutnia przewiewna do sezonowania drewna(ten buk,grab mają już około 5 lat.Mam i młodsze ale sezonują się.

    Zanim syf trzeba mieć go czym robić.No !!! który z panów adwersarzy wklei swój kominek,jak składuje paliwo i jaką ma instalację.Jak i kiedy serwisuje w/w.
    Oj oczekujesz, że wrzucą zdjęcia desek których używali do budowy domu nasączonych syfami i betonem.

  13. #10633
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Oj oczekujesz, że wrzucą zdjęcia desek których używali do budowy domu nasączonych syfami i betonem.
    Ty mnie rozwalasz.Zaplułem ze śmiechu monitor.. No trzeba z czymś wyjść do nich.Wtedy jak będą to mieli to zaczniemy o oczyszczaniu spalin,o filtrach itd.Sam powiedz jak z nimi dyskutować jak widzisz co piszą.Nie no wymiękłem.

  14. #10634

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ty mnie rozwalasz.Zaplułem ze śmiechu monitor.. No trzeba z czymś wyjść do nich.Wtedy jak będą to mieli to zaczniemy o oczyszczaniu spalin,o filtrach itd.Sam powiedz jak z nimi dyskutować jak widzisz co piszą.Nie no wymiękłem.
    No ale przecież w pierwszym poście jest jak byk napisane.
    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    Jedyny atut kominka to dla mnie spalenie desek z budowy.
    ...
    Nie polecam kominka
    Jak ma do tego służyć kominek to fakt, ja też nie polecam. Szkoda kasy, nie ma się co dziwić, że potem przychodzą i wyrzucają tutaj swoje frustracje.

  15. #10635
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.661
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Szkoda byloby mi wkladu na spalanie desek z budowy - czesc trafila na strych (podloga i barierki), czesc sprzedalem innemu budujacemu.
    Nawet modrzew po scieciu nie poszedł do kominka, tylko oddalem znajomemu na deski.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #10636
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No ale przecież w pierwszym poście jest jak byk napisane.

    Jak ma do tego służyć kominek to fakt, ja też nie polecam. Szkoda kasy, nie ma się co dziwić, że potem przychodzą i wyrzucają tutaj swoje frustracje.
    Hehehe widzisz trza uważać bo mają wspaniały wzrok. Już 10 raz mi wytyka ,że mam okopconą ściankę ale swojego boi się pokazać zapewne zasyfiona gorzej jak moja,niby ma kominek ,a go nie ma.Mógł palić jakimiś resztkami , a potem tu na FM płacze ,że mu sąsiad psuje oddech.

  17. #10637
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Znowu okopciles scianke nad drzwiczkami ?
    Niedowidzisz, to jest nowy dizajn ścianki nad wkładem "ciemna czereśnia life".

    p.s.

    drewno dobrze składowane?Drewutnia spełnia normy przewietrzania? Instalacja może być?Ty jak składujesz drewno?
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-05-2019 o 14:14

  18. #10638

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Niedowidzisz, to jest nowy dizajn ścianki nad wkładem "ciemna czereśnia life".

    p.s.

    drewno dobrze składowane?Drewutnia spełnia normy przewietrzania? Instalacja może być?Ty jak składujesz drewno?
    Napisał dla zasady. Bezzębny pies inaczej ugryźć nie potrafi. Mam jednak nieodparte wrażenie, że ciut zazdrości. Pzdr.

  19. #10639

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Hehehe widzisz trza uważać bo mają wspaniały wzrok. Już 10 raz mi wytyka ,że mam okopconą ściankę ale swojego boi się pokazać zapewne zasyfiona gorzej jak moja,niby ma kominek ,a go nie ma.Mógł palić jakimiś resztkami , a potem tu na FM płacze ,że mu sąsiad psuje oddech.
    Ja nie mam okopconej a raczej zasyfioną. Moim zdaniem w tym cały urok.

  20. #10640
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Napisał dla zasady. Bezzębny pies inaczej ugryźć nie potrafi. Mam jednak nieodparte wrażenie, że ciut zazdrości. Pzdr.
    Masz rację , zazdrości i kąsa bo już argumentów brak. Pokazać swojego nie pokaże bo zobaczy co to krytyka. Ośmieszy się i będzie wstyd to lepiej krytykować innych bezpodstawnie,wyśmiewać,drwić.To mi podpada pod lekkoducha.Postawa niekonkretna i nieładna.
    Ja znowu odnoszę wrażenie ,że on coś spierniczył ze swoim i wstydzi się ,że źle to skomponował w chałupie. Pzdr.

Strona 532 z 652

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony